REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Tubylec

28.06.2024 10:34

15 minutowe miasto z 5 godzinną przerwą w środku dnia. "Ja proszę pana mam bardzo dobre połączenie". Sprzedajcie auta, to zostaniecie niewolnikami systemu.

# Ktoś

28.06.2024 21:36

Bareja by tego lepiej nie wymyślił

# Marian

29.06.2024 00:11

15 minutowe getta

REKLAMA

# Krystian i sąsiedzi

02.07.2024 10:06

Komunikacja miejska to nie podkarpacki bus, żeby ruszał w trasę po zebraniu kompletu. Puszczacie w weekendy najdłuższe tramwaje i dziwicie się, że jeżdżą puste? Problemem jest urągająca stolicy częstotliwość 26 poza szczytem i w weekendy. Skoro długie tramwaje z jedenastki się nie zapełniają, to wydłużcie chociaż trzynastkę na krótkich tramwajach!
Dlaczego w zeszłe wakacje linia 76 (na długich tramwajach!) mogła kursować w wakacje co 4 minuty w dni powszednie i co 8 minut w weekendy do Nowego Bemowa? Jakoś tramwaje puste wtedy nie jeździły, pomimo, że też było metro do wyboru!

# zjelonek

02.07.2024 12:45

Kiedyś linie tramwajowe nie kursujące cały dzień mały numery od 40stu

# jkk

02.07.2024 22:58

Próbowałem dziś dojechać do Dworca Centralnego. Na przystanku przy Synów Pułku usiłowałem wsiąść do 10, ta jechała do zajezdni. Po minucie miała pojawić się 11 ale zapomniała . 15 minut później pojawiła się kolejna 10 do której z radością wsiadłem, lecz, po przejechaniu kilku przystanków motorniczy osobiście oświadczył, że jedzie do zajezdni i radzi pasażerom aby się przesiedli. Na szczęście pojawił się spóźniony tramwaj 11, który spełnił moje oczekiwania.

REKLAMA

# Gosc

05.07.2024 17:12

Dojazd z okolic Galerii Bemowo do centrum to masakra
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy