REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# gienio

19.08.2015 16:24

Do tej rudera? A jakie koszty adaptacji.? Taniej zbudować nowe chyba

# Zdrowa

19.08.2015 20:44

Nie wierzę-to pierwsza decyzja HGW,której Zygrzak i ekipa nie opprotestowała,opluła i podała do sądu.Folwark-co Wam dolega?

# marek z mpt

19.08.2015 23:53

to normalna sprawa i normalnie powinien wypowiadać się w tej sprawie Burmistrz Bemowa a nie jakiś pełnomocnik (przypomnijmy taki niepotrzebny urzędas kosztuje Warszawiaków 10 tys. zł miesięcznie i nie ma podstawy prawnej do jego funkcjonowania) A ta HGW co tak chyłkiem na Bemowie? Boi się mieszkańców?

REKLAMA

# mani

20.08.2015 08:34

Co to jest ten Pan pełnomocnik do spraw bemowa? Z tego co czytałem to przecież jest Zarzad Bemowa? Czy to jakiś platformerski aparatczyk ? Oświećcie mnie bo ja nie w temacie ?

# skafanderek

20.08.2015 18:55

To świetna lokalizacja ale na FILIĘ domu kultury, ale nie na główną siedzibę (skupioną na działaniach plenerowych). Powód oczywisty - jak się tam dostać? W sezonie przyjemnie rowerem (ale poza sezonem, a jak ktoś nie chce / nie lubi / nie może rowerem? W miarę dobrze samochodem osobowym (chociaż odległość z drugiego końca Bemowo np. okolic Połczyńskiej raczej zniechęcająca). Od każdego przystanku autobusowego zostaje natomiast kawał drogi - OK, w ładną letnią pogodę można to potraktować jako miły spacer ale... nie zawsze jest ładna pogoda. Przypominam, też że najbliższe przystanki do zbyt często używanych nie należą. Przede wszystkim zaś co z osobami starszymi, niepełnosprawnymi? Czy mają zostać wykluczeni? Co z bezpieczeństwem np. powrót z zajęć na piechotę o 20.00 przez forty może nie należeć do najprzyjemniejszych dla wielu osób. Ta lokalizacja jest zabójcza dla domu kultury. Istnieją miejsca, które można wykorzystać dużo lepiej - oczywiście nie wiem, które z nich są w gestii gminy / miasta, ale np. teren naprzeciwko Ratusza? Teren przy Dywizjonu 303 / Powstańców Śląskich, Co prawda trudno tam o zapewnienia kameralnego klimatu, który też w takim miejscu byłby przydatny, ale przynajmniej można się tam dostać. A może teren przy właśnie przebudowywanej ulicy Pełczyńskiego?

# BeMózg

20.08.2015 21:57

Gronkowiec powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu, że pod jej rządami na terenie dzielnicy o ogromnym ruchu budowlanym istnieje tak olbrzymi zasyfiały obszar.

REKLAMA

# nowylemur

21.08.2015 09:05

proste, zaorac Aleje Sportow lub ja przebudowac a na tym miejsci postawic nowy budynek ArtBem, no, ale ktos musialby sie przyznac do wczesniejszych bledow i ta opcja nie przejdzie

# nowylemur

21.08.2015 09:07

proste, zaorać Aleje Sportów lub ją przebudować a na tym miejscu postawić nowy budynek Art Bem, no, ale ktoś musiałby się przyznać do wcześniejszych błędów i ta opcja nie przejdzie

# nowylemur

21.08.2015 09:08

proste, zaorać Aleję Sportów lub ją przebudować a na tym miejscu postawić nowy budynek Art-Bem, no, ale ktoś musiałby się przyznać do wcześniejszych błędów i ta opcja nie przejdzie

REKLAMA

# jsg

21.08.2015 11:12

Na tym odludziu ???!!!!

# Basia

21.08.2015 11:46

Świetna wiadomość!Dla tego budynku była to ostatnia szansa.Za dwa lata malkontenci będą gryźć się w język i zapisywać swoje dzieci na zajęcia.

# Milena

21.08.2015 12:59

Lokalizacja jest zupełnie nieprzemyślana. Mam nadzieję, że jednak ktoś się postuka w czoło i to zmieni.

REKLAMA

# wiceszef folwarku

21.08.2015 16:27

Ja się szukam w czoło i zgadzam się z Milena ale nie mam żadnej mocy sprawczej

# Radomska

25.08.2015 09:37

Zamiast robisz sobie świetlice mogliby używać rozumu. Lokalizacja jest do niczego. Poroniony pomysl

# Ola

05.09.2015 20:58

Proponuję wykorzystać teren osiedla Przyjaźń.
Te baraki to ruina. Bemowo może dogadać się z właścicielem terenu i zagospodarować go wspólnie dla dobra dzielnicy i ......

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA