REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Klinika?

10.10.2018 14:40

Dzwoni telefon.
- Halo, słucham?
W słuchawce słychać pijacki bełkot:
- Klinika?
- Nie, pomyłka.
Trzask odkładanej słuchawki. Po chwili telefon znów dzwoni.
- Tak, słucham?
- Klinika?
- Przecież mówiłem, że to pomyłka.
- Jasiu, nie odkładaj słuchawki. Ja się chciałem zapytać, czy klinika wypijemy...

# XXX

10.10.2018 15:37

Chętnie kupię tam mieszkanie

# masakra

10.10.2018 22:44

powołać komisję śledczą, kto i w jaki sposób stał się właścicielem tego terenu !!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# Chrońmylas

10.10.2018 23:26

Artykuł sprawia wrażenie "zasponsorowanego" przez właściciela działki. Od początku do ostatniego zdania razi nieczysta intencja autora notki. Może ciekawszego materiału reporterskiego dostarczyłaby sprawa przejęcia tego terenu przez prywatną osobę...

# parklesny

11.10.2018 09:01

stanowcze NIE !!!!! dla zabudowy tych terenów !!!!!!!!!!!!!!
Poruszymy całe miasto.!!!!!

# lol

11.10.2018 09:31

Ja też odnoszę wrażenie że tekst jest sponsorowany. Razi bardzo wybiórcze podejście do tematu.

REKLAMA

# abc

11.10.2018 23:05

@#parkleśny: to sobie odkup i zaleś tą działkę. Ile jeszcze lat mają tam straszyć obleśne bunkry ? Lasu tam nie ma. Było wojsko, to nikt nie protestował.

# Jan Borak

12.10.2018 08:48

to jest teren parku - rezerwatu przyrody !!! Tam nie ma prawa nigdy nic powstać, teren należy uprzątnąć i zrewitalizować, nowe nasadzenia itp. A sprawą przejecia gruntów powinna zainteresować się prokuratura.
Jestem przeciwko zabudowie tych terenów

# Jan NieBorak

14.10.2018 23:25

#parkoblesny napisał "Poruszymy całe miasto.!!!!!". O jakie miasto chodzi, skoro Babice są wsią?

REKLAMA

# Wjanek

15.10.2018 09:32

#Jan Borak napisał(a) 12.10.2018 08:48
to jest teren parku - rezerwatu przyrody !!! Tam nie ma prawa nigdy nic powstać, teren należy uprzątnąć i zrewitalizować, nowe nasadzenia itp. A sprawą przejecia gruntów powinna zainteresować się prokuratura.
Jestem przeciwko zabudowie tych terenów
popieram
Walczak Jan

# pZz

17.10.2018 10:25

Niestety mam dzialke rolno-lesna w tej gminie i od 20 lat nic nie moge na niej wybudowac. A z gminy slysze, ze moge sobie kupic budowlana. Farsa i kpina.

 Zuzia

17.10.2018 11:18

Polecam dyskusję w tej sprawie z Panem Tomaszem Jędrzejczakiem
tomaszjedrzejczak.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA