REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

CO RANO ROBI POLICJA Z BIALOLEKI ??

# Robin

21.04.2004 11:17

Codziennie rano w szczycie ten sam obrazek:
od strony Bialoleki na Modlinskiej do skretu w prawo na most Grota na chama wciskaja sie auta z pasa oznaczonego do jazdy na wprost. Czasem wrecz wymuszają , zajezdzają drogę.
A GDZIE JEST POLICJA R ??? PANOWIE - TU SIE DA ZAROBIĆ. ZATRZYMYWAC AUTKA MOZNA NA ROZWIDLENIU pasów na Bródno ( z góry widac pieknie kto jak sie wciska).

# TOST

21.04.2004 11:25

dokładnie to samo dzieje sie po godzinach pracy w stronę tarchomina. Ja nie wpuszczam z rejestracją WA inny może nie wiedzieć

# Robin

21.04.2004 11:37

Ja nie wpuszczam nikogo. Przecież prawie polowa Warszawy jezdzi na blachach siedleckich i poznanskich - bo taniej.
Poza tym prawo jest dla wszystkich.
Najgorsi sa ci co mysla , ze taki styl jazdy to normalka i w sytuacji duzego ruchu dozwolony. Chyba w Turcji na wakacjach kiedys byli autkiem i tak juz im w tych lbach sie utrwalily zle przyzwyczajenia.

REKLAMA

# Tadek

21.04.2004 16:19

Podobny obrazek dot. skrętu z ul. Modlińskiej w Płochocińską, pod wiaduktem. Lewy pas jest tylko i wyłącznie dla skręcajacych w lewo. Ustawicznie blokowany jest przez jadących prosto do centrum. W tym miejscu macie panowie policjanci super zarobki.
Jadący prosto nie zwracają uwagi na namalowane na jezdni wysepki, poziome znaki na jezdni. Dosłownie jada tzw. kupą i blokuja jazdę skrecajacym w Płochocińską (i tak codziennie rano).
POLICJO ZRÓB COŚ Z TYM TAŁATAJSTWEM łamiacym przepisy i zarób na własne utrzymanie, na tym skrzyżowaniu szanowna policjo zarobisz kupę kasy. Jeżeli ktoś to czyta z komisariatu na Białołęce lub z WRD niech sobie weźmie to do serca

# NN

21.04.2004 21:17

Panowie, pieniądze z mandatów nie idą na policję, lecz do budżetu.

# Tadek

22.04.2004 08:42

Nie zmienia to postaci rzeczy, oba opisane wyzej przypadki i tak powinny byc w zainteresowaniu policji. Trzeba z tym zrobic porządek. Ja wiem, ze kierowcy mają trudnosci z przebiciem się do Mostu Grota, ze codziennie jest w tym miejscu drogowy horror. Nie usprawiedliwia to jednak utrudniania zycia innym kierowcom jadącym w inne rejony niż centrum. Odrobina rozsądku, a wszystkim będzie przyjemniej na drodze., a do swoich firm trafią bez śladów totalnego wkurzenia jazdą.

REKLAMA

# ooo

22.04.2004 10:22

Panowie policjanci! Robota czeka na nowych rondach przy Topolowej i Mehoffera, ktore nagminnie sa przejezdzane "na wprost".
Robota czeka przy Swiatowida i Topolowej, gdzie ciagle samochody sa parkowane na zakazie zatrzymywania.
Robota czeka na wszystkich ulicach Bialoleki, gdzie bez przerwy przekraczana jest dozwolona predkosc.
Wydaje mi sie, ze Policja ma to wszystko gdzies. Maja zbyt ladny komisariat, aby wysciubiac z niego nosa.

