REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

basen

# Tajniak

09.09.2004 16:51

Wiem, że w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie jest dość duży basen. Czy można tam "popływać komercyjnie"?

# Shrek

09.09.2004 16:53

Tego nie wiem, ale wiem, że wkurza mnie jak policjanci uczą się kierować ruchem drogowym na jednym z większych skrzyżowań, czym powodują korek gigant

# Były kursant-policjant

09.09.2004 19:58

Jak znam sposób rozumowania policjantów, to raczej będą klepać biedę i narzekać jak to nie ma pieniędzy niż udostępniać basen "komercyjnym", bo przecież każdy "komercyjny" na pewno będzie chciał wykraść jakąś tajemnicę służbową, bądź, o zgrozo, państwową. Z tego, co wiem - popołudniami basen policyjny nieomalże świeci pustkami, bo kursanci-policjanci siedzą w "dworku" i chlają piwo.

REKLAMA

# Piotrek

09.09.2004 20:02

Oj, "Były kursancie-policjancie", jak Cię namierzy ABW lub CBŚ, będziesz miał nieprzyjemności. Jak można tak szkalować biednych kursantów-policjantów!?

# Były kursant-policjant

09.09.2004 20:09

Ano można, bo wiem jak wygląda szkolenie policjantów. Myślisz, że dlaczego policja ma tyle wpadek? Ano dlatego, że jest beznadziejnie wyszkolona. Co powiesz na to, że policjantką zostaje śpiewaczka operetkowa, która jest sprawna fizycznie inaczej i nie potrafi nawet zrobić przewrotu przez bark; że policjantką operacyjną zostaje dziewczyna, która uwielbia być w centrum zainteresowania i zwracać na siebie uwagę; że policjantem operacyjnym zostaje chłopak, który ma bardzo niski iloraz inteligencji i uwielbia sięgać po alkohol; że wielu policjnatów, którzy patrolują nasze ulice nie potrafi obezwładnić, skajdankować, strzelać; że spod czapek naszych uroczych policjantek wystają długie włosy, za które łatwo je pociągnąc i tym samym spowodować, że stają się one bezsilne; itp. itd...............
Sam byłem policjantem, więc wiem jak to wygląda.

# tyNIEc

09.09.2004 20:33

Od lat jednym z najważniejszych kryteriów podczas przyjmowania do pracy w policji jest posiadanie rodziców policjantów. To kryterium gwarantuje, że najlepsi do policji nigdy nie trafią. Oczywiście nie jest to kryterium oficjalne, ani nawet nieoficjalne, ale taka jest sytuacja w praktyce.

REKLAMA

# omen33

10.09.2004 12:19

o tu sie trochę mylisz! tzw plecki czyli posiadający jakas rodzne w policji zasze beda i najgorsze jest to ze jest ich sporo ale nie jest tak ze ludzie wyksztalceni nie trafiaja do policji. owszem trafiaja i wykonuja swoja robote. o tym sie nie pisz bo po co przecie to nalezy do ich obowiazkow lapac przestepcow wiec jest to norma!
co do pleckaow to fakt z nimi to sa niezle jaja! na egzaminie "wstepnym" do policji trzeb na tesicie sprawnościowym zrobic np. przez 30 sekund 18 brzuszków żeby w ogóle zostać przyjetym na kurs! Potem są zajecia fizyczne tzw. w-F z pieciokrotna mistrznia polski czy swiata w 5-boju policyjnym i on wlasnym oczom nie wierzy ze dopuszczony do kursu czlowiek na 30 sekund robi uwaga 5 brzuszków z czego zaliczone zostaja mu dwa...!!! to sie nazywa wyszkolenie!!!

# cyfer

16.09.2004 08:23

Wracając do tematu słyszałam że ten basen jest czynny popoludniami dla normalnych ludzi bez mundurków. Ale wiecej nic nie wiem.

# olo

16.09.2004 15:43

a ceny może znasz?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break