REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Chwalimy się, a ciemny lud to kupi

# siekierka kurpiowska

08.01.2008 07:25

Znalazłem taki oto cytat w treści artykułu burmistrza Kaznowskiego z czerwca 2007:
"...Zwróćmy także uwagę, że być może niezauważalnym po-zostało, że w znaczący sposób obniżyliśmy opłaty za korzystanie z obiektów sportowych dla młodzieży, mimo że ośrodki sportu nie są w gestii burmistrza..."
Tak się składa, że rozmawiałem na ten temat ze znajomym, który zna tę sprawę od podszewki.
Staniały boiska na BOS-ie, ale hale sportowe w BOS-ie faktycznie zdrożały.
Otóż wynajem hali przy ul.Światowida wg starego cennika kosztował 192,60 zł
"..Korzystanie z całej hali sportowej i urządzeń znajdujących się na jej terenie dla zorganizowanej grupy członków stowarzyszeń kultury fizycznej odbywającej zajęcia w ramach klubowego szkolenia sportowego w godz. 16.00 - 22.00..." przy czym stowarzyszenia sportowego dostawały zniżkę w wysokości 50 % co dawało opłatę 96,30 zł za godzinę ( chyba, że ktoś podpadł dyrektorowi BOS-u płacił 100 %), a było to zawarte taką oto formułką:
"...Dyrektor OSiR, może stosować zniżki do 50% ceny podstawowej danej usługi w zależności od aktualnej sytuacji rynkowej, pod warunkiem, że nie spowoduje to zmniejszenia wpłat do budżetu ani zwiększenia dotacji z budżetu..."- czyż nie słodki tekst?
Na dzień dzisiejszy wynajem tej samej hali, w tych samych godzinach dla stowarzyszeń kosztuje 120 zł.
Jeśli jedna godzina jest droższa o ponad dwadzieścia złotych to PANIE BURMISTRZU, GDZIE JEST TA ZNACZĄCA OBNIŻKA?

# 5X2

10.01.2008 19:35

Byłem przekonany siekiero że zaczniesz myśleć.Nic z tego.Zapytaj się tych co cie podpuszczają ile biorą wpisowego,ile płacą miesięcznie,ile im Skrobek odpuszcza i ile faktycznie wnoszą opłat.No i najważniejsze jaka gotówka spływa do kieszeni bo nie przypuszczasz chyba że pracują za darmo.

# siekierka kurpiowska

10.01.2008 19:52

Jak to fajnie mierzyć ludzi swoją miarą 5x2!!!
Mam nadzieję, że ty w sporcie się nie udzielasz. Bo strach pomyśleć jakbyś dzieci wychowywał.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024