REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Białołęka bez posłów

# wykształciuch

24.10.2007 18:52

Wyniki wyborów kandydatów z Białej
Rabczon PO - 793 - kicha
Dolczewski PO - 800 kicha
Półrolniczak - 1057 - kicha
A gdybyśmy tak moi drodzy białołęczanie zagłosowali na tych ludzi równo po 1/3 głosów oddanych w Białołęce mielibyśmy troje swoich posłów.
A wiecie ilu ludzi było uprawnionych w Białej ???
Nie wiecie !!!! To bardzo źle !!!!
To sobie zadajcie trochę trudu i pomyślcie co zrobić aby w przyszłości mieć swoich posłów.
Ruszcie wreszcie swoje puste łby i przestańcie głosować na numery, zacznijcie myśleć i głosować na swoich.
Wiem, że myślenie jest bardzo męczące i szalenie bolesne.

# B. W.

24.10.2007 19:32

Nie podniecaj się. Każdy ma prawo głosować na kogo chce

# B.W. radny

24.10.2007 20:58

choć wpis wyżej to nie ja - zgadzam się w 100%!

REKLAMA

# piotrek

24.10.2007 23:17

szkoda i nie szkoda.....Dolczewskiego znam, starego, a nawet mamy wspólnych znajomych( Jura- starszy gostek), młodego nie znam.....Mariolka...fajna kumpela...podpadła piotruniowi....piotrunio nie chce znać Mariolki, a Endrju....facio z klasą...ale też piotruniowi coś tam napomnknął, i nic, broń boże w żadnej sprawie prywatnej.....społecznej.... iiii dupa.....ZAPAMIĘTAJCIE WSZYSCY KANDYDACI I nie kandydaci....liczy się całokształt.... a nie chwila słabości , bo kaczorki zostały znienawidzone przez wykształciuchów i ludków realnie oceniających teraźniejszość i przyszłość......ja mam 1 przyjaciela....a nasze motto brzmi....dla dobrych ludzi wszystko, niedobrych ludzi trzeba zniszczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# pytajnik

25.10.2007 10:56

A co dałby nasz poseł?
Co dały Białołęce władze lokalne?
Co dał burmistrz?
Wszyscy olali sprawy lokalne, załatwili spalarnię, Czajkę i Eurobazar.
Taki mają wkład.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.10.2007 15:34

Tu juz byla kiedys... a, ha, ha.... deputowana... a ha, ha, ha !
Ta, jak mowi dzisiaj o sobie w przerwach miedzy jedna modlitwa a druga - "kura domowa" - pozostawila po sobie trwale slady aktywnosci spolecznej polegajacej na skutecznym likwidowaniu w gminie: handlu, uslug i komunikacji miejskiej !
Kluczem do pojmowania przez nia interesu i dobra "publicznego", czytaj: wlasnego, bylo kolo opisane promieniem, r= 750 metrow.
A haslo programowe wyrazalo sie wzorem:
"Zero pubow, zero rozrywki, zero przystankow autobusowych i tras linii komunikacji miejskiej wokol mojego budynku", gdzie: ''wokol'' = r
Naginajac skutecznie realia do tego wzoru wyrugowala stad: pub, bilard, sklep, warzywniak, pizzerie i dwie linie autobusowe, jedna dzienna i jedna nocna.
Za to wszystko co miesiac pobierala diety z publicznej kasy.
I sami powiedzcie:
Na ... [ Regulamin - Matka Sławka z Gdańska ]... nam tu wiecej takich ?

REKLAMA

# bolero

25.10.2007 21:43

Masz racje Matko...Mierzejewska i jej wierni tak zwani asystenci społeczni to była zgrana kompania nawiedzonych.Pamiętam przechwalki na forum jednego z nich chyba nazywal się Chmielewski.
Wywialo ich i spokój .Ale tak jak piszesz zmarnowali wiele.
Co można powiedzieć o kandydatach tej kampanii.Mi to szkoda Połrolniczaka.Co by nie powiedzieć o nim (zawsze znajdą się przeciwnicy no bo prezes )ale w historii Bialołęki nie bylo i sądzę że tak prędko nie będzie faceta o takim przygotowaniu fachowym.
Jedni chca mieć Gula -gulę to mają tylko po co w sejmie .
Półrolniczak -dwie kadencje przewodniczący komisji inwestycyjnej Rady Dzielnicy ,jedna kadencja w Radzie Miasta zastępca przewodniczacego to wiele.Nieudacznik tym nie pokieruje. I dlatego twierdze że glupota naszych mieszkanców polega na tym by jak najszybciej opluć drugiego nie myśląc o korzyściach dla nas.Wtedy mamy wewnętrzny spokój. A w takim Mielcu który niby leży daleko od W-wy i ludzie wedlug kaznodziei Piotra śą ludzikami może jeszcze bardziej naiwnymi niż tu potrafią wyczuć interes dla miasta i mają trzech posłów.
Tyle Ci u nas rozumu co u Rocha Kowalskiego w pięści.

# piotrek

26.10.2007 20:39

wypraszam sobie.....ludkami, nie ludzikami.......

# piotrek

26.10.2007 20:47

pytajnik ma rację, nawet gdybyśmy mieli 460 posłów w białej, to korzyść mieliby tylko mieszkający nieopodal.....to tak jak w polske pojechał rakowski.....asfalt im położyli.......a poza tym nic by nie zrobili, bo posłowie, nie idą po to aby pomóc polskiej społecznośći, wiekszość idzie po kasę 20 tysiaczków, lup grubakasę(lub czasopisma), a ci kasiaści po władzę, co jest jeszcze bardziej niebezpieczne od psychozy...patrz bliźniaki.......była pani mierzejewska i co, nawet na maile nie odpowiedziała, zresztą wąsacz miał więcej głosów na radnego, jak hanna na posła, tak to doncik ustawia.......perfidna metoda, typowo partyjna.............

REKLAMA

# sikorka

31.10.2007 20:08

Piotruś -wydaje się mi że jesteś zrozumiany tylko przez siebie.Jesli to wszystko jest takie latwe to mając taki autorytet jak ty mógłbyś startować i te 20 tysiączków brać. Szkopuł w tym że nikt nazywany rozsądnym na Ciebie nie poloży nawet zdechłej kozy.To nie takie proste wszystko jak ci rozum dyktuje. Po co ja o rozumie pisze.

# piotrek

01.11.2007 17:47

nic nie rozumiesz z życia....99% ludzi utrudnia sobie i innym życie poprzez swoje zachowania i mądrości, myśląc, że robi dobrze.
A tak naprawdę, to wśród ludzi jest tylko garstka z zasadami i charakterem, oraz z myślami o innych, reszta to egoiści.
wale te 20 tysiączków, bo te 20 tysiączków, to darmowe pieniądze ludków, którzy nie robia nic!!!dla kraju i ludzi....oni są tam dla swoich spraw i interesów bogatych inwestoró...wiem co mówię!!!!!! poparte jest wieloletnią obserwacją co do pewnych ustaw w bandyckim polskim sejmie!!!!! tak też się dzieje w innych sektorach....zresztą nie będę cię oświecał....bo to tak jakbym mówił do sikorki...-chodź sikorko zjedz mi z rączki słoninki-...po pierwsze nie zrozumiałaby ludzkiej mowy, a po drugie ludziom się nie ufa...najlepiej wszystkim!!!! wtedy jest bezpieczniej.

# voytyla.tel02042005

07.11.2007 15:16

organistom już podziękujemy.
Wstyd że tacy ludzie są w urzędzie...
Ble

REKLAMA

 Jellyeater

17.11.2007 10:05

Jakbyśmy mieli posłów PO w parlamencie to, gdyby PO chciało rozpocząć polski pragram kosmiczny, to moglibyśmy starać sięo budowę kosmodromu na Białołęce. Na czas startów rakiety okoliczni mieszkańcy byli by łapani i przewożeni w bezpieczne miejsce. Jak żółwie na Cape Canaveral. Kosmodrom można by postawić na tych polach co miałbybyć Stadion Narodowy. Dobre miejsce, prawie odludne. :)
Ale nie mamy posłów więc kosmodromu nam nie postawią. Z resztą PO będzie miało inne problemy niż program kosmiczny.
Może chociaż wyspisko śmieci zrobią. Albo jak zbudują elektrownię atomową, to skłądowisko odpaów promieniotwórczych.
"#voytyla.tel02042005 2007.11.07 15:16
organistom już podziękujemy.
Wstyd że tacy ludzie są w urzędzie...
Ble"
A mi nie. Przynajmniej się stara. Tak trzymać Panie Bartku!!! I nie chce tu budowy wszelkiego guana jakie tylko da się ściągnać. Za to burmistrz z PO i grupa z PO w urzędzie chce. I dlatego wszystko budują.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break