REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

19.08.2015 16:24 #gienio
Do tej rudera? A jakie koszty adaptacji.? Taniej zbudować nowe chyba
19.08.2015 20:44 #Zdrowa
Nie wierzę-to pierwsza decyzja HGW,której Zygrzak i ekipa nie opprotestowała,opluła i podała do sądu.Folwark-co Wam dolega?
19.08.2015 23:53 #marek z mpt
to normalna sprawa i normalnie powinien wypowiadać się w tej sprawie Burmistrz Bemowa a nie jakiś pełnomocnik (przypomnijmy taki niepotrzebny urzędas kosztuje Warszawiaków 10 tys. zł miesięcznie i nie ma podstawy prawnej do jego funkcjonowania) A ta HGW co tak chyłkiem na Bemowie? Boi się mieszkańców?
20.08.2015 08:34 #mani
Co to jest ten Pan pełnomocnik do spraw bemowa? Z tego co czytałem to przecież jest Zarzad Bemowa? Czy to jakiś platformerski aparatczyk ? Oświećcie mnie bo ja nie w temacie ?
20.08.2015 18:55 #skafanderek
To świetna lokalizacja ale na FILIĘ domu kultury, ale nie na główną siedzibę (skupioną na działaniach plenerowych). Powód oczywisty - jak się tam dostać? W sezonie przyjemnie rowerem (ale poza sezonem, a jak ktoś nie chce / nie lubi / nie może rowerem? W miarę dobrze samochodem osobowym (chociaż odległość z drugiego końca Bemowo np. okolic Połczyńskiej raczej zniechęcająca). Od każdego przystanku autobusowego zostaje natomiast kawał drogi - OK, w ładną letnią pogodę można to potraktować jako miły spacer ale... nie zawsze jest ładna pogoda. Przypominam, też że najbliższe przystanki do zbyt często używanych nie należą. Przede wszystkim zaś co z osobami starszymi, niepełnosprawnymi? Czy mają zostać wykluczeni? Co z bezpieczeństwem np. powrót z zajęć na piechotę o 20.00 przez forty może nie należeć do najprzyjemniejszych dla wielu osób. Ta lokalizacja jest zabójcza dla domu kultury. Istnieją miejsca, które można wykorzystać dużo lepiej - oczywiście nie wiem, które z nich są w gestii gminy / miasta, ale np. teren naprzeciwko Ratusza? Teren przy Dywizjonu 303 / Powstańców Śląskich, Co prawda trudno tam o zapewnienia kameralnego klimatu, który też w takim miejscu byłby przydatny, ale przynajmniej można się tam dostać. A może teren przy właśnie przebudowywanej ulicy Pełczyńskiego?
20.08.2015 21:57 #BeMózg
Gronkowiec powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu, że pod jej rządami na terenie dzielnicy o ogromnym ruchu budowlanym istnieje tak olbrzymi zasyfiały obszar.
21.08.2015 09:05 #nowylemur
proste, zaorac Aleje Sportow lub ja przebudowac a na tym miejsci postawic nowy budynek ArtBem, no, ale ktos musialby sie przyznac do wczesniejszych bledow i ta opcja nie przejdzie
21.08.2015 09:07 #nowylemur
proste, zaorać Aleje Sportów lub ją przebudować a na tym miejscu postawić nowy budynek Art Bem, no, ale ktoś musiałby się przyznać do wcześniejszych błędów i ta opcja nie przejdzie
21.08.2015 09:08 #nowylemur
proste, zaorać Aleję Sportów lub ją przebudować a na tym miejscu postawić nowy budynek Art-Bem, no, ale ktoś musiałby się przyznać do wcześniejszych błędów i ta opcja nie przejdzie
21.08.2015 11:12 #jsg
Na tym odludziu ???!!!!
REKLAMA
21.08.2015 11:46 #Basia
Świetna wiadomość!Dla tego budynku była to ostatnia szansa.Za dwa lata malkontenci będą gryźć się w język i zapisywać swoje dzieci na zajęcia.
21.08.2015 12:59 #Milena
Lokalizacja jest zupełnie nieprzemyślana. Mam nadzieję, że jednak ktoś się postuka w czoło i to zmieni.
21.08.2015 16:27 #wiceszef folwarku
Ja się szukam w czoło i zgadzam się z Milena ale nie mam żadnej mocy sprawczej
25.08.2015 09:37 #Radomska
Zamiast robisz sobie świetlice mogliby używać rozumu. Lokalizacja jest do niczego. Poroniony pomysl
05.09.2015 20:58 #Ola
Proponuję wykorzystać teren osiedla Przyjaźń.
Te baraki to ruina. Bemowo może dogadać się z właścicielem terenu i zagospodarować go wspólnie dla dobra dzielnicy i ......

2215/3073 

• Poleć
  • Polub Tu Bemowo
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA