REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# tak to wygląda

26.11.2019 19:51

Polityczna deforma oświaty miała pięć głównych celów:
1. obsadzić swoimi ludźmi stanowiska dyrektorskie
2. wykształcić całe zastępy bezmózgowców rzucających na tacę, głosujących na jedyną słuszną partię i czczących żołnierzy przeklętych
3. zwolnić niepokornych nauczycieli lub doprowadzić do tego żeby się sami zwolnili
4. zmienić podstawę programową i wprowadzić podręczniki zgodne z linią jedynie słusznej partii
5. cały gniew ludzi i koszty przerzucić na samorządy
Los dzieci i koszty były bez znaczenia (i tak zapłaciły samorządy).
Punkt piąty jest najważniejszy, bo jest początkiem wielkiego planu zniszczenia samorządów i ograniczenia ich kompetencji.
Z punktu widzenia jedynie słusznej partii, deforma oświaty zakończyła się wielkim sukcesem i to wmawiają ludziom i niektórzy nawet w to wierzą.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.11.2019 20:54

W punkt! To tak to wygląda!

# Bronek z Budy

27.11.2019 08:11

#tak to wygląda napisał(a) 26.11.2019 19:51
Polityczna deforma oświaty miała pięć głównych celów:
1. obsadzić swoimi ludźmi stanowiska dyrektorskie
2. wykształcić całe zastępy bezmózgowców rzucających na tacę, głosujących na jedyną słuszną partię i czczących żołnierzy przeklętych
3. zwolnić niepokornych nauczycieli lub doprowadzić do tego żeby się sami zwolnili
4. zmienić podstawę programową i wprowadzić podręczniki zgodne z linią jedynie słusznej partii
5. cały gniew ludzi i koszty przerzucić na samorządy
Los dzieci i koszty były bez znaczenia (i tak zapłaciły samorządy).
Punkt piąty jest najważniejszy, bo jest początkiem wielkiego planu zniszczenia samorządów i ograniczenia ich kompetencji.
Z punktu widzenia jedynie słusznej partii, deforma oświaty zakończyła się wielkim sukcesem i to wmawiają ludziom i niektórzy nawet w to wierzą.
ale nie musisz wysyłać dzieci do tej szkoły... weź kredyt zmień pracę... zacznij wysyłać dzieci prywatnie to nie będziesz potrzebował maści na ból odbytu...

REKLAMA

# Do gnoja

27.11.2019 10:12

#tak to wygląda napisał(a) 26.11.2019 19:51
czczących żołnierzy przeklętych
"Przekletych"? Ostatnim bydlakiem jesteś gnoju.

# tak to wygląda

27.11.2019 13:51

Do "Do gnoja"
Przepraszam. Pomyliłem się. Źle napisałem. Miało być bandytów przeklętych. Ich nie można nazywać żołnierzami.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

27.11.2019 15:40

W punkt! @tak to wygląda. Nie można ich nazwać żołnierzami!

REKLAMA

# Jestem za!

27.11.2019 16:05

#tak to wygląda napisał(a) 27.11.2019 13:51
Do "Do gnoja"
Przepraszam. Pomyliłem się. Źle napisałem. Miało być bandytów przeklętych. Ich nie można nazywać żołnierzami.
przecież piszesz to z premedytacją... ale nikt nie żałuje odstrzelonego politruka jakim był ktoś z twojej parszywej familii sowieckiej.

# Albin

27.11.2019 18:08

Proponuję szkołę na Płużnickiej tam tylko jedna zmiana.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break