# burak

22.04.2004 11:07

a jo i tak bende parkowaŁ MOJEGo Poldka na Toplowej
Policje i straż wiejskom już przekupiłem, pozatym to cwele

# Marek L

22.04.2004 12:57

Uwagi do Policji z Białołęki:
1. ul. Odkryta na całej długości - pomiar prędkości z 5 minut w godzinach szczytu.
Średnia predkość przejeżdzających aut 90 km/h. Rekordzista 123 km/h ( Rejon Akacje II ).
2. ul.Światowida - moda na jazdę na czerwonym i żółtym świetle ( horror jak się patrzy).
Zero patroli na skrzyżowaniach gdzie już były wypadki więc kierowcy mają w dupie przepisy.
Sam na skrzyżowaniach ul. Swiatowida , tych ze światłami widziałem już co najmniej 10 wypadków w tym roku.
Ronda na Białołęce to pokaz siły. Pierwszeństwo ma ten co szybciej wjeżdza albo lepiej postraszy innego kierowcę. A Policji w rejonie rond brak . Jedynie jedno słynne obserwują pewnie z okien pięknego Komisariatu przed którym rano aż niebiesko w oczach od samochodów policyjnych , które powinny być tam gdzie ich nie ma.
C.dalszy nastąpi.

REKLAMA

# Marek L

22.04.2004 13:05

do buraka:
Na twoim miejscu nie chwaliłbym się przekupywaniem straży czy policji bo Poldków na Topolowej niewiele stoi ( tych żle zaparkowanych) i może ktoś się zainteresować sprawą . Chyba ,że sobie jaja robisz , sorry za słowo - Buraku.

# Grzegorz

22.04.2004 13:38

To ja też dorzucę:
Konwaljowa róg Modlińskiej, rejon stacji BP.
Czas : ranny koszmar
Schemat jazdy: celem ominięcia korka do skrętu z Konwaljowej w prawo w Modlińską
nasi dzielni piraci wykonują następujący manewr.
Wjeżdzają na stację BP i z niej wyjeżdzają w w Konwaljową.
Ponieważ stwierdzają korek jadą pod prąd z 50 metrów i przejeżdzają skrzyżowanie
na czerwonym świetle w dodatku wzdłuż przejścia dla pieszych
i już są przed kolejką aut gotowi jako pierwsi do w prawo w Modlińską.
Robią to bo jeszcze nigdy nie stał tu choćby jeden radiowóz ( chyba że przyjechał do wypadku ).

# xyz

22.04.2004 14:14

Bezpłatny nr. 112 z komórki ,lub 997 ,wszystkie rozmowy się nagrywają. Jeśli będzie 15 - 20 telefonów co ranek to gwarantuje przyjazd WRD.Tylko że wtedy podniesie się larum "...łapać złodzieji a nie czepiać się nie winnych, biednych właścicieli meroli, bemek, opli, i innych tanich aut......"
Na ten temat była dyskusja chyba w grudniu i nic to nie zmieniło.
APELUJE zacznijmy dzwonić rano od jutra, po piątku i poniedziałku we wtorek powinny być już efekty.
TYLKO DZWOŃMY !!!!!!!

REKLAMA

# burak

22.04.2004 15:55

Jaja sobie robię :-)
I co zmieni pisanie na tym forum? Napiszcie list do Gazety Wyborczej wydanie lokalne lub Super Express, oni lubia takie akcje.
Osobiście widziałe straż wiejską jak wręczała mandat handlarzom warzyw (a tych brakuje na Nowodworach, piszę o warzywach) a na zaparkowanych obok samochodach na Toplowej nie było ani jednej kartki z mandatem.
To straż miejska i policja łamią prawo, bo nie reagują!

# Tadek

22.04.2004 16:07

Mam nadzieję, że ktoś z Komisariatu na Białołęce czyta nasze uwagi. Proponuję wydrukować stronę z opiniami i posłać faxem do komisariatu. Mogę to zrobić. Niech się wypowiedzą na naszym forum i coś wreszcie zaczną robic w tym względzie-bo za to im płacą. Drugi egzemplarz poślemy do Urzędu Dzielnicy, a trzeci do Wydziału Ruchu drogowego i ewentualnie Wyborczej. Proponuję dalsze opinie na ten temat, a w dniu jutrzejszym ruszamy z korespondencja do ww. instytucji. Myslę, ze jak poślemy faxy to ruszą cztery litery. Pozdrawiam i czekam na opinie

# w.k

22.04.2004 16:26

Dopóki policja nie ma czegoś na papierze lub nagranego na taśmie
to ma wszystko w d...... Dlatego popieram xyz i Tadeusza

REKLAMA

# l.m.

22.04.2004 16:36

Najlepiej niech"echo" wydrukuje te opinie w swojej gazetce.

# Nikos

22.04.2004 19:08

Czy ktoś zna email do Komendanta albo Dzielnicowego w naszym komisariacie?
Pisanie meili to tez dobry pomysł. Przecież nie wszyscy mają fax w domu a internet na Tarchominie to już prawie standard dzięki TPSa i Aster.

# lidka

22.04.2004 22:22

Robin popieram cie calkowicie zapisywac numery i podawac na forum o przekraczaniu predkosci na Olowkowej bylo ale nasze uwagi nalezy kierowac do stolecznej drogowki a nie do patrolowki bialoleckiej a przy rondzie topolowa bedzie kamera narazie jedna przenosna na bialoleke pozdrawiam cud blondyne w granatowej toyocie ktora o 8 wykonala chamski manewr o ktorym napisal Robin, nastepnym razem bedzie z nr rejestracyjnym

REKLAMA

# Robin

23.04.2004 01:05

Na dobry początek świeży numerek. Uważać na tego "kierowcę" praktycznie w całej Warszawie.
Podpadł mi już w kliku miejscach.
Symptomy wścieklizny:
- brawurowa jazda z pasa na pas ( niemal obija się o inne autka)
- zmiana pasów bez używania kierunkowskazów
- debilny wyraz twarzy
- działa na terenie całej Warszawy.
Numerek: WF 22525 zielona mała terenówka.
Do Policji WRD : wystarczy zanim chwilę pojeżdzić i już mandat min 500 zł do wypisania.

# Robin

23.04.2004 01:11

Mam jedno pytanie. Na Korkonet.pl jest mapka z fotoradarami.
Wygląda na to że mamy jeden na stałe gdzieś na Świderskiej.
Jakoś nie zauważyłem a setki razy tamtędy jeżdziłem.
Ktoś coś wie na ten temat? Może go ukradli?

 ragozd

23.04.2004 10:36

Dzis przed Plochocinska policjant byl i sam widzialem jak mandat zalapal burak ladujacy sie chodnikiem :)

REKLAMA

 Rudolf

24.04.2004 09:05

Może nareszcie coś ruszyło i da jakiś efekt, lecz jak sądze że jak oni znikną to ten problem znów powróci. Według mnie należałoby tam na ścieżce postawić słupki i problem by sie sam rozwiązał.

# burak

24.04.2004 13:05

Słupki to bardzo dobry pomysł

# Marginalia_Filozoficzne

28.04.2004 15:19

...z ranca jedza sniadanie "U Malgoski", na bazarku Prezesa Cwiercrobotniczochlopskiego i Badylarza Patyczka. W poludnie "oczywizda" lancz, a jakze i raczej w tym samym miejscu, bo suki raczej nie widac skitranej miedzy baraki tego he, he...centrum handlowego, potem...no, potem to jest 16:00, i chlopaki wciagaja cywilki... pies jeden..he, he....wie czym sie zajmuja przez reszte dnia...tak.... A moze kradna? A moze gwalca? A moze morduja i - o ! zgrozo ! - zawijaja ciala w stare numery...he, he..."Echa Bialoleckiego" ? A moze robia "wszystko po bozemu"...przeciez i tak moze byc, prawda?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA