REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

biblioteka

# kostka z kurczaka

21.08.2003 17:11

Witam!
Czy na Tarchominie jest biblioteka???

# genek

21.08.2003 20:31

tak.Pewnie zapytasz: Gdzie? Odpowiedź: rusz łepetyną i poszukaj. Trop: Choszczówka...

# Kotkaa

21.08.2003 23:49

Yyy?
Jest jedna w pawilonach nad DH Tarchomin przy starym bazarku (to ten przy Porajów) na piętrze nad apteką (niektóre książki - np. Sapkowskiego - dają "spod lady" - podobno dlatego, że je noetorycznie kradziono).
Druga (podobno nieżle zaopatrzona) podobno na Placu Światowida, ale aż tam nie byłam.
Bardzo stara (ale daleko, więc dla miłośników tylko), ale za to z dużą ilością nowości i przemiłymi paniami, które zachowują smakowite kąski dla stałych czytelników, pamiętając o ich gustach - Białołęka Dworska, ul. Ambaras.
Naukowa z porządną czytelnią najbliższa na pl. Hallera (dokładnie na Dąbrowszczaków).

REKLAMA

# czytelnik

22.08.2003 08:11

Jeśli chodzi Kotko o ścisłość, to biblioteka w okolicy Hallera mieści się na ul. Skoczylasa.

# kostka z kurczaka

22.08.2003 10:16

DZiękuję już biegnę.

# QQłka

22.08.2003 23:05

Kocham bibliotekę na ulcy Ambaras!!Cieszę się że ktoś oprócz mnie ja zna! Polecam.

REKLAMA

# Vladymir

27.08.2003 22:26

A ja polecam tę na placu Światowida: blisko, przytulnie /dom w stylu "świdermajer" z XIX wieku, fajne ksiązki/, po cholerę tłóuc się na Dąbrowszczaków ? Toć chyba na Okęcie jest bliżej ?

# czytelniczka

28.08.2003 08:39

nie każdy mieszka na Buczynku Vladymirze.

# Kotkaa

28.08.2003 12:18

Oj, Vladymir, a próbowałeś kiedyś poprosić w lokalnej bibliotece o Słownik naukowo-techniczny dowolnego języka? Na miejscu, broń Boże do domu? Albo laptop podłączyć?
Osiedlowe biblioteki są do czytania fajnych książek i odrabiania prac domowych, a naukowe do pracy.
A mnie osobiście na pl. Hallera jest bliżej niz do BUWu czy BNu, czy na Koszykową, i znacznie przytulniej, i znacznie szybciej dostaję potrzebną książkę do łapki, i nie muszę mieć zdjęć, legitymacji i wejściówek, i nie muszę pamiętać o tym, żeby wziąć przezroczystą reklamóweczkę, bo torebkę każą zostawić w szatni. Ostatnio w BUWie załatwienie wszystkich tego typu formalności kosztowało mnie 45 minut - a chciałam sprawdzić 10 słówek medycznych. Medycznego słownika nie ma w żadnej z pobliskich bibliotek, a na Skoczylasa akurat były wakacje.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break