REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# wolski

14.12.2013 10:51

Chodziłem do tej szkoły kiedy jeszcze był tam Zespół Szkół Elektrycznych.Co za baran zamknął całą szkołę łącznie z warsztatami i salą gimnastyczną po to żeby zrobić miasteczko ruchu drogowego?Na to potrzeba tyle miejsca?Po drugie od ruchu drogowego to jest drogówka a nie SM.Oni mogą jedynie zaprezentować jak ustawić fotoradar.Kolejny przekręt nic więcej.

# Przeciek

14.12.2013 11:20

Straz miejska musi wykazac ze jest potrzebna bo sa rozmowy o jej likwidacji

# Wolski

14.12.2013 17:41

#Przeciek napisał(a) 14.12.2013 11:20
Straz miejska musi wykazac ze jest potrzebna bo sa rozmowy o jej likwidacji
Kolejne przytulisko z etatami nic więcej.

REKLAMA

# absolventt

04.01.2015 01:06

zgadzam sie calkiem z #wolski i też chodziłem tam do Technikum z tym ze pozniej jak był to już Zespol Szkol im. Batalionu Zoska. byla szkola z tradycjami, kadra na prawde na poziomie. echh szkoda az chce sie powiedziec za Laskowikiem "panie, komu to przeszkadzalo"
po co komu to miasteczko, a przy osrodku ruchu na Bemowie czy Odlewniczej nie mozna - te miejsca chyba bardziej sa do tego. jakby jeszcze poszukac to by wiecej lokalizacji znalazl a na Soltyka powinno wrocic szkola techniczna bo wydaje mi sie potrzeba w kraju teraz specjalistow IT, mechatronikow czy zwyklych elektrykow rowniez.
odsiebie dodam ze Technikum ktore skonczylem przygotowalo mnie znacznie lepiej do studiow (elektronika) i mialem tam przez to duzo lzej niz koledzy ktrzy przyszli tam po liceum

# ktos

26.01.2015 23:20

jak widać straż miejska chce sie pokazać i robi to bardo dobrze. Prowadza swietne zajecia dla dzieciaków i mlodzieży. Także nie czepiajcie się, skoro robią coś fajnego i korzystnego. A szkoła widocznie nie potrzebowala tak duzo miejsca.....może uczniowie niechętni się już w niej uczyć......
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy