REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 Jacek Jackowski

25.09.2014 08:39

Hehe sukcesy zawsze krystalizują się przed wyborami :D W każdym razie - dziękuję i proszę o takie działanie by nie trzeba było czekać następne 4 lata do kolejnych pozytywnych zmian.

# aga_a

25.09.2014 09:58

hehe, akcje IMB potrafią zdziałać cuda w naszej dzielnicy

# Plater Michałowski

25.09.2014 10:28

Dlaczego Pani przypisuje sobie nieswoje zasługi ? To działania lokalnych stowarzyszeń w tym Inicjatywy Mieszkańców Białołęki doprowadziły do tego sukcesu. Jak pamiętam to Radni z PO przeszkadzali jak mogli. A co z Zielona Białołęką? IMB walczy o nocną pomoc medyczna również na Zielonej. Dlaczego traktujecie tę część dzielnicy gorzej. To że niektórzy z Was zaczynali karierę w Zarządach Wspólnot np. na ul. Aluzyjnej nie znaczy ze trzeba budować mały niefunkcjonalny szpital w Legionowi?. No chyba że dla mieszkańców ul .Aluzyjnej. Musi powstać szpital dla całe dzielnicy!!! Umiejscowiony centralnie. Pan radny Roszak na otwarciu Parku na Magicznej do wolontariuszy zbierających podpisy w sprawie szpitala i nocnej pomocy medycznej powiedział s.........stąd. Przywołany do porządku przez mieszkańców opamiętał się i przeprosił. Wolontariusze mu wybaczyli. Ale czy powinien nadal ich reprezentować? A teraz mówicie My zrobiliśmy, nie Wy tylko MIESZKAŃCY. Panie Burmistrzu przecież i tak ma pan 1 do Rady Miasta, i tak Pana pozycja wzrośnie. My tu zostajemy, ma Pan szansę być zapamiętanym jak człowiek który łączy. Niech Pan powstrzyma swoich radnych od takich manipulacji. Jeżeli chcecie naprawdę coś zmienić w sprawie opieki medycznej to dajcie szansę 3500 mieszkańców którzy poparli projekt Inicjatywy Mieszkańców Białołęki. Niech Wasi Radni usiądą przy jednym stole z ekspertami prowadzącymi pracę nad rozwiązaniami zaproponowanymi przez IMB. No i niech Pan pamięta o Zielonej to jej Pan zawdzięcza to co osiągnął Pan do tej pory. No i na koniec pochwała dla Burmistrza, to bardzo dobrze że niektórzy dotychczasowi liderzy dzielnicowe PO są odsuwani do tyłu na listach. Też uważam że źle wykonali powierzone przez mieszkańców obowiązki. Życzę powodzenia, i oczekuję szczerej pracy dla Białołęki już w Radzie Miasta.

REKLAMA

# Mieszkaniec Tarchomina

25.09.2014 10:31

Jednak IMB postraszyło rządzących Naszą Dzilnicą i doprowadzi jak obiecało do powstania w pierwszej kolejności Nocnej i Śiątecznej pomocy medycznej. Objetnice nie sa rzucane w błoto. Imb teraz czekam na Szpital.
Oddam na was głos w listopadowych wyborach.

# artur

25.09.2014 10:39

Znam Jednego radnego z PO powiedział " wiesz z PO to wejdę, a inni co z ich walki, może i maja racje ale radny i tak nic nie może, na a dieta, mam na ratę za samochód, no i jeszcze na panienki zostanie.

# Też Ania

25.09.2014 10:44

Brawo Ania Majchrzak, dziękujemy za załatwienie sprawy związanej z nocną pomoca lekarską, dwa lata temu podpisywałam się pod jej petycją i cieszę się, że sprawa dobiega szczęśliwego konca. Uważam, że wybory nie mają tu nic do tego. Najważniejsze, że będziemy mieć pomoc lekarską w nocy i w święta w naszej dzielnicy. Ja oddam swój głos na panią Majchrzak. Kobiety wspierają kobiety :)

REKLAMA

# Anna Możejko

25.09.2014 10:44

Brawo Ania Majchrzak, dziękujemy za załatwienie sprawy związanej z nocną pomoca lekarską, dwa lata temu podpisywałam się pod jej petycją i cieszę się, że sprawa dobiega szczęśliwego konca. Uważam, że wybory nie mają tu nic do tego. Najważniejsze, że będziemy mieć pomoc lekarską w nocy i w święta w naszej dzielnicy. Ja oddam swój głos na panią Majchrzak. Kobiety wspierają kobiety :)

# Mieszkanka ul. Pancera

25.09.2014 10:45

Brawo Ania Majchrzak, dziękujemy za załatwienie sprawy związanej z nocną pomoca lekarską, dwa lata temu podpisywałam się pod jej petycją i cieszę się, że sprawa dobiega szczęśliwego konca. Uważam, że wybory nie mają tu nic do tego. Najważniejsze, że będziemy mieć pomoc lekarską w nocy i w święta w naszej dzielnicy. Ja oddam swój głos na panią Majchrzak. Kobiety wspierają kobiety :)

# Z Pancera

25.09.2014 10:47

Brawo Ania Majchrzak, dziękujemy za załatwienie sprawy związanej z nocną pomoca lekarską, dwa lata temu podpisywałam się pod jej petycją i cieszę się, że sprawa dobiega szczęśliwego konca. Uważam, że wybory nie mają tu nic do tego. Najważniejsze, że będziemy mieć pomoc lekarską w nocy i w święta w naszej dzielnicy. Ja oddam swój głos na panią Majchrzak. Kobiety wspierają kobiety :)

REKLAMA

# Oburzony

25.09.2014 10:49

Anna Majchrzak w tej sprawie zebrała podpisy w 2012 r.(prawie 3 tys). Odbyła w tej sprawie w ciągu dwóch lat szereg spotkań w NFZ, w Biurze Polityki Zdrowotnej, z SPOZami, NZOZami itd. To co robi IMB to jest granda, chamstwo i podszywanie się pod sukcesem osoby, która włożyła mnóstwo pracy aby pomóc mieszkańcom. Zupełna żenada Panie Basiński.

# Twardy

25.09.2014 10:51

IMB?? ŻARTY JAKIEŚ?? Ludzie co wasz człowiek robił poza zdjęciami z imprez na fb przez cztery lata kadencji???!!! Pytanie czy wy postraszyliście? czy zobaczyliście że wszystko idzie w dobrym kierunku i akcja zbierania podpisów przez Panią Majchrzak została przez was skopiowana!!! w dwa lata po jej zbieraniu!!! Dramat Ludzie jesteście straszni jak ktoś całą kadencję pracuje i dąży do celu to na koniec znajdzie się takie "parszywe" imb i zjada pomysł, dzieło i całą radość z czyjegoś sukcesu... DRAMAT IMB TO DRAMAT NIC WIĘCEJ!!! Brawo Pani ANIU GŁOSOWAŁEM NA PANIĄ I WIEM ŻE MÓJ GŁOS NIE POSZEDŁ NA MARNE. POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW!

# SZALONY

25.09.2014 11:03

Dziękujemy PO za prace na zmywaku, Sikorskiemu że głowy obcina i walczy z watahą .Belce za kasę. Nowakowi za zegarki. Schetynie za jednorękich bandytów. Dziękujemy za bezpieczeństwo naszych samolotów. Brawo WYZNAWCY PO wszystkich krajów łączcie się. Ja też kocham wspaniałego wodza TUSKA. Niech im gwiazdy świecą.

REKLAMA

# witajcie klony

25.09.2014 11:09

ha ha :TEŻ ANIA, ANNA MOŻEJKO,MIESZKANKA ULICY PANCERA, Z PANCERA to jakieś klony. HA HA To nie może być manipulacja, ale jaja brawo.

# Paweł Tyburc

25.09.2014 11:09

Większych bzdur jakie powyżej czytam, nie można sobie wyobrazić. Starania o nocną pomoc lekarską zaczęliśmy jako klub PO już 4 lata temu, a radna Majchrzak zebrała 2,5 tys.podpisów.Radna Borowska walczyła również długo o przychodnię na Zielonej Białołęce. Teraz, gdy sprawy są bliskie pomyślnego zakończenia, wszystkie zasługi spadają na IMB, które zmanipulowało mieszkańców przed samymi wyborami jednym prostym pytaniem w ankiecie:Czy jesteś za budową szpitala na Białołęce?I nic poza tym, gdzie go zbudować, na czyjej działce, za jaką kwotę, skąd wziać na to pieniądze...Autobus 211 też jrst , dzięki IMB, zmodernizowane boisko na Strumykowej także. Niedługo sie okaże że Most Północny powstał dzięki podpisom zebranym przez IMB. TO JEST PARANOJA !!!!

# zagubiony

25.09.2014 11:18

komu wierzyć, komu wierzyć, co robić co robić... o raaaaanyyy... allle chaos, jedni i drudzy mówią że to ich zasługa... a jak problem istnieje od dawna to nic się nie robiło dopiero "cudem" udało się przed wyborami....

REKLAMA

# Aneta

25.09.2014 11:19

Rzeczywiście poziom komentarzy jest niski. Panie Przewodniczący ja uczestniczę w konsultacjach i pracach zespołu ekspertów w IMB. Nie jest tak jak Pan pisze. Jeżeli chce Pan merytorycznie porozmawiać możemy się spotkać. Proszę o kontakt przez pocztę IMB. Pozdrawiam Aneta

# matt

25.09.2014 11:19

Pan Basiński to takie widmo.. nic o nim ni słychać, a przed wyborami nagle ożywa.

# WDK

25.09.2014 11:33

Brawo Inicjatywo Mieszkańców Białołęki, nie wiedziałem, że tak szybko to załatwicie. Już wiem, że mój podpis nie poszedł na marne. Jeśli IMB wystartuje w wyborach samorządowych, to zagłosuję na to stowarzyszenie bo warto.

REKLAMA

# oś. Portowa

25.09.2014 11:45

Przewodniczący RADY Dzilnicy nie Pamieta jak to napisał nieprawdę pisząc artykół że Ilona Łącka zaangażowała się w sprawę przedłuzenia linii 211 przez Osiedle Portowa. ZAWDZIECZAMY TO TYLKO I WYŁACZNIE INICJATYWIE Mieszkańców Białołęki . Panie Pawle Tyburc przewodniczącemu Rady to niewypada - poprostu obłuda!!!!!

# xyz

25.09.2014 11:50

Takie widmo to ok. 9 radnych PO z Białołęki. 3 ludzi widać że coś robią (dwie Panie i Pana), że chcą cos zrobić ale nie zawsze mogą- mają założone tzw. lejce!!!

# Paweł Tyburc

25.09.2014 11:53

Pani Aneto, jeśli merytorycznie, to bardzo chętnie moge rozmawiać. Wiadomo gdzie mnie można znależć. Nie mam zamiaru natomiast siedzieć cicho jeżeli rozpowszechniane są populistyczne i nieprawdziwe informacje w gazetkach i folderach.Np. o tym że wiceburmistrz wydał negatywną decyzję o budowie kanalizacji na Ostródzkiej (co jest kłamstwem, bo było wręcz odwrotnie), a podpisy IMB uczyniły cuda.

# głosuj na PIS

25.09.2014 11:58

Czy to jakieś stowarzyszenie czy nawet sam święty. Z PO nikt nie wygra mają kasę na kampanię, gazetę echo w kieszeni. Pani Bernadetta poprawi swoim świerszczykiem i pozamiatane .Do tego bezwzględny Burmistrz który kosi ( Panie Tyburc ) Pana też wykosi, i was dziewczyny też. Jak się nie uda to Komisje pomogą. Pomagały już nie raz. Nieważne na kogo głosują. Ważne kto liczy głosy. Ja myślę ze tylko PIS może się przeciwstawić, ale to też partia.

# abrakadabra

25.09.2014 12:02

Z ZB jest bliżej na Kondratowicza niż na Milenijną....

# Zielona Białołęka

25.09.2014 12:08

Mieszkańcy chcą Nocznej i Świątecznej pomocy medycznej. IMB proponuje i to jest sprawiedliwe, żeby była 1 siedziba na Milenijnej a druga na Zielonej Białołęce, natomiast PO ZNOWU POMIJA ZIELONĄ BIAŁOŁĘKĘ.

# Łącka Ilona

25.09.2014 12:09

Do oś Portowa.
Nie rozumiem jak może Pan/Panie wiedzieć, że nie zaangażowałam się w sprawę przedłużenia linii 211? Ja po prostu nie pisałam o tym na forum ani w gazetach. Dopiero poinformowałam jak sprawa była finalizowana i mieliśmy pewność, że uda się przedłużyć tę linię (przebudowa ulicy, zasoby transportowe ZTM etc).
Oczywiście jak wielokrotnie podkreślałam to na forum Echa w różnych wątkach podpisy mieszkańców są dla mnie bardzo istotne, gdyż utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co wspólnie z Zarządzem postanowiliśmy zrealizować jest potrzebne i niezbędne dla mieszkańców. Bo to oni są najważniejsi, bo to dla nich pracujemy. Pozdrawiam serdecznie

# zniechecony

25.09.2014 12:11

niech PO się nie kompromituje juz, dosc tego PRu!

# A A. MAJCHRZAK SUPER JEST

25.09.2014 12:14

Super Pani Aniu!!! Gratuluję sukcesu w kolejnej kadencji jeszcze wiele do zrobienia przed Panią ale wiem, że głos na panią to 100% pewności, że będzie Pani pracowała a nie jak imb śmieszne co nic przez 4lata nie zrobiło a teraz na koniec krzyczy wielce poirytowane... imb= zero pracy zero ambicji!!!!
ANNA MAJCHRZAK NAJLEPSZĄ KANDYDATKĄ !!!!!!!!!!!!

# tylko_PO

25.09.2014 12:16

PO najlepsza jest i Ania Majchrzak tez! ole ole ole , na Platformę zagłosuję!
nie no, wstyd mi za partię rządzącą... opamiętajcie się z tą propagandą

# człowiek

25.09.2014 12:27

A ja uważam że radnym dzielnicy powinien być tylko rdzenny mieszkaniec Białołęki. Widzicie co te Słoiki !!! wyprawiają. Granatem od pługa oderwane, pokój kąpielowy za stodołą. A teraz to oni wieka PO, PIS czy inna nacja. Wstyd mi i za Burmistrza który na fb głupoty wypisuje, i za radnych wszystkich bez wyjątku, jesteście do bani wracajcie krowy wypasać.

# imb=dno

25.09.2014 12:30

imb =dno i wszystko w temacie ;-)

# misiak

25.09.2014 12:35

PO=dno- taki mamy klimat!!!

# tak nie można

25.09.2014 12:36

Apeluję do wszystkich uczestników dyskusji, zachowajcie umiar. Panowie i Panie radni. Naprawdę można się domyśleć kto pisze. Proszę szanujmy się nawzajem.

# Łącka Ilona

25.09.2014 12:38

Akurat radni to widać, że się podpisują :) gorzej z anonimowymi wpisami.

# imb=dno

25.09.2014 12:40

imprezowicze młodej białołęki ?? imb?? co to za towarzystwo wzajemnej adoracji?? co robił wasz przedstawiciel przez 4 lata?? imb =stacone głosy........ nic nie robic nie mieć zmartwień..... ;-)

# Piotr Cieszkowski

25.09.2014 12:42

Wszyscy razem zróbmy co w naszej mocy żeby na Białołęce powstał Szpital.
Pozdrawiam wszystkich ludzi, którzy tak myślą.

# Stępień Paweł

25.09.2014 13:00

Pani Anna Majchrzak przy okazji tworzenia programu w 2010 r. 'Pomyślałam: dość tego! I zaczęło się działanie". I zebrała 2500 podpisów co ciekawe, miała fajny baner z napisem Wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy Białołęka. Pani Aniu to zdjęcie jest improwizowane. Czy te podpisy można zobaczyć? Chętnie przyjdę na sesję.

# RUDA

25.09.2014 13:08

Więcej luzu bracia. Niech wam przyświecają słowa pieśni ludowej - ty jesteś ruda, naprawdę ruda, ty jesteś radu dobrze to wiem ............................ czy na dole też?

# RUDA

25.09.2014 13:12

Szalona ruda dobrze to wiem ,szalona ruda czy na dole też

# RUDA

25.09.2014 13:14

Na wojska polskiego mieszka ruda lala, ja mam takie pytanie czy taki kolor co na górze też na dole jest

# RUDA

25.09.2014 13:14

ja wypełnię to zadanie ......

# Ruda

25.09.2014 13:18

Pani Aniu mogę z Panią zbierać podpisy pod czym Pani zechce.

# Ruda

25.09.2014 13:19

zakochałem się w naszej radnej

# imb=dno

25.09.2014 13:21

dno=imb

# RUDA

25.09.2014 13:25

A może konkurs na najładniejsza kandydatkę na radną.?

# RUDA

25.09.2014 13:28

Ty imb=dno denerwujesz mnie opanuj się bracie, trochę miłości do bliźniego

# Anna Majchrzak

25.09.2014 13:44

Szanowni mieszkańcy,
Tym którzy podpisali się i gratulują finalizowania moich działań serdecznie Dziękuję za miłe słowa. Przykro mi jest czytać natomiast, zarzuty, które nie miały miejsca, proszę nie oceniać mojej trzyletniej pracy w kontekście jednej wyrwanej informacji (zbierania podpisów, które miały miejsce w 2012 r.), nie życzę sobie aby moja ciężka i żmudna praca jaka miała miejsce przez ostatni czas została porównana do pewnej organizacji, która oszukuje mieszkańców pomysłem powstania Szpitala i zbierania pod nim podpisów). Od ilości i widoku podpisów placówka na pewno nie wyrośnie z ziemi. Moje działania realizowane były systematycznie zgodnie z planem. Za nim stanęłam i zebrałam podpisy przeprowadziłam szereg spotkań i rozmów. liczne Posiedzenia Komisji Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia w Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy, Spotkania z Dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka, z Radnymi m. st. Warszawy, posiedzenia Komisji Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom oraz Komisji Zdrowia m. st. Warszawy, spotkania w Biurze Polityki Zdrowia z dyrektorem, wypracowane zostało Stanowiska Rady Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy, stworzenie Konsorcjum Zdrowia z udziałem SPZOZ Warszawa Białołęka oraz pozostałych podmiotów leczniczych udzielających świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej na terenie Dzielnicy Białołęka w ramach umów z NFZ tak aby Konsorcjum Zdrowia w Dzielnicy liczyło w sumie 50 tysięcy Świadczenioodbiorców. Odbyłam, więc spotkania w poszczególnych przychodniach. Prezentowałam specyfikę dzielnicy i problem, jakim jest brak Nocnej Pomocy Lekarskiej w Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy. W sumie wśród podmiotów leczniczych udzielających świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej na terenie Dzielnicy Białołęka w ramach umów NFZ popierających inicjatywę utworzenia NPL w Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy udało mi się zebrać 65 850 tyś. Świadczenioodbiorców.
Mam nadzieję, ze pokrótce przedstawione działania wpłyną na pozytywne zakończenie toczących się i będących już w fazie końcowej (opinia Rady Społecznej Pragi Północ oraz decyzja NFZ) prac dotyczących utworzenia nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej po godzinie 18.00 (NPL) w Dzielnicy Białołęk.

# imb=zło

25.09.2014 13:59

Jaki kolor na dole? Hehe człowieku co ty możesz wiedzieć o tym jak ty podczas sexu widzisz męskie nogi za sobą :-) a na ty to tramwaj staje. Takie powiedzenie mamy w Warszawie ale pewnie go nie znasz bo parę lat tu jesteś.. Tata pole sprzedał na mieszkanie starczyło co? Buahaha czy ktoś ma watpliwosci jeszcze? imb =dno :-)))

# Leoncio

25.09.2014 14:19

Mówię nie dla kłamstw PO i Pani Majchrzak !!! To jest sukces lokalnych stowarzyszeń, nie PO!!! Zrobię teraz wszystko by inni dowiedzieli się o waszych kłamstwach !!!

# hahahahaha

25.09.2014 14:25

Dla mnie to zaden sukces, na milenijnej z zielonej bialoleki mam kawal drogi. Juz predzej dodajde na kondratowicza

# Twardy

25.09.2014 14:40

Dla mnie to do poznania możesz jechać tu jest ratusz tu jest centrum dzielnicy. Nikt z was nie interesował się sprawą tylko Anna Majchrzak! co udowodnisz cymbale jeden z drugim? Że wcześniej zacząłeś robić coś? W 2011? Buahaha Pani Aniu te cymbaly nie są w stanie zrozumieć że można robić coś przez cały okres kadencji i dążyć do spełnienia obietnic przed wyborczych.. oni tylko pbiecują.. proszę się nie martwić białołęka doceni Pani pracę.

# owca

25.09.2014 15:29

Nie doceni, bo to Inicjatywa Mieszkancow to proponowala, a Ty czlowieku z takim slownictwem zobacz co to jest kultura.

# Twardy

25.09.2014 16:09

Inicjatywa to chyba jedyne słowo jakie udało ci się zapamiętać tylko problem z tym że ta twoja inicjatywa wzięła się za to troszkę po fakcie.. tzn Przed wyborami a Pani Ania zbierała podpisy dawno temu pewnie jeszcze wtedy nie wierzyłeś że to może się udać Ona wierzyła i zrobiła. I nie wiem o jakiej inicjatywie mówisz? Tej z przed miesiąca? Czy tej z przed dwóch? Nazwijmy ją przedwyborczą inicjatywą mieszkańców. Więc pisz co? i kiedy? chętnie dowiem się czegoś z dziedziny co zrobił człowiek z imb przez 4 lata? :-)))

# Pani Lala

25.09.2014 16:19

a ty dopiero dostałeś komputer od Radia Maryja. Zasadą jest , że w Internecie wszyscy są na TY. Jak np. małolatowi- odpowiadać Proszę pana - zastanów się.

# Luthien

25.09.2014 16:44

To jest wyraz szacunku dla rozmówcy, ale skąd Pani Lala ma o tym wiedzieć. ..

# Twardy

25.09.2014 16:54

Ktoś wcześniej ci wyjaśnił znaczenie słowa ty w Warszawie więc się dostosuj lub zamilcz czekam na konkrety imb w dalszym ciągu aż tyle zrobił wasz człowiek? :-))) a O. Rydzyka w to nie mieszaj. A nie jest głupio rozmawiać ze staruszkiem na ty? Wstyd chłopcze wstyd! Brak wychowania.. a staruszków coraz więcej w internecie patrz akcja LATARNIK również Pani Ania prowadziła zajęcia poświęcając swój prywatny czas. :-) skąd to wszystko wiem? Głosowałem na nią i jestem tym co sprawdza wykonaną pracę.. powiem tak jest wielu populistów co na ostatni moment coś wymyślą a dla mnie to Oszuści zero pracy zero ambicji
Ludzie już nie są tacy głupi jak myślicie.. Praca=
Głos Pani Aniu 100% mojego poparcia. Brawo!!!

# Chmielewski

25.09.2014 17:37

Gołym okiem widać jak bardzo boli Was (PO) to IMB. Pewnie denerwująca jest dla Was praca, którą przez nich musicie wykonywać. Myśleliście, że rolą radnych jest siać propagandę? Przeliczyliście się i nie wzieliście pod uwagę, że na dzielnicy można mieć tak mocną opozycję, która patrzy Wam na ręce, i która robi coś bezinteresownie? Wielkimi krokami zbliżają się wybory, więc Wam przypomnę, bo chyba zapomnieliście, że rolą radnych jest służyć sąsiadom. Dlatego ja w wyborach samorządowych mówię NIE partiom, bo Wy niczego nie możecie zrobić bez zgody góry, która nic nie wie o sytuacji w danej dziedziny. Wy robicie wszystko pod słupki i na rozkazy osób, które wyżej są w hierarchii.

# Twardy

25.09.2014 18:18

Co zrobił wasz człowiek przez 4 lata? konkrety!!!!! Ile zrobiło imb? 4 lata! ZERO Ambicji! Ja partii też nie lubię ale cenię pracę i dotrzymywanie obietnic.. pytanie kto sieje kłamstwa przed wyborcze? Kto jest oszustem a kto godnie wypełnił mandat dany przez mieszkańców? Imb konkrety proszę! Kto jak kto ale Pani Anna Majchrzak jest ostatnią osobą z tej całej rady ktorą miałbym wskazać że nic nie robiła! Będę jej bronił bo wypełnia mandat który dostała od mieszkańców ode mnie również i nie będę patrzył jak populistyczne chłopaczki niszczą ciężką pracę jaką wykonała wbrew opiniom że się nie da. Dajcie jej spokój i odpowiedzcie co zrobiliscie przez 4 lata?! Imb bez populizmu proszę!

# osoba z ZB

25.09.2014 18:38

Wszyscy wiedza a szczegolnie mieszkancy Białołeki, kto i gdzie chodził z podpisami, bo sam z rodzina sie podpisałem pod kilkoma akcjami Inicjatywy Mieszkanców Białołeki. Poza tym jestem mieszkancem Zielonej Białołeki i popieram przedmówców ze dla nas ulica Milienijna to nic, skoro mamy jechac przez Brodno, tak bedzie dziecko chore to bede jechal pol godizny jak moge w 10 minut na Brodno dodjechać. To jakas kpina co napisane w artkule, najpierw trzeba sie zastnowic gdzie mieszkancy ZB maja blizej by wypisywac bzdury ze do Kondartowicza daleko. Widac histerie bo ludzie w koncu wiedza na kogo glosowac i ich rzucane bzdurne okruchy nie mamia.

# papaaa

25.09.2014 18:39

Niech się pienią i tak papa.

# mieszkanka

25.09.2014 18:42

Uśmiałam się to czytając. Też jestem mieszkanką Zielonej Białołęki i jak czytam, że załatwili nam nocna pomoc lekarska do której mamy bliżej na Kondratowicza i jechać AZ NA MILENIJNĄ to az mnie brzuch boli z rozpuku.

# lewandowicze

25.09.2014 18:46

Mieszkańcy Lewandowa, dojazd autobusem na Milenijną -dwa autobusy około 50 minut z przesiadką. Dojazd na Bródno 732 10 minut.
Pozdrawiamy i zyczymy sobie wiecej takich kawałow, tyle ze blizej prima aprillis.

# Chmielewski

25.09.2014 18:47

Członkiem stowarzyszenia jestem za krótko, ale spróbuję odpowiedzieć (najwyżej ktoś mnie poprawi).
- obniżka za wywóz śmieci w Warszawie,
- modernizacja boiska na ul. Strumykowej,
- przedłużenie linii 211
- lepsza komunikacja miejsca na Brzezinach
To wszystko za pomocą jednego opozycyjnego radnego.

# Twardy

25.09.2014 19:19

Buahahahahha słoje wam to już naprawdę się pomyliło! gratuluję to urząd dzielnicy też tam na zieloną przenieśmy! :-) i pałac na wodzie! jeśli wiecie co to takiego.. dramat Imb proponuję rozbieg i w ścianę baranka to i lotnisko na zielonej białołęce powstanie :-D konkrety poproszę to co wymieniliscie zajmuje góra tydzień jeśli to wasze dzieło! Bo może to też komuś zabraliście jak tu próbujecie? Imb jesteście śmieszni! 4 lata pracy?! 4 sukcesy?! Boże chroń białołękę! Jak kilku takich " pracowitych" wejdzie to obawiam się że za 100 lat postawicie pare szkół...:-)

# zuzek

25.09.2014 19:28

Twardy a kogo interesuje co Ty myslisz? Jeszcze robisz krecia robote tymi bzdurnymi wpisami.

# gibrak

25.09.2014 19:29

Tak bardzo sie cieszymy że bedzie pomoc lekarska do której my mieszkańcy ZB bedziemy jechac ponad 40 minut autobusami. Żart roku.

# skarbek

25.09.2014 19:31

To najlepszy żart roku-masz chore dziecko podróżuj z ZB na Milenijna około godziny jak możesz na Brodno w 10 minut.

# derbowicze

25.09.2014 19:33

Gratulujemy mieszkańcom Tarchomina i zostajemy na Bródnie.
Dojazd z Magicznej na Bródno - 6 minut, dojazd na Tarchomin około pół godziny. Faktycznie czysta matematyka gdzie nam bliżej.

# zoska

25.09.2014 19:34

Jak zwykle dla nas wielkie nic na zielonej i tyle w tym temacie.

# Pani Lala

25.09.2014 19:37

do Twardy. Mój wpis powinien znaleźć się pod wypowiedzią innego forumowicza który wszystkich obraził- cyt. wypowiedz forumowicza ale to forum takiej opcji nie przyjmuje o czym nie wiedziałem, stało się inaczej za co przepraszam. Forma " ty" - jest jak najbardziej przyjęta w Internecie co do osób anonimowych, jw. sam ją zastosowałeś.- inaczej jest jak prowadzi się konwersacje ze znaną z imienia i nazwiska osobą. ---- Anię Majchrzak znam osobiście, również głosowałam na nią i będę głosować w nadchodzących wyborach. Pani Ania ma bardzo dużo zalet , pracowita a zarazem skromna- ale czasami ta jej zaleta działa przeciwko niej. Pani Aniu częściej chwalić się dokonaniami.

# pirek

25.09.2014 20:07

Twardy to jakis niewychowany, sam pisze do ludzi na Ty itd, jakies niemiłe słowa nie umie prowadzic kulturalnej dyskusji tylko "sie cieszyc" z takich popleczników. Poza tym swoim wpisem na temat braku szacunku do ZB na pewno przekresla szanse swojej ulubionej wyborczyni bo to bardzo niemiłe. Ciekawe czy na żywo jest taki pewny siebie i taki mało uprzejmy ale coz rozni ludzie tutaj mieszkaja na co jest dowod.

# Twardy

25.09.2014 20:51

A mi się wydaje że chłopcy z imb się zagalopowali gdyż jak sami zauważyli mają bliżej do bródna.. problemem jest to że ktoś ma bliżej od nich do npl. My nie mieliśmy bezpośredniego autobusu przez tyle lat teraz wreszcie blisko wreszcie jest to nie! Co by tu wymyślić co zepsuć? Jest NPL! Jest sukcesem dla nas tu na Tarchominie! A zielona białołęka? no co można powiedzieć kupcie działki na środku pola i zapytajcie czemu nie ma kanalizacji kina i szkoły! Jak kupowaleś mieszkanie na zielonej to wiedziałeś gdzie jest ratusz? Gdzie jest centralne miejsce twojej dzielnicy? Cena nieruchomości= infrastruktura. Zapłaciłeś mniej dalej masz do wszystkiego. Niestety tak to wygląda. Z resztą nad czym tu debatować 4 lata pracy = 4 załatwione sprawy! Hehehe imb najlepsze w populiźmie jest! A wracając do meritum:NOCNA POMOC LEKARSKA!!! Brawa Pani Anno!!! Gratulacje długo Pani walczyła. Pełen sukces praca= głos. Popieram w 100%!

# wyborca-podatnik

25.09.2014 21:12

A ja mam pytanie. Co może opozycja?
Zarząd dostaje wytyczne od Rady Miasta, urzędnicy przygotowują uchwały, radni PO je przegłosowują. Większość ma PO, kasę trzyma PO. Co opozycja może zrobić?
Interpelacje przez was pisane są żałosne. Podpisujecie się pod tym, co piszą wam mieszkańcy i ślecie dalej. Bez ładu, składu, analizy. Cała wasza praca. Wystarczy poczytać te wasze wypociny. Ręce opadają, szczególnie że 90% jest nierealizowana. Podobnie jak 90% próśb mieszkańców. Jak się was mediami nie przyciśnie, to nic nie robicie. Boicie się tylko, że w wyborach zostaniecie oderwani od koryta, więc naprędce szybko przygotowujecie uchwałę, kasę i ciach. PO dało.
I uwaga do Państwa radnych. Trochę pokory. Zostaliście wybrani przez wyborców (iloma głosami? 200? 500? 1000?), dostajecie sutą dietę, dysponujecie publicznymi pieniędzmi. Jaka w tym wasza zasługa, że coś powstaje? To jest normalne, my płacimy podatki, wy i urzędnicy robicie. - i bierzecie za tę pracę pieniądze. Przy okazji za publiczne pieniądze robicie dobrze SOBIE, waszym ulicom, waszym stowarzyszeniom. Wystarczy popatrzeć, gdzie mieszkają radni PO, żeby to dostrzec.
Piszecie jakbyście byli co najmniej mecenasami albo magnaterią, która daje ludziom to i owo. Więcej pokory!

# Twardy

25.09.2014 21:13

No chłopcze różni ludzie tu mieszkają nie da się ukryć i na takie ciekawostki jak imb już w swoim życiu się napatrzyłem. Co do wychowania to Pan o niku ruda chyba jest najlepszym przykładem wychowania w wykonaniu imb. I jak pisalem wczeąniej nie będę patrzył jak zabieracie czyjąś pracę.. 4 lata pracy! Zero pomysłów! zero pracy! Zero ambicji! Powinniscie mieć listę nr 0??? Czy jestem pewny siebie na żywo? Napewno bo ludzie w moim wieku jak patrzą na oszustów to mówią Im w twarz co myślą.

# wyborca-podatnik

25.09.2014 21:21

#Twardy napisał(a) 25.09.2014 20:51
A mi się wydaje że chłopcy z imb się zagalopowali gdyż jak sami zauważyli mają bliżej do bródna.. problemem jest to że ktoś ma bliżej od nich do npl. My nie mieliśmy bezpośredniego autobusu przez tyle lat teraz wreszcie blisko wreszcie jest to nie! Co by tu wymyślić co zepsuć? Jest NPL! Jest sukcesem dla nas tu na Tarchominie! A zielona białołęka? no co można powiedzieć kupcie działki na środku pola i zapytajcie czemu nie ma kanalizacji kina i szkoły! Jak kupowaleś mieszkanie na zielonej to wiedziałeś gdzie jest ratusz? Gdzie jest centralne miejsce twojej dzielnicy? Cena nieruchomości= infrastruktura. Zapłaciłeś mniej dalej masz do wszystkiego. Niestety tak to wygląda. Z resztą nad czym tu debatować 4 lata pracy = 4 załatwione sprawy! Hehehe imb najlepsze w populiźmie jest! A wracając do meritum:NOCNA POMOC LEKARSKA!!! Brawa Pani Anno!!! Gratulacje długo Pani walczyła. Pełen sukces praca= głos. Popieram w 100%!

Twardy, ale ty głoopi jesteś. Jak Białołeka Dworska była przed wojną podwarszawskim osiedlem-ogrodem z chodnikami, kanalizacją itp, to Tarchomin był nadwiślańską wiochą zatapianą co 2 lata przez Wisłę. O Nowodworach nie wspomnę.
Druga sprawa - osiedla Derby i Lewandów leżą tuż przy Bródnie. 5-10 min od ratusza na Targówku, szpitala itp. Tarchomin jest gdzieś w doopie za hałdami żerańskimi. Więc skąd jest bliżej do miasta?
Ja autobusem do Centrum jadę 30 min, a ty? Ile jedziesz? A ile jechałeś 5, 10, 15 lat temu? Nie pamiętasz? 1,5 godz to był standard, więc buzia w ciup, bo teraz wątpię, żebyć nawet przy pomocy metra dojechał do Centrum poniżej 45 min. Wolę swój Lewandów, między Bródnem i lasami, niż Tarchomin w cieniu komina, fabryk, autokomisów na Modlińśkiej.

 antyurzędnik

25.09.2014 21:21

Jak widać i przewodniczący i inni urzędnicy wspaniale pracują zajmując się w godzinach pracy czytaniem forum internetowego. Oczywiście innych pilnych zajęć nie ma. Róbcie to po pracy, a nie w pracy- nieroby.

# wyborca-podatnik

25.09.2014 21:34

Twardy i skoro wam tam na tych Tarchominie tak dobrze i taka to rozwinięta dzielnica, to dlaczego tak płakaliście za mostem i jak go zbudowali, to cieszyliście się jak głuupi do sera? Czemu ciągle płaczecie, że macie mało autobusów, że potrzebujecie kolejnego ekspresu, że metro byście chcieli, bo nie da się żyć, że chociaż tramwaj niech wam zbudują.
Dlaczego wam tak brakuje Nocnej Pomocy Lekarskiej? My mamy na Brónie 10 min samochodem, 20 min autobusem. Dlaczego na Tarchodworach na gwałt powstają szkoły, przedszkola, żłobki. Czy nie dlatego, że dzicei chodzą na 3 zmiany do szkoły? że siedzą w jakichś przybudówkach, bo się nie mieszczą w normalnych budynkach? Albo te wasze ulice układane z płyt betonowych na Nowodworach.... hahaha
Smiech mnie pusty ogarnia, jak słucham tych tarchomińskich samochwałów.

# Twardy

25.09.2014 21:57

Wyborco podatniku jak chcesz się pobawić w ublizanie to nie ta piaskownica po pierwsze. po drugie czytamy ze zrozumieniem! Ach ta dzisiejsza młodzież przecież wyraźnie napisane Centralne miejsce twojej dzielnicy! O Centrum Nic nie pisałem. Kompleksik Jakiś czy jak? Bialoleka dworska? A to nie jest przy tarchominie obok ratusza? Hmm czytanie ze zrozumieniem I geografia Chyba też średnio. Zaraz ników imb niestarczy :-) I co mnie obchodzi Ile jedziesz do Centrum? Ja widzę jak moja dzielnica się zmienia na lepsze I wiem że dużo jest do zrobienia jeszcze.. trzymam kciuki Pani Anno! Pozdrawiam I życzę kolejnych sukcesów!

# 22141582

25.09.2014 22:43

to znaczy , że oprócz NPL przy Kondratowicza, Dąbrowszczaków, Szpitala Bielańskiego dochodzi dodatkowo jeszcze Nocna Pomoc przy Milenijnej - to bardzo dobrze - każdy z mieszkańców Białołęki będzie miał blisko,

# WDK

26.09.2014 07:13

Skoro tyle IMB załatwiło mając tylko jeden mandat, to nie dziwi mnie, że PO ich nie lubi. Fajnie, że takie stowarzyszenie jest na mojej dzielnicy. Jakbym miał więcej wolnego czasu, to bym się do nich przyłączył.
Co do tego Twardego, to widać, że człowiek jest bity całe życie (w pracy, w szkole i na podwórku) i w necie szaleje.

# Twardy

26.09.2014 09:47

Hehe który to już wasz nik? :-) u know na podwórku było powiedzenie że z gęby pupy się nie robi! Wiec chlopcze jak udało ci się przeczytać ze zrozumieniem to powinieneś już wiedzieć czemu się Czepiam imb. Tyle zrobił hehe powtórzyć? Tydzień pracy radnego! a on był radnym 4 lata? Hehehe Ile interpelacji napisal ten wasz pracuś? :-D

# podatnik-wyborca

26.09.2014 10:12

#Twardy napisał(a) 25.09.2014 21:57
Wyborco podatniku jak chcesz się pobawić w ublizanie to nie ta piaskownica po pierwsze. po drugie czytamy ze zrozumieniem! Ach ta dzisiejsza młodzież przecież wyraźnie napisane Centralne miejsce twojej dzielnicy! O Centrum Nic nie pisałem. Kompleksik Jakiś czy jak? Bialoleka dworska? A to nie jest przy tarchominie obok ratusza? Hmm czytanie ze zrozumieniem I geografia Chyba też średnio. Zaraz ników imb niestarczy :-) I co mnie obchodzi Ile jedziesz do Centrum? Ja widzę jak moja dzielnica się zmienia na lepsze I wiem że dużo jest do zrobienia jeszcze.. trzymam kciuki Pani Anno! Pozdrawiam I życzę kolejnych sukcesów!

To jakaś straszna choroba, że wszędzie widzisz ludzi z IMB. Ale pewnie uleczalna, tylko musisz się zgłosić do odpowiedniego specjalisty. Nie interesuje mnie działalność IMB, zbyt wiele dobrego nie zrobili. Interesuje mnie tylko Twoja chamowata postawa wobec innych mieszkańców tej dzielnicy.
A więc przyjmij do wiadomości, że Twoja postawa skażona jest jakimś strasznym kompleksem, bo tylko zakompleksieni ludzie ciągle muszą udowadniać innym, że ich okolica jest najlepsza na świecie.
Wiem jak wasz Tarchomin wygląda i nie chciałbym tam mieszkać za żadne skarby. A już na pewno nie kupiłbym tam mieszkania w 2005 roku, kiedy było 100 razy gorzej niż teraz.
Białołęka Dworska nie jest przy Tarchominie. W linii prostej z Białołęki Dworskiej są 3-4 km i jest to zupełnie inne miejsce, inni ludzie, wiec sobie nie schlebiaj.
Punktem centralnym dzielnicy jest Ratusz i syf dookoła niego, ale to jest tylko i wyłącznie punkt centralny dzielnicy. Byłem tam 2 razy i więcej nie mam potrzeby, a na pewno ochoty. Mnie interesuje moja okolica i centrum Warszawy, bo tam spędzam czas, a nie jakiś administracyjny punkt dzielnicy.
Gdybyś choć trochę ruszył mózgownicą zrozumiałbyś, że dzielnica Białołęka to SZTUCZNY TWÓR, jak Związek Radziecki, składający się z wielu ODRĘBNYCH ośrodków. I sprawy Tarchomina, Nowodworów interesują nas tyle, co Ursusa i Wawra. Dzielnica nie ma jednego centrum, musisz się z tym pogodzić. Choć widzę, że bardzo cię to boli, bo chciałbyś, żeby twój komuszy blok z wielkiej płyty z lat 80 był najważniejszy. haha

# podatnik-wyborca

26.09.2014 10:17

i to umiłowanie Anny Majchrzak i nienawiść do radnego opozycji, który z góry skazany jest na bycie w cieniu i nie ma wpływu na WYDAWANIE publicznych pieniędzy, też jakieś chorobliwe. Lecz się, Twardy, lecz. Najlepiej w nowotworzonej pomocy nocnej. Widać, że Wam tego brakowało.

# Twardy

26.09.2014 10:24

HEHE DOBRE ja mam kompleksy?? i ja wypisuję ile jadę do centrum gdzie mam bliżej itp?? mieszkam na nowym osiedlu i jest pięknie parki szkoły trasy rowerowe itp. jest super może za 10lat będziesz miał tak samo ;-) pozdrawiam i zerknij na mapę jeszcze raz i zadaj sobie pytanie co jest po drugiej stronie modlińskiej przy ratuszu wielki znawco dzielnicy i bloków z prl ;-)

# Twardy

26.09.2014 10:32

Wiesz jak pisałem wcześniej szanuję pracę! NAPISZĘ JESZCZE RAZ PRACA=GŁOS zapamętaj! Oddałem na nią głos i pilnuję osoby wybranej przezemnie czy wypełnia swój mandat. A podatnik pamieta jeszcze na kogo oddał swój głos?? czy jak 3/4 osób zakreślił zapomniał i niech się dzieje co chce... Wymień inną osobe co się tak stara w tej całej śmiesznej radzie... pozdrawiam

# podatnik-wyborca

26.09.2014 10:47

Twardy, to ty zacząłeś pisać o wyższaści Tarchomina.
"Co by tu wymyślić co zepsuć? Jest NPL! Jest sukcesem dla nas tu na Tarchominie! A zielona białołęka? no co można powiedzieć kupcie działki na środku pola i zapytajcie czemu nie ma kanalizacji kina i szkoły! Jak kupowaleś mieszkanie na zielonej to wiedziałeś gdzie jest ratusz? Gdzie jest centralne miejsce twojej dzielnicy? Cena nieruchomości= infrastruktura. Zapłaciłeś mniej dalej masz do wszystkiego. Niestety tak to wygląda. "
Więc cię informuję. Nocną Pomoc Lekarską mamy od dawna. Na Bródnie, czyli 5-10 min drogi samochodem. Szkoły na gwałt budują i u nas, i u was, więc spokojnie z tym samozachwytem, że wszystko macie. Co mnie obchodzi Ratusz? Czy ja pracuję w Ratuszu? Byłem dwa razy, więcej nie potrzebuję. Urząd skarbowy gdzie masz? Częściej jestem w US niż w Ratuszu.
Cena nieruchomości na Tarchominie... haha, najtańsze mieszkania, których setkami lezą na portalach typu gratka, domiporta, "nieruchomości".
mieszkam na nowym osiedlu, mam duży plac zabaw, szkoły, boiska, nową bibliotekę, las do biegania. Pokory trochę Twardy, bo ci żyłka pierdząca pęknie.
Po drugiej stronie Modlińskiej jest Wiśniewo i Henryków. Białołęka Dworska jest w połowie drogi między Derbami i Tarchominem, przy lesie. Poczytaj trochę o okolicy, w której mieszkasz, bo widzę, ze Ci miłość do Tarchomina zaślepiła trochę rzeczywistość.

# podatnik-wyborca

26.09.2014 10:49

pamiętam na kogo głosowałem i zamierzam niedługo zagłosować kolejny raz i rozliczyć tym sposobem obecnych radnych, którzy zamiast pracować siedzą na forach. (ja nie biorę pieniędzy z publicznej kasy, jak pan Tyburc.

# Twardy

26.09.2014 11:32

Hehe Pan Tyburc? No lepiej głosu nie mógł Pan zmarnować.. :-) pozdrawiam serdecznie I już nic nie będę pisał..

# podatnik-wyborca

26.09.2014 11:56

nie napisałem, że głosowałem na Tyburca. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Gratuluję dobrego samopoczucia i zadowolenia z pracy p. Majchrzak. Pozwól, że inni będą głosować zgodnie z własnym sumieniem.

# Plater Michałowski

26.09.2014 12:19

Z informacji otrzymany w Starostwie w Legionowie, nasza dzielnica nie prowadzi żadnych rozmów w sprawie szpital. Mało tego na spotkaniach nie pojawia się nikt z Białołęki.

# Robert

26.09.2014 12:27

Po dzielnicy krąży plotka że PO razem z Burmistrzem i Zielonymi blokują budowę galerii. Tak ma być co-najmniej do końca maratonu wyborczego. Czy coś wiecie na ten temat? Ja czekam na galerę.

# gość

26.09.2014 13:36

podatniku-wyborco - Lewandów to porażka. Znam ludzi z tamtych okolic i płaczą, ze tak się dali nabrać deweloperowi :) Niestety ale z Tarchomina też można dojechać ok. 30-40 min. do Centrum komunikacją (chyba, że sa korki, ale one dotyczą całego miasta, czasem w Centrum jedziesz 40 min. 2 przystanki...). Co było 15 lat nikogo nie obchodzi, liczy sie tu i teraz. Brakuje nam szkół, ale i tak jest ich więcej niż na Zielonej. Na brak lasów też na Tarchominie nie możemy narzekać. Z tymi hałdami, fabrykami też przesadzasz, bo gdzie Żerań, a gdzie Tarchodwory. Nie znasz topografii miasta a zabierasz głos w dyskusji. Fajnie, że nie masz kompleksów z powodu miejsca zamieszkania, ale wierz mi, naprawdę nie ma się czym chwalić :)

# wyborca

26.09.2014 14:39

gościu, jedni narzekają, bo się dali nabrać, a inni się cieszą. Może kupili u innego dewelopera :) wg jakdojade.pl dojazd z Tarcho to 40-50 min przy korzystaniu z metra. Sorry. Wazne, jest co bylo 10 lat temu, 10 lat korkuo na Modlińskiej? Jechałem kilka razy Modlińską. Obrzydliwa droga. Gdybym miał tak przez 10 lat codziennie, to bym chyba wydrapał sobie oczy. Sorry.
Tak samo wazne jest co bedzie za 10 lat.
Kolo mojego osiedla są 2 nowe szkoły. Nie narzekam. CO jest na Zielonej Białołęce mnie nie interesuje. Domki na ZB pod lasem są mi tak samo obce jak Tarchodwory.
Irytująca jest to samozadowolenia Tarchomina, bo przez lata Kaznowski ladowal w was kase naszym kosztem. Przez lata o nas myslano tylko w momencie zbierania podatkow. Na szczescie w ostatnich 2-3 latach widac poprawe i czesc naszych podatkow w koncu do nas wraca.

# wyborca

26.09.2014 14:48

Teraz co prawda kasa jest ładowana w domki na ZB (Kobiałka i okolice), ale i to się kiedyś skończy, jak się ekipa nachapie.

# kls

26.09.2014 16:08

NARESZCIE!!! Tylko żeby lekarze byli milsi niż Ci z dziennej!

# białołeczanka

26.09.2014 20:59

Wyborca co tłumaczysz jakiemuś co przyjechał ze wsi i na forum gwiazdorzy? Szkoda tłumaczeń. Widac jaki poziom marny i nie ma co znizac. Wszyscy wiedza ze Zielona Białołęka była szybciej niz Tarchomin, wystarczy zaznajomić się z historia Warszawy, a dla niedouków nie ma co tłumaczyc gdzyz w swojej głupocie tego nie pojmą.
Natomiast też jestem z Zb i wcale mnie nie cieszy to pseudo chwalenie -niech sie lepiaj dołoża do ZB to bedziemy glosowac, a nie to do widzenia.

# ZBBBBB

26.09.2014 21:01

Nic ciekawego, jak zwykle tylko Tarchomin, co nas to obchodzi sie pytam?
Z Zielonej Białołeki.

# krzywy

26.09.2014 21:02

Wyborca cały czas ładują, w końcu ludzie będą mieli dośc, idą wybory zmieniajmy ich.

# J Przypadek

27.09.2014 08:32

Im bliżej wyborów tym więcej głupot. Oczywiście nocna pomoc lekarska niczego nie zmieni i w niczym nie pomoże. Kolejek nie mniejszy, a i nie zwiększy ilości pediatrów w dzielnicy pełnej dzieci. Bez względu na to kto to wymyślił to jest to wielka bzdura. To taki ochłap dla pocieszenia mas i żeby przed wyborami był choćby najmniejszy sukces.
Niestety ilość porażek radnych PO jest większa. Nic nie robienie lub zajmowanie się głupotami przez 4 lata nie zrekompensuje możliwość konsultacji z zaspanym lekarzem, bo rano i tak obudzimy w rocznej kolejce do specjalisty.

# z Bemowa

27.09.2014 08:55

Może ktoś mi powie - gdzie jest Centrum Zielonej Białołęki i dlaczego nazywacie ją Zielona - kto to wymyślił - ja tam widziałem jedynie pola i ugory na których buduje się osiedla często bez dróg. To pytanie bez podtekstu gdyż na Bemowie są tylko blokowiska bez drzew

# lukas

27.09.2014 09:31

A gdzie jest centrum Bemowa? I po co w ogóle komuś jedno centrum dzielnicy.
A dlaczego Zielona?
ano dlatego, że masz trochę lasów (Choszczówka, Białołęka Dworska, Olesin, Augustów (przy granicy z Markami). To są lasy, po których można spokojnie biegać trasy 10-kilometrowe i się zgubić. Porównywalne do lasów za Boernerowem. Po drugie - w części północno-wschodniej dzielnicy masz dużo łąk i nieużytków, gdzie z rzadka stoi kilka domków i jakieś małe osiedle. Dookoła cisza, spokój, względnie czyste powietrze, mały ruch samochodów (można biegać po ulicach!), sarny, bażanty, zające... Spójrz na google.maps to zrozumiesz.
Zielona Białołęka ma zabudowę wyspową. Choszczówka, Białołęka Dworska, Derby-Lewandów, Kobiałka. Każde "osiedle" żyje swoim życiem i ma swoje centrum. Pomiędzy masz pojedyncze domki wzdłuż głównych dróg, łąki, lasy.

# derbowianka

27.09.2014 10:09

Znowu następni co słyszeli a nie byli. Ludzie jest google troche się dokształcie. Naprawde skorzystanie z wyszukiwarki nie boli. Akurat mieszkam na derbach, ale mam znajomych i z lewandowa. Jakbyscie nie wiedzieli a nie wiecie, to mamy tu szkoły, gimnazjum, filię BOKU, biblioteke, przychodnie, a do centrum 40 minut autobusem, natomiast z Tarchomina mozecie jechac do centrum ponad godzine :D Dodatkowo tutaj jest niska zabudowa w planach, wiec co za tym idzie nie mamy wiezowcow i nie chcemy, ze czlowiek wyglada zza okna i same blokowiska siegajace kilkadziesiat metrow w gore. A teraz troche z historii najpierw był Grodzisk, ktory pozniej sie rozrosł (1908 rok). Takze powodzenia z tym jazgotaniem, wyrzuccie tutaj swoje zale na ZB bo musicie udowodnic jak sie nam tutaj zle mieszka, bo sami jestescie niezadowoleni ze swojego zycia.

# lukas

27.09.2014 10:37

zapomniałem jeszcze o setkach domków na północ od Trasy Toruńskiej. Między Trasą na Juranda ze Spychowa. Myślę, że to fajnie mieć dom z ogrodem w zaskakująco cichej okolicy i mieszkać 15 min samochodem od Centrum. Tyle będzie się jechało po otwarciu mostu Grota.

# lukas

27.09.2014 10:42

#derbowianka napisał(a) 27.09.2014 10:09
Znowu następni co słyszeli a nie byli. Ludzie jest google troche się dokształcie. Naprawde skorzystanie z wyszukiwarki nie boli. Akurat mieszkam na derbach, ale mam znajomych i z lewandowa. Jakbyscie nie wiedzieli a nie wiecie, to mamy tu szkoły, gimnazjum, filię BOKU, biblioteke, przychodnie, a do centrum 40 minut autobusem, natomiast z Tarchomina mozecie jechac do centrum ponad godzine :D Dodatkowo tutaj jest niska zabudowa w planach, wiec co za tym idzie nie mamy wiezowcow i nie chcemy, ze czlowiek wyglada zza okna i same blokowiska siegajace kilkadziesiat metrow w gore. A teraz troche z historii najpierw był Grodzisk, ktory pozniej sie rozrosł (1908 rok). Takze powodzenia z tym jazgotaniem, wyrzuccie tutaj swoje zale na ZB bo musicie udowodnic jak sie nam tutaj zle mieszka, bo sami jestescie niezadowoleni ze swojego zycia.
Derbowianko, wszystko ok, ale Tarchomin to stara wieś, powstał chyba jeszcze w XIV wieku. Grodzisk powstał nieco później, w XVII wieku.
Najstarsze wsie w naszej okolicy to Tarchomin, Zerań, Białołęka, Grodzisk...

# Luthien

27.09.2014 11:01

Z Tarchomina jedziesz do Centrum ponad godzinę? :D widać, ze nigdy tu nie byłaś :)

# zielona jest jedna

28.09.2014 15:34

Jak zwykle pisza ci z tarchomina co kupili tam mieszkania za cenę jak w centrum i wielkie oburzenie. Jak zawsze jedna wielka polska zazdrocha. Poza tym Grodzisk nalezał do Brodna ktore siega IX X wieku. W sumie to powinni ZB przylaczyc znowu do Brodna.

# der

28.09.2014 15:39

Luthien akurat mieszkałam na Tarcho juz w 2007 i tyle jechalam a jeszcze takich korkow nie bylo jak teraz.

# Luthien

28.09.2014 17:51

No teraz mamy 2014 i do Centrum jade ok. 40 min. mimo korkow :) odnosnie cem za mieszkania, to kupilismy lokum w fajnej lokalizacji na Tarchominie w cenie niższej niz takie samo mieszkanie w Zielonej. Tylko tu mam blizej do sklepu, przystankow i przychodni no i za oknem mam zielen :)

# iwona82

28.09.2014 20:46

Luthien, jak to takie samo?
tak samo położone, taki sam rozkład, taka sama zabudowa? Kupiłaś inne. Co najwyżej o podobnym metrażu. Kupiłaś na Tarchominie? Zadowolona jesteś? Ciesz się. Ja kupiłam na Zielonej i jestem zadowolona. Mam do przystanku 100 metrów, do sklepu 50, do szkoły (jak dziecko się pojawi) 500 m. Do pl. Bankowego jadę 30 min. Czekam na otwarcie mostu i metro na Bródnie. Za 4 lata będzie jeszcze lepiej. Sąsiedzi, mniej jadu. Jad szkodzi.

# Luthien

28.09.2014 20:59

Ja tylko odnioslam sie przedmówców. Pisza, ze na Tarchominie mieszkania kosztują tyle, co w centrum, ze z Tarcho do centrum jedzie sie godzine i dluzej i tym podobne nieprawdziwe głupoty, więc odpowiadam...

# krissss

30.09.2014 12:30

Na Tarchominie i Nowodworach są najtańsze mieszkania w Warszawie :)
Tańsze są chyba tylko osiedle Regaty i Zielona Dolina, ale nie oszukujmy się, to jest Warszawa tylko administracyjnie.

# mieszkankatachomina

30.09.2014 13:16

Witam, ludzie opanujcie się! Po waszych wypowiedziach widać o co tak naprawdę walczycie nie o dobro nas, mieszkańców Białołęki tylko własne tyłki i stołki w ratuszu. Czy nie wydaje się wam że jeśli udaje się pchnąć jakąś sprawę do przodu to powinniście łączyć siły i walczyć dalej razem by zyskać jeszcze więcej?
Smutne :(
I jak to zwykle bywa "sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą"

# smutna

30.09.2014 13:18

Witam, ludzie opanujcie się! Po waszych wypowiedziach widać o co tak naprawdę walczycie nie o dobro nas, mieszkańców Białołęki tylko własne tyłki i stołki w ratuszu. Czy nie wydaje się wam że jeśli udaje się pchnąć jakąś sprawę do przodu to powinniście łączyć siły i walczyć dalej razem by zyskać jeszcze więcej?
Smutne :(
I jak to zwykle bywa "sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą"

# obiektywniak

01.10.2014 22:53

Jak P. Majchrzak walczyła o NPL to p. Basinski nie wiedział wówczas co ten skrót oznacza.
Teraz na 5 minut przed wyborami kreuje się razem z grupą pseudo samorządowców jako wielcy obrońcy naszej ochrony zdrowia.
Radny Basinski w ciągu 4 lat kadencji nie zdarzył poznać kompetencji Dzielnicy, a co dopiero mówić o tej zbieraninie, która go wspiera, patrz gazetka IMB.

 antyurzędnik

01.10.2014 23:01

Niezależnie od tego, co sądzę o IMB to raczej nie zdążyli....

# obiektywniak

01.10.2014 23:38

IMB gdzie tu jakieś kompetencje?

# Tarcho

09.10.2014 01:00

Przeczytalem wszystkie wpisy i najbardziej uderzyl mnie strach Platformy. Czy Ci radni az tak boja sie o posady ze nie maja co robic, tylko klocic sie na forum?

 basik

09.10.2014 09:36

I kiedy będzie ta NPL?

# kaszanka

02.11.2014 09:33

jest listopad NPL jak nie było tak nadal nie ma
kolejna obiecanka

# luzik

07.11.2014 12:35

od 10.11.2014 ma ruszyć

 basik

07.11.2014 13:16

Wyczekali do wyborów? :-)
Dobrze żeby faktycnzie to ruszyło.

# Brawo

07.11.2014 16:07

Pani radna Anna Majchrzak - wywalczyła z wielkim trudem i oporami przeciwników nocną pomoc lekarską na Białołęce . Dziękuję obym nigdy nie musiał z niej skorzystać.

# kaszanka

07.11.2014 20:00

nie ma
ww.zozbialoleka.waw.pl/?page_id=49
jest na Pradze Płn
po co tyle kłamac Platformo Oszustów?

# kaszanka

08.11.2014 07:31

dlaczego NFZ Mazowsze nie wie, że startujemy z NPL
czuję się oszukana przez radnych
aktualizacja z 15-10-2014 - nie ma naszej przychodni
ww.nfz-warszawa.pl/index/npl/2011
ktoś tu oszukuje

# szkoda

08.11.2014 19:32

Ale osiągniecie dla Tarchomina gdzie mieszka, ale o ZB to już nie pomyślała. Każdy sobie rzepkę skrobie.

# iwonka 80

08.11.2014 20:00

Tereny położone na południe od Kanału Żerańskiego powinny należeć do dzielnicy Bródno (błędnie nazywanej Targówkiem). Bliżej i łatwiej do tego urzędu komunikacyjnie niż na Wiśniewo.
I tu jest szerokie pole działania dla krzykaczy i cichaczy będących radnymi jak też kandydatami na takich.

# tarchorules :-)

11.11.2014 00:25

Nocna Pomoc Już Działa !!!!!!!!!!! Gratulacje Pani Aniu!!!!!!!!!!!! Dziękujemy!!!!
Na stronie dzielnicy już jest info.

# kaszanka

11.11.2014 13:22

a dzwonek działa?

# poszkodowany

31.03.2015 14:29

ha ha dyrektor zgodził się na nocną pomoc, bo bał się swoje ważna stanowisko, co go obchodzą mieszkańcy

# mister

03.01.2016 20:27

wiem, który radny to powiedział he he he

 Dodacik

07.01.2016 14:50

Nocna pomoc lekarska... Mojemu mężowi przydałaby się nocna pomoc łóżkowa albo http://aptekacytryna.pl/tabletki-na-potencje.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA