REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# wolski

14.12.2013 10:51

Chodziłem do tej szkoły kiedy jeszcze był tam Zespół Szkół Elektrycznych.Co za baran zamknął całą szkołę łącznie z warsztatami i salą gimnastyczną po to żeby zrobić miasteczko ruchu drogowego?Na to potrzeba tyle miejsca?Po drugie od ruchu drogowego to jest drogówka a nie SM.Oni mogą jedynie zaprezentować jak ustawić fotoradar.Kolejny przekręt nic więcej.

# Przeciek

14.12.2013 11:20

Straz miejska musi wykazac ze jest potrzebna bo sa rozmowy o jej likwidacji

# Wolski

14.12.2013 17:41

#Przeciek napisał(a) 14.12.2013 11:20
Straz miejska musi wykazac ze jest potrzebna bo sa rozmowy o jej likwidacji
Kolejne przytulisko z etatami nic więcej.

REKLAMA

# absolventt

04.01.2015 01:06

zgadzam sie calkiem z #wolski i też chodziłem tam do Technikum z tym ze pozniej jak był to już Zespol Szkol im. Batalionu Zoska. byla szkola z tradycjami, kadra na prawde na poziomie. echh szkoda az chce sie powiedziec za Laskowikiem "panie, komu to przeszkadzalo"
po co komu to miasteczko, a przy osrodku ruchu na Bemowie czy Odlewniczej nie mozna - te miejsca chyba bardziej sa do tego. jakby jeszcze poszukac to by wiecej lokalizacji znalazl a na Soltyka powinno wrocic szkola techniczna bo wydaje mi sie potrzeba w kraju teraz specjalistow IT, mechatronikow czy zwyklych elektrykow rowniez.
odsiebie dodam ze Technikum ktore skonczylem przygotowalo mnie znacznie lepiej do studiow (elektronika) i mialem tam przez to duzo lzej niz koledzy ktrzy przyszli tam po liceum

# ktos

26.01.2015 23:20

jak widać straż miejska chce sie pokazać i robi to bardo dobrze. Prowadza swietne zajecia dla dzieciaków i mlodzieży. Także nie czepiajcie się, skoro robią coś fajnego i korzystnego. A szkoła widocznie nie potrzebowala tak duzo miejsca.....może uczniowie niechętni się już w niej uczyć......
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe