REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Bielizna damska

# maddzia55

28.01.2021 14:12

Potrzebuje czegoś nowego do mojej sypialni, sporo czytałem o roznych gadzetach erotycznych i mam w planach zakupy. Jest tego sporo w sieci, dlatego ciężko coś wybrac , a nie znam się na temacie.

# joannavb

28.01.2021 14:13

Przede wszystkim w takich produktach istotna jest jakośc oraz materiał, z którego są wykonane. No chyba, że chcesz uszkodzic swoje miejsca intymne, co moze wpłynac na ogolne zdrowie.

# maddzia55

28.01.2021 14:13

Oczywiście, że interesują mnie tylko i wyłącznie produkty bezpieczne, wykonane z materiałów dobrej jakosci. Co możesz polcic ? Czy sama korzystasz ?

REKLAMA

# joannavb

28.01.2021 14:13

Taka, sama korzystam i cenię sobie produkty, które posiadam. Razem z mężem mamy kilka masturbatorów ze strony http://xn--wiat-bielizny-damskiej-6de.pl i szczerze polecam Ci ich oferte.

# szosia

18.06.2021 10:14

a moim zdaniem najlepsza jest opcja jakiejś bielizny erotycznej tego typu https://valetta.pl/collections/harness :) Jak zakupicie raz to się przekonacie i będziecie zamawiać co chwile

# kawka

10.04.2023 13:57

Jeśli szukasz wygodne, bawełnianej bielizny, głównie majtek to zobacz sobie w Hibou - polska marka jak coś. Mają mega fajne , wygodne majki z wysokiej jakości bawełny. Nic nie uciskają, dobrze leżą - warto je kupić :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA