REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# BemowoNews

17.06.2013 15:26

W tym mieście z parkingami powstają tylko supermarkety...

# adamb

18.06.2013 12:57

nie bardzo rozumiem po co w tym miejscu organizowane są tego typu imprezy skoro miały się odbywać m.in. na Stadionie Narodowym który trzeba teraz utrzymywac...dzielnica w czasie koncertu jest sparaliżowana, hałas na Bielanach ogromny bo od jakiegos czasu scena jest ustawiana w kierunku Bielan.. swoją drogą az dziwne że władze Bielan tak biernie przyglądają sie tej sytuacji..lotnisko jest co prawda po stronei Bemowa ale z tym wykrecaniem sceny w kierunku Bielan to przegięcie! moze czas zastanowic sie czy za odwolaniem Gronkiewicz-Waltz nie powinno pójść również odwołanie burmistrza Bielan...Bielany maja najgorsze władze samorządowe w warszawie...wymyślają przebudowę serka Bielańskiego a nie potrafią zrobić skrętu w Nocznickiego z Wólczyńskiej nie mówiać już o drugiej jezdzni na Wólczyńskiej czy też Reymonta!

# bemowianka

18.06.2013 16:26

Mieszkam niedaleko lotniska na Bemowie. Przeżyłam już kilka imprez masowych. Moja tolerancja jest coraz mniejsza. Małe dzieci nie śpią aż do końca naprawdę źle wyciszonych koncertów. To dla mnie powoli staje się kilkudniowy koszmar. I mam w nosie darmowe bilety od władz dzielnicy. Mam koncert w domu przy zamkniętych oknach.

REKLAMA

# qaz

20.06.2013 13:25

Ja mieszkam w okolicy ratusza i ostatni koncert słyszałam także u siebie; szczerze współczuję bo nie wyobrażam sobie jaki ryk panował w okolicy lotniska.

# BoTi

24.06.2013 15:26

bo to jest mentalność urzędników z PRL 'robim impreze w plenerze', mamy kilka stadionów w Warszawie, w tym jeden super na takie imprezy z miejscami parkingowymi. Oczywiście agencje eventowe organizujące koncerty wolą klepisko na Bemowie bo wiadomo koszty mniejsze zysk większy, ale mamy 21 wiek i kilka fajny obiektów więc może klepisko na Bemowie powinno zniknąć z kalendarze tego typu imprez na stałe?

# eRDe

26.06.2013 10:19

#adamb napisał(a) 18.06.2013 12:57
swoją drogą az dziwne że władze Bielan tak biernie przyglądają sie tej sytuacji..lotnisko jest co prawda po stronei Bemowa ale z tym wykrecaniem sceny w kierunku Bielan to przegięcie! moze czas zastanowic sie czy za odwolaniem Gronkiewicz-Waltz nie powinno pójść również odwołanie burmistrza Bielan...Bielany maja najgorsze władze samorządowe w warszawie...

Cóż, pełna zgoda Bielany mają fatalne władze dzielnicy:(

REKLAMA

# robertclose

22.08.2013 14:01

Bardzo dziwne bo ja mieszkam tak blisko że jak się wychyle to widzę koncert ale wielkiego huku nigdy nie ma poza tym koncerty sa maxymalnie do 24 co chyba nie jest tragedią

 ewik

05.12.2013 13:06

a ja może nie mam do końca dość koncertów, ale dlaczego mam rozjeżdżone trawniki, butelki na trawniku przed blokiem i ogólny brud. Chciałabym jednak zaprotestować przeciw imprezom odbywającym się na terenie autoklubu przy lotnisku. Wycie samochodów, smród spalonej gumy i parkujące wszędzie samochody, czego nikt nie kontroluje. I potem brud którego nikt nie sprząta. Zresztą teren na którym zwykle ulokowany jest cyrk lub wesołe miasteczko to jeden wielki śmietnik. MOŻE KTOŚ WRESZCZIE TAM POSPRZĄTA!!!!!

# bemowianka

09.12.2013 23:30

Teren przed lotniskiem ani lotnisko nie ma infrastruktury towarzyszącej do robienia imprez masowych. Czy to jest wielki koncert, czy wizyta cyrku lub wesołego miasteczka.
Nie mam tu ani parkingów, ani toalet. A zaparkować samochód widz musi i skorzystać z toalety pod chmurką także.
Jak na razie nikt nie zapłacił za powybijane szyby i dodatkowe sprzątanie klatek.
Ciekawe kto wyraża zgodę na pobyt cyrku, wesołego miasteczka na łące przed lotniskiem. Bo o chyba teren GDiKA a nie miejski. Ciekawe też czy jakaś instytucja ma nad tym kontrolę, czy też są to imprezy na dziko?
A automobilklub czy może tak bez niczyjej kontroli? Może, darcie opon kończy się jak z zegarkiem w ręku o 21:59.
Trochę to jest tak, że to takie opuszczone tereny graniczne (bemowo/bielany). Władze nie za bardzo wiedzą co z tym fragmentem miasta mają zrobić. Dawna rezerwa drogowa, która już częściowo została zabudowana. Piękne miejsce na park, skwer, tereny sportowe. Nawet na tzw. psią łączkę. Brak decyzji. Może za 20 lat powstanie tu droga szybkiego ruchu. To może choć drzewa posadzić to zdarzą urosnąć do tego czasu :) A chociaż wytłumią ryk z autoklubu, ukoją zszarpane nerwy.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA