REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Pytam bo nie wiem

06.07.2021 20:03

Co burmistrz Bielan wie o komunikacji miejskiej, komunikacji szynowej, kolejach miejskich i aglomeracyjnych, że zasiada w Radzie Nadzorczej SKM?

# Kolo

07.07.2021 07:22

Jak dla mnie to może sobie zarabiać i 3 razy tyle. Ja z tym problemów nie mam. Najważniejsze żeby na osiedlach nie było chwastów i skwery były koszone (A nie jak teraz w porywach raz do roku) i śmieci się nie walaly bo nie ma komu oprozniac koszy. Chodzi o podstawowe rzeczy. I eksmitowac meneli dewastujacych budynki i zatruwajacych normalnym ludziom życie. Do baranów. Tylko tyle.

# DzbanPL

07.07.2021 14:47

Przecież to są grosze w porównaniu do pociotków bez matury zasiadających w Spółkach Skarbu Państwa.

REKLAMA

# Ojojoj

07.07.2021 16:41

To niodpowiedzialne tak pozować do zdjęć bez kaganca. Oj trzasku przywroci Pana burmistrza do porzontku

# Red Magnat

09.07.2021 17:37

Odnoszę wrażenie, że coraz więcej z nas głosujących w swoich dzielnicach na PO zaczyna pukać się w głowę.

# Lemuring

21.07.2021 11:39

Jeżeli tak jest faktycznie, to tylko przyklasnąć!Szkoda, ze Grzegorz Pietruczuk nie jest prezydentem Warszawy...Może to jeszcze przed nim, chociaż, jak uczy życie to stanowisko, mimo demokratycznych wyborów jest zakładnikiem gry partyjno-politycznej.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024