REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Bielizna na prezet

29.07.2017 16:44 #karolek
czy można kupić dziewczynie na prezent ładną bieliznę?
30.07.2017 02:43 #Kukuruku
Oczywiście, że można. Tyle, że powinna to być piękna, markowa bielizna w odpowiednim rozmiarze. Ładną bieliznę oglądałam ostatnio w https://bielizna-jankowscy.pl/ Weź też pod uwagę, że to, co kupisz może zostać zrozumiane z podwójnym znaczeniem.
19.04.2019 07:12 Emiliada1234
Ludzie polecają bieliznę, bo jest po prostu uniwersalna i w 99% będzie trafionym prezentem. Mnie zachwycają koronkowe zestawy od Triumpha stąd https://www.modisimo.pl/marki i takie bym chciała dostać na urodziny za dwa tygodnie (mężu, mam nadzieję, że to przeczytasz).
24.04.2019 10:51 #landi
Jeśli miałaby to być bielizna erotyczna to na pewno możesz sprawdzić też ofertę sex shopu n69.pl. Oprócz seksownej bielizny jest tam również mnóstwo innych akcesoriów renomowanych marek.
17.09.2019 23:58 #matia
Często zaglądam do internetowego sklepu http://chabur.pl/. Co jakiś czas kupuję tam wyjątkowe perełki, bo naprawdę można tam dostać unikaty. Biustonosze w oryginalnych wzorach i kolorach. Zawsze jestem zachwycona jak otwieram przesyłkę.
REKLAMA
23.09.2019 11:55 #kaczusia232
Emiliada1234 napisała 19.04.2019 07:12

Ludzie polecają bieliznę, bo jest po prostu uniwersalna i w 99% będzie trafionym prezentem. Mnie zachwycają koronkowe zestawy od Triumpha stąd https://www.modisimo.pl/marki i takie bym chciała dostać na urodziny za dwa tygodnie (mężu, mam nadzieję, że to przeczytasz).
Fajny sposób na bieliznę dla kobiety (co również może okazać się ciekawym sposobem na prezent dla męża są zestawy ze sklepu internetowego https://www.etam.pl
20.10.2019 13:16 #Falka
Cześć. Jeśli chodzi o bieliznę i sukienki sexy to warto zaglądać co jakiś czas na stronę gai. Nie mają tego dużo, ale cena w porównaniu do sexshopów na przykład wygląda bardzo korzystnie.
20.10.2019 18:38 #frew234
sklep z bielizną erotyczną Łódź gdzie można wypocząć i zrobić ciekawe zakupy
sklep bielizna lodz
21.10.2019 09:17 #najppa
Jeżeli już się odpowiednio długo znacie, to taki prezent jest jak najbardziej w porządku. Tylko upewnij się, że kupisz dokładnie taki rozmiar, jak ona nosi. Inaczej możesz mieć przez ten prezent więcej kłopotów niż korzyści ;)
14.11.2019 13:58 #Maurrr80
Znakomitym miejscem, gdzie można kupić bieliznę jest internetowa hurtownia rajstop i bielizny Marbet. Znajdziesz tam bieliznę, która jest wygodna i ciekawie zaprojektowana, a przy tym potrafi rozpalić zmysły. Twoje dziewczyna na pewno będzie zachwycona, a zatem i Tobie się to udzieli ;)
REKLAMA
11.12.2019 17:05 #Milaja
Pewnie, że można... a jeśli pokażesz, że masz dobry gust to jeszcze dodatkowo zapunktujesz. Nie brałabym jednak nic zbyt wyzywającego. Możesz zerknąć na staniki w stylu modelu lauretta - tego typu bielizna raczej nie powinna zostać źle odebrana.
12.12.2019 10:51 PannaMaple
Bielizna to w ogóle nie jest dobry pomysł na prezent. Ja bym nie chciała na pewno dostać czegoś takiego.
30.01.2020 16:18 #Elgert
Hej. Ja poszedłem za poradą kolegi i chyba właśnie kupię bieliznę narzeczonej, ale uznałem, że stringi mogłyby być źle odebrane (zwłaszcza, że nie do końca za nimi przepada) i rozważam figi brazilian. Wyglądają całkiem spoko, nie sądziłem, że figi też mogą być seksowne. Co sądzicie?

752/4422 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA