REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Mattix

11.02.2024 20:08

Problem Pani Grażyny polega na tym, że mieszka na Pełczyńskiego. Współczuję bo okolica jest żywym pomnikiem patodeweloperki i określenie "koszmarny sen" kończące list p. Grażyny nie jest na wyrost. Nie rozumiem jednak dlaczego od lat setki ludzi krzywdzi się w ten sposób umyślnie lub nie i kupują tam mieszkania. Mnie wystarczyło 5 minut przejazdem od Powstańców do Lazurowej żeby wiedzieć, że mieszkania już nie muszę oglądać i na pewno nic tu nie kupię. Polecam zatem zmienić okolicę na bardziej przyjazną zamiast szukać problemów w misiach z budżetu obywatelskiego. Kwoty przeznaczane na projekty w tym głosowaniu to kropla, kropelka w budżecie dzielnicy i nawet jakby to zaorać w całości to brak tej kasy nie wpłynąłby realnie na stan dzielnicy. A jak przeszkadzają śmieci na trawniku przed oknem to polecam wziąć torbę i pozbierać, ja tak robię regularnie i mam niemałą satysfakcję, że działam zamiast płakać przed komputerem. Z fartem :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA