REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Co do salonu zamiast meblościanki

# Basia

10.08.2016 03:24

Mam w salonie meblościankę, nie jest tragiczna, ale zupełnie mi nie odpowiada szukam ciekawszych rozwiązań, nie takich sztywnych i nie do ruszenia :/

# Jaca

12.08.2016 09:13

A myślałaś o modułach? W BRW mają nową kolekcję possi light w takim nowoczesnym dizajnie. Moduły dają wiele możliwości, bo dowolnie je sobie konfigurujesz - masz do wyboru różne elementy wiszące, stojące, dobierasz kolory jak chcesz. Warto się w te klocki pobawić :p

# Basia

16.08.2016 10:52

Nie myślałam :)) nawet nie wiedziałam, że są takie cuda na kiju. Widziałam na www, że rzeczywiście można sobie dowolnie wybierać poszczególne elementy, to by mi pasowało. Muszę obejrzeć te possi w BRW, mam nadzieję, że będą jakieś ciekawe aranżacje, bo ja sama za bardzo kreatywna nie jestem. Dzięki!

REKLAMA

# Emilia G.

17.08.2016 01:06

Possi i Possi Light to dwie oddzielne kolekcje, ale można powiedzieć, że siostrzane. Widziałaś tę stronę? http://www.possi.furniture/ Moduły to świetna alternatywa dla meblościanki, chociaż jak ustawisz moduły jeden przy drugim, możesz zyskać podobny efekt - no może nie podobny, bo meblościanki wydają mi się przestarzałe, a taka ściana z modułów possi light wygląda super. Ale rzecz gustu - niektórzy wolą dużo modułów, inni cenią minimalizm, a w katalogu można zobaczyć, że i tak i tak te moduły wyglądają rewelacyjne

 gu-gusia

19.08.2016 10:13

Bardzo mi się podobają te kolekcje. Takie moduły to nowoczesne rozwiązanie.

# wiollla

16.11.2016 08:31

A jak podobają Ci się http://www.kingasliwa.pl/wizualizacje/wnetrza/wnetrza-klasyczne/salony-i-kuchnie/? Niby klasyczne, ale jednocześnie nowoczesne, dla mnie bomba :)

REKLAMA

# ŻanetaN

16.11.2016 08:43

Bardzo podobają mi się białe meble i też do naszego takie własnie będziemy kupować w Flori Meble znaleźliśmy fantastyczne i nowoczesne bo tylko ten styl nas interesuje. Piekne komody w połysku tylko zastanawiamy się jeszcze nad tym, czy wybrać z witrynami z oświetleniem led, czy tradycyjnie całe zabudowane, no i oczywiście narożnik, których wybór jest tam olbrzymi, ale jest jeden, który najbardziej się nam podoba i tu jesteśmy tego wyboru pewni, to Columbia z regulowanymi zagłówkami.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA