Forum › Białołęka
biuro projektowe
| # tantem 24.06.2026 11:10 |
|
|
Cześć, pracuję w małym biurze projektowym i rozglądam się za alternatywą dla obecnego programu CAD. Najważniejsze są dla mnie rysunki 2D, możliwość pracy na plikach DWG i rozsądne koszty. Korzysta ktoś z czegoś godnego polecenia?
|
|
| # perti 24.06.2026 11:12 |
|
|
U nas od ponad roku działa ZW-CAD od firmy Szansa. Przesiadka była bez większych problemów, bo obsługa jest intuicyjna, a kompatybilność z DWG jak najbardziej daje radę. Przy codziennej pracy projektowej sprawdza się bardzo dobrze.
|
|
LINKI SPONSOROWANE
Szukasz kursów do matury? Poznaj sprawdzone
Kursy Maturalne w Warszawie
Zapraszamy na zakupy
Najnowsze informacje na TuBiałołęka
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
REKLAMA
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.
Polecamy w naszym pasażu
Wstąp do księgarni
REKLAMA
REKLAMA

































