REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

chirurg naczyniowy - darmowe konsultacje

# majka

02.09.2005 10:05, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 10.12.2011 15:49

Lekarze Centrum Medycznego MEDOC ul. Modlińska 310/312 (Fort Piontek) zapraszają na darmowe konsultacje chirurga naczyniowego. Konsultacje odbędą się 20 i 23 września 17.00 -20.00

# kolo

18.09.2005 22:01

o to chyba też reklama... i oczym tu pogadać...

# M&M

04.10.2005 15:17

Zzy w najbliższym czasie będą jeszcze podobne konsultacje ? te niestety przegapialam.........:(

REKLAMA

# Klaudia

09.12.2011 20:38

czy przepuklina pochewkowa i rozszerzenie ścianek żylnych to coś poważnego ?

# Paulinka

22.02.2012 15:24

witam:)
mam pytanko:)
miesiac temu mialam robione usg doppler prawej nogi wynik ok...d-dimery ok..ale mam lekko spuchnieta prawa noge i lydke....co moze byc tego powodem???

# Lekarz_Rozalki_siostry_Antka

22.02.2012 15:57

Gdybym miał polegać na opiniach internautów w kwestiach zdrowotnych, to prawdopodobnie już bym nie żył.
Ale skoro pytasz w internecie, a nie w poradni medycznej, internautów, a nie lekarzy, to Ci coś podpowiem: moczenie nogi w 98% roztworze HCl oraz codzienna lewatywa z gipsu i denaturatu może pomóc.
Słodki Quetzalcoatlu, skąd się takie ludzie biorą...

REKLAMA

# Namka

01.08.2013 15:50

http://rehabilis.eu/lekarze,67.html przyjmuje za darmo? Myślałam, że w tym kraju już nikt nie robi niczego za darmo. Nie pomyślałabym, że chirurg naczyniowy czy dermatolog mogą udzielać darmowych konsultacji.

# Wroclaw

10.12.2018 19:35

Będę miał operację http://arsmedis.pl/oferta/chirurgia/operacja-przepukliny-wroclaw/. Ktoś podzieli się informację na temat zabiegu?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy