REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Borowska

# niedoinformowany

30.10.2010 18:30

W Wyborczej skarży się na Kaznowskiego.Chwali Smoczyńskiego.Generalnie jakaś rozgrywka w rodzinie.Czy Kaznowski już Jej nie jest potrzebny ? Startuje z jego listy .Nie rozumiem o co chodzi.

# tak myślę

31.10.2010 07:30

Obecny burmistrz już wypada z gry,a wraca właściwy człowiek na to stanowisko z naszego terenu.Także trzeba wnieść trochę zamieszania:)))

# urzędas

31.10.2010 08:29

Kaznowskiego wykopują z dzielnicy. I mają rację bo to dupa. Tylko czy zamiennik będzie skutecznijeszy czy gorszy?

REKLAMA

# taxi

31.10.2010 19:26

Borowska nie skarży się na Kaznowskiego. Stwierdza fakt, ze nie została zaproszona na imprezę w której dziennikarze będą zwiedzać plac, który powstał w wyniku jej działań. Trzymajmy się faktów. Na pytanie czy wie - odpowiada "nie wie" i tyle. Dziennikarz robi z tego temat, bo zna sytuację i wie, że przez 3 lata mieszkańcy zabiegali w tej sprawie i jest zdziwiony, ze dla Burmistrza nie ma to znaczenia.

# tak myślę

31.10.2010 20:34

no już gorszego to nie można mieć obojętne mi czy będzie z po,pis,sld,gospodarność

# blokers

31.10.2010 21:45

Kto niby wraca do gry?

REKLAMA

# trelka

01.11.2010 15:10

No wlasnie, stwierdza fakt że nie została zaproszona. Kandydatka z listy.Czy jest członkinią czy sympatykiem PO. JUż oburzona.

# laik

02.11.2010 09:54

Sorry ale Borowska nie budowała placu? I nie dla niej tylko dla ludzi był budowano. To jest draństwo dwóch partyjniaczków bije się o chwałę.

# z zielonej

02.11.2010 23:18

Borowska to pustak jest. PO przed wyborami rzuciła ochlap nie ze wzgledu na Borowską, ale ze względu na koniecznosc pozyskania glosow. Ma ja w glebokiej dupie. Jesli Borowska bedzie radna to bedzie tragedia dla Bialoleki. Pomysly z ksiezyca, zero kontaktu ze światem i do tego niewiedza i przebieglosc. Pustak.

REKLAMA

# atro

03.11.2010 12:01

Z pustaków buduje się domy gołębiu z zielonej.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe