REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

BURMISTRZ JERZY SMOCZYNSKI I JEGO KASA

# Fiskus

24.01.2004 14:35

Jak myslicie jak dorobil sie tow. Jerzy Smoczynski i tow. Semetkowski? Ciezka praca na burmistrzowskich fotelach? Mysle ze tak ale napewno nie dzieki oficjalnym pensjom.

# Ewa

24.01.2004 16:30

W tym gangu jedyna czysta osoba jest Zientecka. Glosowalam na nia i uwazam ja za uczciwa osoba. Szkoda tylko ze nie jest juz radna. Bardzo jej wspolczuje ze musi wspolpracowac z takimi dorobkiewiczami. A swoja drogą, Pani Lilianno czy Pani nie moze zrobic wreszcie z tym porzadku? Prezydent Kaczynski deklaruje walke z korupcja. Moze zacznie z nia walczyc na Bialolece?

# wspaniala Zientecka

24.01.2004 18:51

Nie lubie jak ktos wypowiada swoje opinie na temat kogos kogo Ewo nie znasz - ja znam Panią Zientecką osobiscie i wiem że robi wiele złego, oczywiście skrzętnie to ukrywa, ona tez ma swojego człowieka w naszej gminie - tak pięknie razem wyglądają - rumcajs Ostrowski i garbusek Zientecka

REKLAMA

# kusnierz

25.01.2004 02:05

Takie są skutki, gdy następuje kooptacja a nie zmiana układu. Była szansa na zmianę układu, gdyby pojawiły się nowe twarze: Pusz, Kozłowski, Filipowicz, Pelc, Madej, Majlert czy nawet Jachimczyk. Ale zmiotła ich ta ordynacja i potęga finansowa i organizacyjna swoich i przeciwnych komitetów. I mamy to co mamy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA