REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Tomek

11.09.2012 09:36

Za głośno - źle. Za cicho - jeszcze gorzej... To może wyposażyć tramwaje w dzwony, jakie miały parowozy na Dzikim Zachodzie 150 lat temu?

# Kub

11.09.2012 14:18

Czy autor tego artukułu dobrze sie czuje ? Tramwaj widmo ? Mieszkam w okolicy ponad 30 lat i nigdy nie miałem żadnego problemu z tramwajem na starym bemowie. Wręcz przeciwnie, oprócz jazdy samochodem po okolicy wielokrotnie korzystałem z tej linii na starym bemowie. Moze wystarczy patrzec na znaki i przede wszystkim na drogę :). ARTYKUŁ BEZCELOWY !

# Michu

11.09.2012 18:08

Człowieku KZ! Dajże żyć! Szukasz materiału na siłę. Kiedy tramwaje były głośne - było źle, bo były głośne. Teraz są ciche - też jest źle, bo są ciche. Jednotorową linię na Boernerowo pamiętam jeszcze z dzieciństwa, z wczesnych lat 80-tych, jako największą atrakcję warszawskiej komunikacji. Odcinki między mijankami, które wszystkie były wtedy czynne, zabezpieczał archaiczny system świetlny. Pamiętam, jak któregoś dnia dwa tramwaje wjechały z dwóch stron jednocześnie po czym stanęły naprzeciw siebie, a motorniczowie rozpoczęli grę psychologiczną. Problem rozstrzygnął patrol MZK, ale pat trwał dobre 20 minut :-) Mimo to nikomu nic się nie stało...

REKLAMA

# obserwatorwawa

13.09.2012 18:47

Typowo polskie - co by nie zrobić, to zawsze się znajdą niezadowoleni. Znaki są, tory widać i wystarczy tylko się stosować do znaków i uważać. Jak kierowcy nie uważają, to niech tracą samochody a jeszcze powinni płacić za remont tramwaju, jeżeli zostanie przy tym uszkodzony. Zawsze mogą też zrezygnować z samochodu i jeździć tramwajem. Moim zdaniem dobrze, że tramwaje są ciche, jeśli z symulacji wynika, że wystarcza jeden tor to nie ma sensu wydawać kasy7 na kolejny i całą infrastrukturę.

# z bemowa

14.09.2012 18:51

Nic dodać nic ująć wszystko napisali przedmówcy. artykuł nic nie wnosi do tematu. Dodam od siebie że linia nr 20 ma ponad 70 lat, a towarzystwo które się tu osiedliło i któremu wszystko wokół przeszkadza jest napływowe. Tramwaj głośny bo narzekali mieszkańcy " apartamętowców" przy Wrocławskiej- więc źle, cichy- też źle bo autorowi przeszkadza. Może źle że nie gada - UWAGA!!!! Z DROGI ŚLEDZIE BO TRAMWAJ JEDZIE.
Weź się człowieku ogarnij zanim coś znowu napiszesz...

# borneo

15.09.2012 18:47

tramwaj widmo - oniemiałam jak przeczytałam. Pokazałam znajomym i wszyscy padli ze śmiechu, chociaż tekst tramwaj widmo śmieszny nie jest. Autora artkułu odsyłam do trójkąta bermudzkiego, żeby się zastanowił spokojnie, czy warto nadal pisać głupoty o najleszpym połączeniu tramwajowym na bemowie. Najlepszej inwestycji w infrastrukturę, cichej, ekoleogicznej.

REKLAMA

# ehh

25.10.2012 00:43

zawsze zle

# polska

25.10.2012 09:48

#obserwatorwawa
Typowo polskie - co by nie zrobić, to zawsze się znajdą niezadowoleni.
dokladnie....;(

# kokors

18.08.2016 14:38

W mieście z tramwajami jest źle. Myślicie, że tylko tam jest głośno? pl. Unii Lubelskiej. Podobne występują na pl. Zbawiciela, ul. Stawki, Grójeckiej. U nas to już miesiące walki z tramwajarzami, które kompletnie nie przynoszą żadnych efektów. Niby chodzi tylko o nasmarowanie torów, a w praktyce te wszystkie fachury zupełnie nie widzą problemu. Dramat, ale co tutaj robić?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy