REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Będzie obwodnica w Jabłonnej!!!

# omenn33

24.09.2004 13:42

Więm z potwierdzonych źródeł że zaczęto wykupywanie ziemi na terenie gdzie ma byc obwodnica! Pracę mają sie rozpocząć w 2006 roku wiecie cos na ten temat!??

# omen33

24.09.2004 13:43

Przepraszam w Jabłonnie

# olo

26.09.2004 10:23

widzę że jak zwykle wszyscy jesteśmy na bierząco może... Może lola coś wie jest z Jabłonny!!! Halo Lola odezwiesz się do nas w tej sprawie??

REKLAMA

# leszek

26.09.2004 13:37

Moze znasz jakieś szczegóły. Moja działka od lat stoi na trasie obwodnicy i w związku z tym - primo nic nie mogę na niej wybudować, secundo - nikt jej nie chce kupić. Nic nie wiem o trwających wykupach. Albo to plotka, albo do mnie jeszcze nie dotarli.

# omen33

27.09.2004 16:19

Wiem na 100%, że rozpoczęli wykup, jak to dokładnie wygląda tego nie wiem! Powinieneś zadzwonić do urzędu gminy i poprosić o szczegóły!

# likifo2

29.09.2004 19:34

Bzdury jakieś. Kto wykupuje? Gmina? Chyba raczej powiat, albo wojewoda. Obwodnica to droga raczej wojewódzka. Też mam podobna sytuację z działką. Odkąd ją odziedziczylem (jakies 20 lat temu, jeszcze w PRL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) slyszę o obwodnicy i nic nie mogę z ziemią zrobić.

REKLAMA

# omen33

30.09.2004 14:37

Do likifo2:
Żadne bzdury tylko fakty! Człowiek który tam mieszka, mi to powiedział! Skoro zatem nic się nie działo do tej pory to ja mówie że sie zaczyna dziać! niech się Pan zatem dowie kiedy dotrą do Pana!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA