REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Chcemy zrobić w końcu remont

# Pawełek

09.11.2020 11:08

Chcemy zrobić w końcu remont i szukamy do salonu jakichś sensownych mebli. Jak ktoś z Was ma sprawdzony sklep, który jest w stanie dobre meble zaproponować i dobre ceny to chętnie skorzystamy z podpowiedzi. Raczej zależy nam na czymś w klasycznej stylistyce.

# hyzio

18.11.2020 14:26

Jak będziesz szukał dobrych propozycji dla siebie to warto przede wszystkim poszukać sklepu, który będzie miał meble estetycznie CI odpowiadające, a potem można myśleć o tym jak są wykonane. Ja od tego zacząłem, trafiłem na sklep www.megismeble.pl, zamówiłem kilka elementów do przedpokoju, pokoju dzieci i teraz chętnie wracam, bo od strony estetycznej meble mi odpowiadają a jakościowo już wiem, że sklep też spełnia moje oczekiwania.

# Norbert

18.11.2020 14:58

Meble meblami, każdy sklep ma coś fajnego w swojej ofercie a zastanawialiście się nad podłogą? Wymieniając podłogę można wiele zyskać na wyglądzie. My zamawialiśmy z parkietlux podłogi, mają siedzibę obok warszawy więc i dojazd szybki.

REKLAMA

# Kacper33

27.10.2021 08:58

To ja również w temacie remontu, bo się do niego przymierzam. Co myślicie o ofercie http://warszawaremont.com/ w tym zakresie?

# Kamilszarek

05.12.2022 14:14

Jak wybierzemy dobrej jakości materiały to bez problemu samemu zrobimy bardzo dużo prac. Do dekoracji ścian warto zastosować płytki ręcznie formowane Vandersanden. Praktyczny materiał, ciekawa kolorystyka, spory wybór takich płytek

# Mammmi

07.12.2022 11:04

Tu się z Tobą zgodzę. Mam takie płytki w dwóch pomieszczeniach. czas leci, dekoracja jest trwała i estetyczna, ładnie się prezentuje o każdej porze dnia. Myślę, że to ma duże znaczenie

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe