REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Bezpłatne szkolenia zawodowe stypendium stażowe

# natalian

10.05.2016 13:35

Zapraszamy bezpłatne szkolenie i staże dla osób niepracujących w Legionowie.
Europejska Grupa Doradcza Sp. z o.o. zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach:
Sprzedawca /Kasjer
Archiwista dokumentów elektronicznych
oraz stażu (płatny, finansowany ze środków UE).
Do udziału w projekcie zapraszamy osoby młode w wieku 15-29 bez pracy, które nie uczestniczą
w kształceniu i szkoleniu, w tym w szczególności osoby niezarejestrowane w urzędach pracy.
Zapewniamy:
Stypendium stażowe
Zwrot kosztów dojazdu dla osób dojeżdżających
Zwrot kosztów opieki nad dziećmi do lat 7/osobami zależnymi
Materiały szkoleniowe
Wyżywienie w trakcie szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt : 698 881 051 natalia@eurogrupa.pl

# korter

06.06.2016 07:23

Beauty lux i szkolenia zawodowe. Też zanim doszłam do zawodu trochę to trwało, ale akurat szkoleniami to było zdecydowanie najłatwiejsze. Kluczowe, że po prostu jestem w odpowiednim miejscu - radzę sobie. Ale zanim doszłam do tego, również trochę minęło. Wszystko trzeba wielokrotnie przećwiczyć.

# pepper

17.06.2016 07:28

Potwierdzam - zawodowe w Beauty lux są bardzo wymagające, ale też zdecydowanie do zawodu przygotowują. To było mnóstwo pracy, ale cele dzięki nim osiągnęłam, a nawet nie sądziłam, że w tak krótkim czasie, tak daleko zajdę. Jednak się da.

REKLAMA

# Kam1l

05.07.2016 12:56

Uczestniczyłem w kursach szkoleniowych organizowanych przez Coach Development. Przez cały czas trwania kursu szkoleniowego trener uczył jak rozwiązywać różne sytuacje problemowe. Wszystko na co zwracał uwagę, okazało się bardzo przydatne w pracy. Szkolenia dla mnie były bardzo pomocne.

# adam_nowakowski

05.07.2016 12:57

Uczestniczyłem w kursach szkoleniowych organizowanych przez Coach Development. Przez cały czas trwania kursu szkoleniowego trener uczył jak rozwiązywać różne sytuacje problemowe. Wszystko na co zwracał uwagę, okazało się bardzo przydatne w pracy. Szkolenia dla mnie były bardzo pomocne.

# adam_nowak

05.07.2016 12:58

Uczestniczyłem w kursach szkoleniowych organizowanych przez Coach Development. Przez cały czas trwania kursu szkoleniowego trener uczył jak rozwiązywać różne sytuacje problemowe. Wszystko na co zwracał uwagę, okazało się bardzo przydatne w pracy. Szkolenia dla mnie były bardzo pomocne.

REKLAMA

# korter

06.07.2016 07:26

Beauty lux i szkolenia zawodowe, ale ogólnie dojście w tym temacie do wysokiego poziomu po prostu musi wymagać czasu. Nie zrobi się tego natychmiast, zawsze coś takiego dzieje się stopniowo, ale powiedzmy, że dzięki temu w dosyć krótkim czasie do zawodu można rzeczywiście dojść.

# korter

18.07.2016 07:24

Potwierdzam. Te szkolenia w Beauty lux rzeczywiście do pracy przygotowują, a tak to przynajmniej wyglądało w moim przypadku. Sama doskonale wiele ile dzięki temu osiągnęłam i jak przygotowałam się do pracy w kosmetyce. A ogólnie nie ma łatwiejszej drogi, chociaż trochę trzeba się narobić ;-)

# anna nosek

01.09.2016 07:21

Akurat dla branży kosmetycznej to jest zdecydowanie najłatwiejsza droga. Robicie szkolenie zawodowe, odpowiednio do tego podchodzicie, a wtedy korzyści przychodzą same. Nic się nie dzieje od razu, zmiany widać stopniowo, ale cele na bank zrealizujecie. Kwestia solidnego zaangażowania w temat.

REKLAMA

# kserus

12.09.2016 07:26

Szkolenie zawodowe robisz w Beauty lux, tam was przygotują do pracy i wszystkiego nauczą. Wiadomo, że nic nie będzie się działo natychmiast, do wszystkiego dojdziecie z czasem, ale nie ma łatwiejszej i szybszej drogi. Swoje zrobiłam, napracowałam się, ale wszystko pod względem zawodowym mam ogarnięte.

# metkas

19.01.2017 07:24

Mnie akurat wszystko udało się zrobić dopiero przez beauty lux, właśnie szkoleniami zawodowymi, mocno angażując się w temat. Pewnie, że to wszystko wymaga czasu, dobrej osoby prowadzącej zajęcia, ale przy odpowiedni zaangażowaniu naprawdę wszystko jest szybko do ogarnięcia. Trzeba tylko umieć nad sobą pracować. A oni mają świetnych prowadzących.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA