REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Catering dietetyczny Wawa

# Mała Pi

23.12.2019 11:03

Witam, szukam sprawdzonej firmy cateringowej działającej na terenie całej Warszawy

# Jula99

05.01.2020 19:37

Ja korzystam z firmy o apetycznej nazwie Miód Malina - bardzo smaczne mają posiłki wysokiej jakości:
https:// www.facebook.com/miod.malina.catering/

# Ebi

22.01.2020 21:26

Jedna z lepszych opcji, to - jak dla mnie - FitBoxy. Mam u nich dietkę bez glutenu i laktozy na 1800 kcal i jest super. Odpowiednio dobrane składniki, żadnych pomyłek w menu, jest smak, jest jakość i różnorodność. Bomba.

REKLAMA

# evka

03.02.2020 14:37

Też polecam FitBoxy. Korzystamy od kilku miesięcy razem z narzeczonym, ja mam opcję wegetariańską, a on dietę standard. Pysznie, różnorodnie i w dobrej cenie.

# boniuchna

04.02.2020 11:12

Cateringów na terenie Wawy jest od zatrzęsienia ja jestem na pudełkach lightdiet i nie narzekam na ich usługi. Na początku może trudno było się przyzwyczaić do mniejszych porcji i redukcji kalorii.. Po czasie dało radę :)

# kalinowska

26.02.2020 23:02

Sprawdzony catering dietetyczny to Cud i Miód, zarówno ja jak i koleżanka z pracy jesteśmy zadowolone z rezultatów tej diety. Schudłyśmy bez efektu jojo :)

REKLAMA

# Bozek

16.10.2020 08:57

Sprawdźcie sobie także ofertę cateringu dietetycznego Sport Food, który w mojej ocenie jest naprawdę dobrą opcją jeśli chcecie dbać o swoje zdrowie, samopoczucie i jednocześnie stan fizyczny. Do tego też nie trzeba od razu brać go na cały miesiąc, a możecie wybrać opcję 3,5 i 10 dniowe. Pozdrawiam i zdrówka na ten okres jesienno-zimowy życzę!

# Anonim

19.10.2020 11:05

Ja zakochałam się w cateringu Wygodnadieta.pl Super jakość posiłków, fajne podejście do klientów nawet jeśli chodzi o ludzi którzy dostarczają te posiłki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe