REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# lucek

12.04.2023 19:52

Pan Lisiak to wizioner i kocha swoją dzielnicę widzi braki a burmistrz za bardzo skupiony na sobie - nie widzi problemu lodowiska ,basenu ,skateparku .Szkoda tych Bielan tak sypialnia sie robi .

# Kerry

22.04.2023 12:46

To prawda, zgadzam się z przedmówcą. Sprawa lodowiska wypływa rokrocznie. Prosimy i grozimy. Gmina odbija piłkę:"lepszą inwestycją jest OSiR". A my się pytamy: dla kogo? Pytamy, kto korzysta z OSiR ów? I dlaczego nie my? Mamy na Bielanach kilka ośrodków z basenami. Tory są wykupione całorocznie dla szkół, firm i na zajęcia z trenerami, żeby mogli dorobić. Możemy swobodnie popływać od 20, chyba że chcemy się kotłować z kilkunastoma osobami na 1 torze. Wykupienie karnetu ryzykowne i odradzam. W razie choroby, wypadku czy zwykłej rezygnacji (do której mamy prawo), nie można liczyć na przedłużenie lub częściowy zwrot kosztów karnetu, choć prawo polskie handlowe to gwarantuje (o klauzulach abuzywnych w regulaminach bielańskich OSiRów, po konsultacji z rzecznikiem praw konsumenta, pisałem do Gminy, ale bez reakcji). Powinienem do NIK-u napisać, bo to skandal, że placówki pracujące pod auspicjami państwa, naruszają ustawy tego państwa i mają to w nosie.Te obiekty sportowe są budowane z naszych pieniędzy, ale nie dla nas, tylko dla biznesu i znajomych kolesi-spadochroniarzy politycznych, żeby mieli kierownicze stanowiska. Na otarcie łez i zagospodarowanie wolnych weekendów dostaliśmy Galerię Mł. i małpi gaj dla nastolatków przy stawach na Wawrzyszewie. Mają teraz dzieciaczki, gdzie palić marihuanę i pić alkohol wieczorami. Pieniądze idą na murale, ogródki kopane na trasach ścieżek mieszkańców ("naokoło sobie zasuwaj babciu"), drewniane słonie itp. Chcemy lodowiska i chcemy, by wreszcie coś było dla nas, bo my tu jesteśmy od początku i będziemy nie rok czy dwa, póki nie wypowiedzą nam wynajmu, tylko do końca.

# do kerry

07.05.2023 06:53

Idź do ratusza na bankowy i spraw by finansowali to lodowisko. To miejska inwestycja , nie mieszaj pojęć , przeczytaj że zrozumieniem ustawę o spółdzielniach mieszkaniowych.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA