REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Buspas na Modlińskiej

 Rudolf

03.09.2004 21:58

Artykuł moze nieco stary i niektórzy go czytali, ale wciąż aktualny.
Z niego wynika, że nikomu nie spieszy się z rozwiązaniem problemu porannych korków.
http://miasta.gazeta.pl/
warszawa/1,34889,2248105.html

# mieszkaniec

05.09.2004 13:27

korki przy wjazd wjeździe na most oraz zjeździe pojawiają się tylko z braku kultury samych kierowców. Gdyby się niewpychali na 2-3 myślę,że by były sporo mniejsze.
ale tu przecież jexdzi legionowo, ciechanów, pomiechówek itp więc co się dziwić???
Kiedyś stała przy wjeździe na estakadę policja i takich gamoni wyłapywała , kto widział ten wie,że jechało się wtedy super..
pozdrawiam

# milosz

06.09.2004 11:44

mieszkaniec chyba rowerem jechałeś wtedy, albo po chodniku, albo w drugą stronę akurat
jest tyle samochodów że to czy ktoś się wpycha na trzeciego czy na szesnastego nie ma zupełnie znaczenia, przykładem może być np droga powrotna na tarchomin kiedy to policja stoi na poboczu na wiadukcie i wyłapuje cwaniaków.... a ja wiem kiedy oni stoją.... dowiaduję się o tym jak sie korek zaczyna przy broniewskiego
w związku z tym proszę cię, wyluzuj emocje (jak to powiedział pewien pan z wiekopomnego serialu "Na Wspólnej")
sytuacja nie zmieni się dopóki nie zrobią przynajmniej ze 4 pasów do wjazdu na most, chociaż i wtedy nie wiem czy to coś da, przecież z piątego też sie jest fajnie wcisnąć i szybciej przede wszystkim :-))))))))

REKLAMA

 ragozd

06.09.2004 16:10

Nie masz racji - wciskanie sie zakloca plynnosc jazdy i powoduje wieksze korki. zwlaszcza ze dodatkowo blokuja pasy na prawo i lewo czekajac na zrobienie miejsca ...

# gosc

06.09.2004 23:48

@mieszkaniec, sądząc z tonu to od niedawna masz WA i już się czujesz warszawsiok cała gębą. Nie możesz napisać o co Ci chodzi bez obrażania innych?

# Marginalia_Filozoficzne

07.09.2004 08:50

#mieszkaniec z dnia 2004.09.02 20:26
"Drugiego, takiego idioty jak marginalia_filozoficzne to na tym forum nie ma. Jak masz pisać bzdury to lepiej wogóle nie pisz"
... no jak tam dzisiej hasz mieszkaniec, co ? ...he, he... jak widzisz ludzie nie umiejo czytac ze zrozumieniem !
Gosciu , ten czlowiek napisal, ze na ulicy modlinskiej sa korki poniewaz jezdzi po niej bydlo z podwarszawskich wioch. Teraz uwazaj, bedzie trudniejsze. Otoz ten czlowiek uwaza, ze to bydlo nie umie jezdzic samochodami, tak samo jak nie umie ladnie jesc, umyc sobie zebow, przeczytac ze zrozumieniem prostego tekstu itd, itp... To jest w domysle wszystko, wiesz ? Powiniennes wiecej czytac i starac sie glosno opowiadac, wlasnymi slowami o tym co przeczytales. Mozesz to robic samemu, ale najlepsze wyniki osiagniesz we wspolpracy z kims starszym. To oczywiscie nie musi byc Mama ...

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

07.09.2004 09:01

... to moze byc po prostu Starszy Kolega o rzesach, delikatnych i zwiennych, jak dotyk dloni Dodiego na udzie Princessy Dajany, w tunelu oczywiscie, bo oswietlenie w takich sytuacjach, odgrywa niebagatelna role...

# Spotykacz

11.09.2004 19:11

A ja obcieram tych cwaniaków po boku jak się wpier***ją na moj pas przed wjazdem naGrota. mam starego grata i mi nie żal.
Więc uważajcie cwaniaki z kratkami i inne kuta**y na czerwonego duzego fiata 125p. Obyśmy sie nie spotkali bo to ja !!! Nie ustepuję nigdy !!!!!!!!!!!!! 2004- zaliczone juz 12 takich stłuczek - nie zmojej winy hehe.

# Mario - Akacje6

14.09.2004 20:16

#Spotykacz: cool, oby tak dalej. Jak widze takiego wciskacza, to mi sie krew lasuje. Ja kurwa uczciwie stoje w kolejce, jak wielu kierowcow a tamci jada do konca i sie na chama wpychaja na prawy pas, jakby mieli jakis przywilej czy co, a ja nie ustapisz to jeszcze trabia na ciebie. Hujowka totalna.

REKLAMA

# Mieszek

16.09.2004 23:31

Popieram - NIE WPUSZCZAĆ - może w końcu wszyscy zrozumieja że nie warto jechać do końca i się wciskać jeśli się NIE WCISNĄ raz i drugi.
Najbardziej mnie wkurzają ci którzy spokojnie jada swoim pasem i wpuszczaja takich (którzy uwazają się za cwaniaczków)

# gosc

01.10.2004 09:23

Jak wam zależy na tym buspasie to piszcie nie na forum, tylko monity do:
ztm@ztm.waw.pl
Działu Organizacji Przewozów - Inzynier Ruchu m. st. Warszawy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe