REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

CO ROBI RADNY BARTUŚ W.???

# JULKA Z PŁUD

20.07.2007 10:55

Zmądrzał, bo przestał wypisywać bufońskie teksty na forum.

# veritas

20.07.2007 21:34

E tam... gadanie.
Bartek na spływie ma niezły ubaw bo czyta posty.
Przecież zbawca dzielnicy też ma prawo do relaxu...

# B.W. radny

20.07.2007 21:50

właśnie! veritas tym razem przemówił prawdziwie!
chociaż jeszcze zapomniał wspomnieć o arkuszach interwencyjnych, które mimo wakacji, upału i spływów także dzielnie wypełniam!
Julce uniżenie dziękuję za pochlebną notę. Obiecuję niestrudzenie pracować nad sobą. Kończę, bo Agnieszka zacznie być zazdrosna. Julka dziwnie często dopytuje się o mnie. Rozumiem, że elektorat winien patrzyć na ręce itd., ale te zdrobnienia! Julka, Julka! Opamiętaj się!
P.S. Czy ty aby nie masz brody?

REKLAMA

# STEFAN Z ERAZMA

20.07.2007 23:36

Bartuniu chłoptasiu ,współczuję Tobie,nawet przyszłe małżeństwo nie jest w stanie ograniczyć Twojego narcyzmu.Stan beznadziejny....

# karolina 4

20.07.2007 23:43

BARTUś, JESTEś żAłOSNYM RADNYM. dAJ SE SIANA...

# życzliwa Kasia

23.07.2007 14:33

Bartku,ożeń się chłopie-być może spoważniejesz.

REKLAMA

# Wiesia z Mezem

24.07.2007 13:46

Dzisiaj, w czasie golenia podsluchałam, jak moj Maz Edward nucil spod piany pod nosem:
" na..., na..., na... dosiegnac jezorem ud, Julki z Płud... ''
Jaki Cham ! Nie sadzicie, Dziewczyny ?

# maryjan

25.07.2007 14:46

a co na to matka slawka???

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.07.2007 22:45

... a Matka Maryjanie, tez cala w pianie uzyskanej z koncentratu kapielowego firmy Bingo Cosmetics ( a' 5,20 zlotego za litrowy flakon, do nabycia w domu handlowym Tesco d. Lyder Prajs ) i zalatujacym dojrzala papaja... probuja sobe wyobrazic Radnego Wlodkowskiego, jak wchodzi od zachrystii...

REKLAMA

# politolog

29.07.2007 01:20

Zgadzam się Matko, wejdzie, ale do zarządu w 2008r. Idzie na zmiany w Warszawie, a w Bialolece na wielką koalicje Popis plus czesc Gospodarności (ktos musi wziac na siebie Czajkę i Marywilską). I dlatego zarzad pod koniec 2008r. to Kaznowski- Oracz lub Ostrowski i ... Włodkowski. Problemem dla Włodkowskiego bedzie 2010r., ale to juz inna bajka.

# zigi

29.07.2007 09:59

To kiepski z Ciebie politolog, Panie. Domysły, domysły i uboga w rozumie doza wizji politycznej.
Czajka i wszelkie spalarnie to dzieło-cud PISu .Od decyzji Kaczorka, poprzez Marcinkiewicza aż do braku zamysłu lub starchu przed startą kasy-Ostrowskiego.
Kto mądry brałby na siebie grzechy upadającego ( czytaj PIS ) Napewno nie PO
Wiem że dyżurni agitatorzy PISu i "kajakarza" na dzielnicy działają pod nieobecność swoich chlebodawców, ale to już inna bajka!

# misiek

29.07.2007 10:14

Ale to PO zapisze sie we wdziecznej pamieci mieszkancow jako inwestor spalarni. I za to zapłaci.

