REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# tak to wygląda

26.11.2019 19:51

Polityczna deforma oświaty miała pięć głównych celów:
1. obsadzić swoimi ludźmi stanowiska dyrektorskie
2. wykształcić całe zastępy bezmózgowców rzucających na tacę, głosujących na jedyną słuszną partię i czczących żołnierzy przeklętych
3. zwolnić niepokornych nauczycieli lub doprowadzić do tego żeby się sami zwolnili
4. zmienić podstawę programową i wprowadzić podręczniki zgodne z linią jedynie słusznej partii
5. cały gniew ludzi i koszty przerzucić na samorządy
Los dzieci i koszty były bez znaczenia (i tak zapłaciły samorządy).
Punkt piąty jest najważniejszy, bo jest początkiem wielkiego planu zniszczenia samorządów i ograniczenia ich kompetencji.
Z punktu widzenia jedynie słusznej partii, deforma oświaty zakończyła się wielkim sukcesem i to wmawiają ludziom i niektórzy nawet w to wierzą.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.11.2019 20:54

W punkt! To tak to wygląda!

# Bronek z Budy

27.11.2019 08:11

#tak to wygląda napisał(a) 26.11.2019 19:51
Polityczna deforma oświaty miała pięć głównych celów:
1. obsadzić swoimi ludźmi stanowiska dyrektorskie
2. wykształcić całe zastępy bezmózgowców rzucających na tacę, głosujących na jedyną słuszną partię i czczących żołnierzy przeklętych
3. zwolnić niepokornych nauczycieli lub doprowadzić do tego żeby się sami zwolnili
4. zmienić podstawę programową i wprowadzić podręczniki zgodne z linią jedynie słusznej partii
5. cały gniew ludzi i koszty przerzucić na samorządy
Los dzieci i koszty były bez znaczenia (i tak zapłaciły samorządy).
Punkt piąty jest najważniejszy, bo jest początkiem wielkiego planu zniszczenia samorządów i ograniczenia ich kompetencji.
Z punktu widzenia jedynie słusznej partii, deforma oświaty zakończyła się wielkim sukcesem i to wmawiają ludziom i niektórzy nawet w to wierzą.
ale nie musisz wysyłać dzieci do tej szkoły... weź kredyt zmień pracę... zacznij wysyłać dzieci prywatnie to nie będziesz potrzebował maści na ból odbytu...

REKLAMA

# Do gnoja

27.11.2019 10:12

#tak to wygląda napisał(a) 26.11.2019 19:51
czczących żołnierzy przeklętych
"Przekletych"? Ostatnim bydlakiem jesteś gnoju.

# tak to wygląda

27.11.2019 13:51

Do "Do gnoja"
Przepraszam. Pomyliłem się. Źle napisałem. Miało być bandytów przeklętych. Ich nie można nazywać żołnierzami.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

27.11.2019 15:40

W punkt! @tak to wygląda. Nie można ich nazwać żołnierzami!

REKLAMA

# Jestem za!

27.11.2019 16:05

#tak to wygląda napisał(a) 27.11.2019 13:51
Do "Do gnoja"
Przepraszam. Pomyliłem się. Źle napisałem. Miało być bandytów przeklętych. Ich nie można nazywać żołnierzami.
przecież piszesz to z premedytacją... ale nikt nie żałuje odstrzelonego politruka jakim był ktoś z twojej parszywej familii sowieckiej.

# Albin

27.11.2019 18:08

Proponuję szkołę na Płużnickiej tam tylko jedna zmiana.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy