REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Catering na chrzciny

 Kottee

29.09.2021 21:56

Cześć, organizuję chrzciny i poszukuję cateringu na terenie Warszawy. Słyszeliście o firmie smaki miasta? Znajoma korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona. Jednak chciałam dowiedzieć się więcej na temat tego cateringu.

# Foxy

06.10.2021 21:11

Ja korzystałam z catering blue. Bardzo fajnie się z nimi można dogadać, obsługa miła, a najważniejsze jest to że smaczne i świeże. :)

# pasadena

27.10.2021 23:14

Proponuje zamówić jedzenie w restauracji Ogród Smaku, albo ogólnie u nich zrobić chrzciny jak maja termin. My tu komunie syna robiliśmy, świetne jedzenie, obsługa. Polecam -https://ogrod-smaku.pl/

REKLAMA

# Olek87

25.11.2021 11:52

Cześć, wspólnie z żoną organizujemy chrzciny naszego synka i chcieliśmy skorzystać z usług firmy cateringowej, aby przygotowała i dostarczyła jedzenie na nasze przyjęcie rodzinne. Moja kuzynka organizując swoje urodziny korzystała z usług cateringowych firmy Smaki Miasta, niestety nie byłem na tych urodzinach, ale mówiła, że wszystkim gościom jedzenie bardzo smakowało. Dlatego chciałem zapytać czy ktoś z Was korzystał z usług tej firmy cateringowej i mógłby coś powiedzieć?

# Julia

23.09.2022 12:05

Polecm tą strone na niej jest duży wybór cateringu chrzciny i komunie.pl

# MAgdalenna

28.10.2022 21:42

Zamówicie doskonałe polskie jedzenie w restauracjo Ogród Smaku, doskonałe jedzonko, polecam https://ogrod-smaku.pl/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA