REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# MMA

14.01.2021 00:00

Z południa napływa fala powrotu do normalności. Otwierają się kolejne, bezprawnie pozamykane restauracje i inne lokale. Drodzy przedsiębiorcy, ważne żeby nie przespać tego momentu bo potem nie będzie już do czego wracać.

# ozdrowieniec

14.01.2021 09:21

Chyba lepiej żeby lockdown " zabił Warszawę ") niż warszawiacy wymarli na COVID ?

# mb.waw

14.01.2021 13:06

Ale te ciuchy w supermarketach są beznadziejne. To chyba tylko dla desperatów.

REKLAMA

# Kowitt

14.01.2021 17:59

Na szczęście nakupiłem dużo dżinsów i butów, więc uda mi się jakoś przetrwać ten lok dałn...

# Wiesia

16.01.2021 07:25

#ozdrowieniec napisał(a) 14.01.2021 09:21
Chyba lepiej żeby lockdown " zabił Warszawę ") niż warszawiacy wymarli na COVID ?
Pan jeszcze nieprzebudzony, czas wyjąć telewizor z głowy, pora na samodzielne myślenie i analizę. Polecam niezależne źródła informacji.

# Aklinora Black

16.01.2021 12:55

Ci którzy chcą, niech siedzą w domach. Ci, którzy mają potrzebę i ochotę, niech wychodzą, kupują, jedzą, itp. Moim zdaniem najistotniejsze jest to, by konsekwentnie nosić te maski i myć ręce. Ale nie rozumiem kompletnie, dlaczego w sklepie z ciuchami prawdopodobieństwo zarażenia się jest wyższe, aniżeli w spożywczaku? Dlaczego wyspa z naprawą telefonów musi być zamknięta, a sklep z winami może być otwarty?? Przecież paradoksalnie wyspa nie jest w pomieszczeniu, a sklep już tak. Gdzie tu logika??! Nie wierzę w spiski, jednak coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że cały ten lockdown ma na celu zniszczenie pewnych branż, upadek i sprzedaż za bezcen np. hoteli, siłowni, itp.

REKLAMA

# qvertz

16.01.2021 16:35

A kasyna wciąż otwarte?

# jonasz

02.03.2021 23:59

Niestety centra handlowe są przeludnione i to bardzo widać. Ja boję się iść w takie miejsca tak samo do hipermarketów. Kupuję u lokalnych sprzedawców w małych sklepach, a także zamawiam artykuły spożywcze przez internet, konkretnie w sklepie https://zakupyw24h.pl/10-art-spozywcze z szybką dostawą do domu. Jestem fanem praktycznych rozwiązań i zdrowego rozsądku. Nie udaję, że pandemii nie ma, chociaż bardzo chcę już wrócić do normalności.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024