REKLAMA

# cobra22

29.07.2007 16:38

Poprzednie władze naszej dzielnicy i miasta powinny się z tego całego zamieszania wokół Czajki tłumaczyć, a nie PO.Przecież decyzje w sprawie Czajki zostały podjęte już przed wyborami.

# zainteresowany

31.07.2007 06:01

Spytajcie w końcu Oracza co jest grane! Zawsze wyszczekany więc teraz niech powie kto podpisał taki dokument i czy On jaki i inni PISOWCY z Białołeki głosowali na tak.

# cobra22

31.07.2007 21:59

Spytajmy także dwóch panów S. z GOSPODARNOśCI co wiedzą na w/w temat.

REKLAMA

# TEŚCIOWA

02.08.2007 23:52

PANIE WŁODKOWSKI -ILE KOSZTUJE U PANA 1 GODZINA,KIEDY RZEMPOLI PAN NA ORGANACH W TRAKCIE ŚLUBU.

# zaskoczony

03.08.2007 09:39

Włodkowski gra za darmo, przecież nic nie wpisuje do oświadczenia majątkowego.

# TEŚĆ

03.08.2007 17:37

TO Z CZEGO ŻYJE BARTUŚ ???

REKLAMA

# piotrek

03.08.2007 22:01

a dla mnie bartek jest wzorem radnego, zajmuje sie nawet sprawami nie dotyczącymi jego terenu, radni z przedmiotowego terenu maja wszystko w d....
najlepiej kogos oczernić jak czuje się zagrożenie z jego strony( wyższe stanowisko w przyszłości w administracji), ale nie wystarczy że się ma układy politykierskie panie i panowie, trzeba mieć tez trochę oleju i wyczucia, czasy nikosia dyzmy minęły, a jak widzita zagrożenie, to najlepiej krzyknąć cos tam.....
bartek nie przejmuj się...jest takie prawidło w pomrocznej.....żyjesz pośród nierobów i krętaczy, takich co to wiele mówią i nic nie robią i jak nie idziesz z nimi na układy toś obcy, dlatego w polityce są same szuje... z porządnego zawsze chcą zrobić złego, tak to juz jest, nie przejmuj sie tylko jeszcze bardziej lej w ryj, a jak w przyszłości(o ile cię to interesuje) otrzymasz stanowisko na przykład burmistrza, to te same szuje co ci teraz dokuczają bedą ci sprzyjac, ale tylko do czasu kiedy to będziesz burmistrzem......... takie to robactwo..........

# B.W. radny

05.08.2007 00:40

Witam po powrocie,
-zakrystii, powinno być zakrystii Mateczko;
-do wszystkich obecnych, przyszłych i potencjalnych teściów: w sprawie moich dochodów i sposobów utrzymania (niezależnych od diety radnego - wszak radnym jestem po raz pierwszy i w chwili obecnej nawet nie wiem, czy bedę kandydował powtórnie) odsyłam do oświadczenia radnego. Aby rozwiać wątpliwości teściowej - za wspomniane "rzępolenie" nie należy nikomu (nawet Włodkowskiemu) nic płacić - w cenie powinna być wyłącznie prawdziwa muzyka;
-Piotrze dziękuję za sympatyczne słowa, ale doprawdy są nieco na wyrost. Myślę, że przy tej okazji przydałoby się też moje oświadczenie, że "nie przekupiłem Piotra, nie jestem z nich skoligacony itd."
-a co do politologów - myślę, ze dobrze byłoby, gdyby do samorządu nie przykładali swoich instrumentów.
Wakacyjnie pozdrawiam. Nisko się kłaniam!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

05.08.2007 11:19

Matka zapamietaja.

REKLAMA

# Mała Karolinka

05.08.2007 20:35

Bartuś lepiej dobrze się wyśpij. Nie wypisuj głupot po nocach.

# B.W.

08.08.2007 23:37

dzisiaj Maleńka spróbuję. Dobranoc.

# zosia z płud

09.08.2007 14:34

Bartusiu- mały chłoptasiu zmądrzej wreszcie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA