REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Chwalimy się, a ciemny lud to kupi

# siekierka kurpiowska

08.01.2008 07:25

Znalazłem taki oto cytat w treści artykułu burmistrza Kaznowskiego z czerwca 2007:
"...Zwróćmy także uwagę, że być może niezauważalnym po-zostało, że w znaczący sposób obniżyliśmy opłaty za korzystanie z obiektów sportowych dla młodzieży, mimo że ośrodki sportu nie są w gestii burmistrza..."
Tak się składa, że rozmawiałem na ten temat ze znajomym, który zna tę sprawę od podszewki.
Staniały boiska na BOS-ie, ale hale sportowe w BOS-ie faktycznie zdrożały.
Otóż wynajem hali przy ul.Światowida wg starego cennika kosztował 192,60 zł
"..Korzystanie z całej hali sportowej i urządzeń znajdujących się na jej terenie dla zorganizowanej grupy członków stowarzyszeń kultury fizycznej odbywającej zajęcia w ramach klubowego szkolenia sportowego w godz. 16.00 - 22.00..." przy czym stowarzyszenia sportowego dostawały zniżkę w wysokości 50 % co dawało opłatę 96,30 zł za godzinę ( chyba, że ktoś podpadł dyrektorowi BOS-u płacił 100 %), a było to zawarte taką oto formułką:
"...Dyrektor OSiR, może stosować zniżki do 50% ceny podstawowej danej usługi w zależności od aktualnej sytuacji rynkowej, pod warunkiem, że nie spowoduje to zmniejszenia wpłat do budżetu ani zwiększenia dotacji z budżetu..."- czyż nie słodki tekst?
Na dzień dzisiejszy wynajem tej samej hali, w tych samych godzinach dla stowarzyszeń kosztuje 120 zł.
Jeśli jedna godzina jest droższa o ponad dwadzieścia złotych to PANIE BURMISTRZU, GDZIE JEST TA ZNACZĄCA OBNIŻKA?

# 5X2

10.01.2008 19:35

Byłem przekonany siekiero że zaczniesz myśleć.Nic z tego.Zapytaj się tych co cie podpuszczają ile biorą wpisowego,ile płacą miesięcznie,ile im Skrobek odpuszcza i ile faktycznie wnoszą opłat.No i najważniejsze jaka gotówka spływa do kieszeni bo nie przypuszczasz chyba że pracują za darmo.

# siekierka kurpiowska

10.01.2008 19:52

Jak to fajnie mierzyć ludzi swoją miarą 5x2!!!
Mam nadzieję, że ty w sporcie się nie udzielasz. Bo strach pomyśleć jakbyś dzieci wychowywał.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024