REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# zorientowany

29.10.2012 14:16

Wróblewska nie ma kasy, żeby zapłacić za rachunki za prąd. Wszystko wydała na Pazia Trylika, swoją orkiestrę i wystrój swojego gabinetu... Ot, cała tajemnica. I oby do stycznia 2013 :)

# sasas

29.10.2012 16:08

Wczoraj wieczorem pod BOK podjechały trzy wozy straży pożarnej, policja i karetka. Było widać jakiś dym z dachu. Szybko wyłączono prąd w całym budynku, gdyż w oknach, w których codziennie się świeci było ciemno. Widziałem to gdyż mieszkam obok BOKu. O co tutaj chodzi i co to za tajemnice?

# xxx

29.10.2012 21:29

Taką informację mają na stronie Interatywne Media Białołęki. Jak widać ściema dyrektorki BOK ma szeroki zasięg. Pytanie tylko PO CO?
Awaria w BOK - zajęcia odwołane
2012-10-29
Z powodu awarii, wszystkie zajęcia prowadzone w Białołęckim Ośrodku Kultury, przy ulicy Van Gogha 1 od dnia dzisiejszego (poniedziałek) do poniedziałku (5.11) zostają odwołane. Nie wiadomo również, czy usterka zostanie naprawiona do weekendu, a co za tym idzie, czy zaplanowane spektakle odbędą się w wyznaczonym terminie (3,4 listopada).

REKLAMA

# Hilda

29.10.2012 21:56

Ja wyszłam z psem i również widziałam wozy straży pożarnej pod BOKiem. W budynku było ciemno, a będąc w parku także widziałam jakiś dym. Dlaczego BOK ściemnia, może była tam jakaś zamknięta impreza i ktoś się miał o czymś nie dowiedzieć? A może wyszła kolejna niedoróbka wykonawców budynku?

# antyurzędnik

29.10.2012 22:03

Ciekawe czy w związku z tym zmienią się opłaty za zajęcia październikowe?

# Sylwia

29.10.2012 22:11

Opłaty na pewno sie zmienią. BOK zawsze uczciwie odlicza brak zajęć. To akurat mnie nie martwi. Sama jestem ciekawa co się stało i jakie niebezpieczeństwo może spotkać moje dzieci na zajęciach. Co chciała ukryć dyrekcja?

REKLAMA

# zdrowy rozsądek

29.10.2012 22:18

Awaria instalacji elektrycznej lub urządzenia/urządzeń elektrycznych była prawdopodobną, aczkolwiek zupełnie niepotwierdzoną przyczyną pożaru. Niesmaczny i bez klasy jest język, jakim się Państwo posługujecie w tym artykule, a komentarze pod nim oddają tę jakże płytką atmosferę szukania taniej sensacji.
"Dlaczego pracownicy BOK (...) wymyślili wersję z awarią elektryczną?"
Czy wolność słowa oznacza, że wolno powiedzieć lub napisać cokolwiek, co do głowy przyjdzie?
Miło byłoby dożyć czasów, w których tak bezczelnie, nierzetelnie i kłamliwie postawione pytanie w publicznym i ogólnodostępnym dla każdego artykule, nie było mylone w wolnością słowa.
Dziennikarzom i ich przełożonym życzę konstruktywnej samokrytyki i odrobiny pokory dziennikarskiej.

# Marcin

29.10.2012 22:35

Zdrowy rozsądku,
Gdyby komunikat BOK brzmiał: Zajęcia są odwołane z powodu pożaru
albo
mieliśmy zwarcie instalacji i pożar w jednej z sal
to każdy przyjąłby to na chłodno. Jeśli BOK spuszcza dziennikarzy i rodziców słowem AWARIA,nie podając prawdy o tym co sie stało, to nie ma sie co dziwić komentarzom. Awaria a pożar to jednak co innego. To raczej dyrekcji BOK należy sie nagana za taki przekaz. Ja też miałem dziś telefon z BOK odwołujący zajęcia, w którym była mowa o awarii. Troche sie zdziwiłem, że awaria jest z góry zaplanowana na tydzień, ale byłem w pracy i nie miałem czasu sie nad tym zastanawiac. Jak teraz czytam, że to był pożar i że oszukiwano także redakcje, to nie tylko sam czuje sie oszukany, ale zaczynam sie zastanawiać, czy BOK to bezpieczne miejsce

# Mieszkańcy

30.10.2012 00:34

Powiem szczerze że ciekawe to co piszą interaktywne media białołeki i gazetaecho. Natomiast dziwi mnie fakt że www.strefa.info w której ma wpływy Marcin Korowaj, co można zauważyć w karzdym numerze tego reklamowego brukowca i jest finansowany z dzielnicy na poziomie kilku tyś miescznie nic nie pisze na temat Pożaru. Myślę że PO chce zataić znowu jakąś aferę - przecież to oni powolali Panią dyrektor ? Dość rządów PO w naszej dzielnicy powiedzmy to sobie szczerze, Panie Jacku prosze się podać do dymisji - MIESZKAŃCY o to proszą!!!

REKLAMA

# Danka S

30.10.2012 09:54

Na stronie UD Białołęka nie ma ani slowa o pożarze i o tym, że BOK jest zamkniety. faktycznie dziwne

# z Dąbrówki

30.10.2012 14:06

Przecież pożar ugaszony, to jaki pożar jest? Nie wymagajmy do urzędu, aby zamieszczał na swej stronie makabryczne informacje rodem z Faktu.

# Tadeusz z Porajów

30.10.2012 14:18

A może ślady pożaru pochodzą z II Wojny Światowej? Albo pozostawili je żołnierze powracający z misji? A nieczynne jest, bo Pani Dyrektor wyszła na pocztę. Po prostu....

REKLAMA

# Mieszkańcy

30.10.2012 16:26

proszę dwa dni minęły a www.strefa.info nic nie pisze nadal widać że to platformerska gazetka, gazeta echo ma info, Interaktywne Media Mają info i zdjęcia, a PO MILCZY Jacku dziękujemy !!!

# Wiesia z Mężem

30.10.2012 16:59

Ja bym chciała powiedzieć, że razem z Moim Mężem, Edwardem oraz grupą sąsiadów zebraliśmy się na półpiętrze naszej klatki schodowej* na wspólnej modlitwie za osobiste bezpieczeństwo i pomyślność w zdrowiu naszych Braci i Sióstr, którzy zabrali tu głos, to jest rozmówców podpisujących się, #sasas i #Hilda ( wraz z Jej psem ) i przyznali się do tego, że widzieli te wozy strażackie i ciemność w budynku, i dym! Oby dobry Pan nie sprowadził ich dróg do piwnicy, samych, czy w towarzystwie osób trzecich, a Edward mi podpowiada, żebym dopisała, ze w towarzystwie drugich, też. Co czynię.
* - mamy tu, na klatce bardzo dobrą akustykę, Panie Bartku!

# Mieszkanka

30.10.2012 17:47

Zobaczcie Interaktywne Media Białołęki mają zdjęcia z BOK i wypowiedź pani dyrektor na stronie.

REKLAMA

# Mieszko

30.10.2012 18:29

Czytam wszystkich Państwa wypowiedzi i niektóre bardzo mnie dziwią. Widać, że większość z Państwa, na czele z "Echo", nie mielicie do czynienia z takim zdarzeniem jakim jest pożar i życzę Wam wszystkim aby takowego nigdy nie przeżyli.
Te wszystkie spekulacje o tym co mogło się wydarzyć, to śmiech na sali.
A Echu gratuluję prowokacji do tak licznych postów. Niema to, jak dobra sensacja :-)))

# Bolesław

30.10.2012 18:52

@Mieszko- swoim postem sprowokowałeś mnie do utyskiwania nad poziomem językowym tych, których przypadkiem dopuszczono do internetu.
Tylko nie wiem, czy jest czego gratulować.
Przy okazji- ja nie jestem z większości. Miałem do czynienia z pożarem. I w przypadku instytucji publicznej, utrzymywanej z pieniędzy publicznych, na pewno nie ukrywałbym pożaru pod jakimkolwiek płaszczykiem. O, przykład niedawny - fajczył się Żerań. Spróbujesz sobie wyobrazić, co by było, gdyby władze EC Żerań stwierdziły "luz, awaria jest, przez to nie będzie ciepła w kilkuset domach przez tydzień"? Żeby nie porównywać Żerania i BOK? A dlaczego nie?
A może pani dyrektor coś na tym pożarze zamierza upiec?

# bwexradny

30.10.2012 18:55

Mateczko, chrzanić akustykę, najważniejsze, że - jak widać na fotkach na IMB - stojaki na nuty nie ucierpiały! Ulżyło!

REKLAMA

# PRowiec

30.10.2012 19:39

Pożar to bez wątpienia ogromnie stresująca sytuacja, ale tu raczej dyrekcję przerósł nie tyle sam pożar co komunikowanie podczas sytuacji kryzysowej.
Podstawa w takich sytuacjach:
Właściwa komunikacja z otoczeniem może nas uchronić przed następstwami kryzysu. Zawsze rzetelnie informujmy opinię publiczną o naszych działaniach - wówczas nawet najgorszą sytuację kryzysową przyjmie ona łagodniej.
Tu niestety popełniono szkolny błąd podczas komunikowania o zdarzeniu kryzysowym. Niebywałe, że do tego doszło. Jest tyle szkoleń w tym zakresie. Nikt z ośrodka kultury na takim nie był?

# basik

30.10.2012 21:51

Dziś w kolejnym newsletterze dostałam taką onformację
OŚWIADCZENIE
W niedzielę 28 października 2012 r. w sali plastycznej Białołęckiego Ośrodka Kultury przed godziną 17:00 miał miejsce pożar. Podjęta szybko interwencja straży pożarnej zapobiegła dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia. Z powodu pożaru nie ucierpiała żadna osoba. Ośrodek poniósł natomiast duże straty materialne. Większa część pomieszczeń wymaga specjalistycznego czyszczenia ze względu na sadzę pokrywającą wyposażenie sal, sprzęt elektroniczny oraz podłogi i ściany. Pracownia plastyczna, prócz czyszczenia, wymaga także gruntownego remontu. Wiele ze zgromadzonych w niej rzeczy (meble, sprzęt elektroniczny itp.) nadaje się do wymiany.
Nie mamy jednoznacznej informacji o przyczynie pożaru. Przybyła na miejsce zdarzenia policja, nie wszczęła postępowania ze względu na brak jakichkolwiek przesłanek wskazujących na podpalenie. Obecnie czekamy na przybycie przedstawiciela towarzystwa ubezpieczeniowego, który musi dokonać ekspertyzy i wyceny strat.
Ze względu na konieczne prace remontowe oraz czyszczenie pomieszczeń, jako dyrektor, podjęłam decyzję o odwołaniu wszelkich zajęć oraz imprez i zamknięciu ośrodka do 4 listopada włącznie.
Dalsze decyzje związane z całościowym bądź częściowym otwarciem BOK, zostaną podane na stronie ośrodka w niedzielę 4 listopada.
Dyrektor BOK
Anna Barańska-Wróblewska

 Matka_Sławka_z_Gdańska

31.10.2012 10:03, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 31.10.2012 10:12

W takim razie cytujemy zdanie:
"Przybyła na miejsce zdarzenia policja, nie wszczęła postępowania ze względu na brak jakichkolwiek przesłanek wskazujących na podpalenie."
Czy to znaczy, że wcześniej była... "bieriozka" !?
Udanego, długiego weekendu: Policji Państwowej, a szczególnie Dyrekcji i Załodze Placówki życzy Matka. Wraz z dedykacją muzyczną pod adresem: www.youtube.com/watch?v=GglC0xgro_w

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe