REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

biblioteka

# kostka z kurczaka

21.08.2003 17:11

Witam!
Czy na Tarchominie jest biblioteka???

# genek

21.08.2003 20:31

tak.Pewnie zapytasz: Gdzie? Odpowiedź: rusz łepetyną i poszukaj. Trop: Choszczówka...

# Kotkaa

21.08.2003 23:49

Yyy?
Jest jedna w pawilonach nad DH Tarchomin przy starym bazarku (to ten przy Porajów) na piętrze nad apteką (niektóre książki - np. Sapkowskiego - dają "spod lady" - podobno dlatego, że je noetorycznie kradziono).
Druga (podobno nieżle zaopatrzona) podobno na Placu Światowida, ale aż tam nie byłam.
Bardzo stara (ale daleko, więc dla miłośników tylko), ale za to z dużą ilością nowości i przemiłymi paniami, które zachowują smakowite kąski dla stałych czytelników, pamiętając o ich gustach - Białołęka Dworska, ul. Ambaras.
Naukowa z porządną czytelnią najbliższa na pl. Hallera (dokładnie na Dąbrowszczaków).

REKLAMA

# czytelnik

22.08.2003 08:11

Jeśli chodzi Kotko o ścisłość, to biblioteka w okolicy Hallera mieści się na ul. Skoczylasa.

# kostka z kurczaka

22.08.2003 10:16

DZiękuję już biegnę.

# QQłka

22.08.2003 23:05

Kocham bibliotekę na ulcy Ambaras!!Cieszę się że ktoś oprócz mnie ja zna! Polecam.

REKLAMA

# Vladymir

27.08.2003 22:26

A ja polecam tę na placu Światowida: blisko, przytulnie /dom w stylu "świdermajer" z XIX wieku, fajne ksiązki/, po cholerę tłóuc się na Dąbrowszczaków ? Toć chyba na Okęcie jest bliżej ?

# czytelniczka

28.08.2003 08:39

nie każdy mieszka na Buczynku Vladymirze.

# Kotkaa

28.08.2003 12:18

Oj, Vladymir, a próbowałeś kiedyś poprosić w lokalnej bibliotece o Słownik naukowo-techniczny dowolnego języka? Na miejscu, broń Boże do domu? Albo laptop podłączyć?
Osiedlowe biblioteki są do czytania fajnych książek i odrabiania prac domowych, a naukowe do pracy.
A mnie osobiście na pl. Hallera jest bliżej niz do BUWu czy BNu, czy na Koszykową, i znacznie przytulniej, i znacznie szybciej dostaję potrzebną książkę do łapki, i nie muszę mieć zdjęć, legitymacji i wejściówek, i nie muszę pamiętać o tym, żeby wziąć przezroczystą reklamóweczkę, bo torebkę każą zostawić w szatni. Ostatnio w BUWie załatwienie wszystkich tego typu formalności kosztowało mnie 45 minut - a chciałam sprawdzić 10 słówek medycznych. Medycznego słownika nie ma w żadnej z pobliskich bibliotek, a na Skoczylasa akurat były wakacje.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy