REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Bartku jestes super

# Twoja fanka

07.10.2006 18:36

Wiedziales ze wspólpracowac mozna tylko z ludzmi kompetentnymi, oddanymi Bialolece. Dzieki ktorym rozkwita zielen, a mieszkancy bezstresowo zdazaja rano do pracy, a matki z dziecmi maja dostep do dobrze zorganizowaj sieci tanich i porzadnych przedszkoli.

# Bartek W.

07.10.2006 19:53

Cóż, prawda jest taka, że wszystko jest względne. Radziłbym zatem spojrzeć na alternatywy. Nie 4, a 2. Alternatywa 1: kompetentny Ostrowski, Alternatywna 2 kompetentny Kaznowski.
Widzicie różnicę?
Skoro nie, to po co przepłacać - tak jak w reklamie?
Przynajmniej mnie osobiście zacny Smok jeszcze nigdy nie oszukał, choć w relacjach bywało różnie, innym zaś to się zdarzało.

# Piotr Dąbrówka W

08.10.2006 18:07

Panie kompetentny Bartku W. - tak z ciekawości jakie ma Pan wykształcenie i przygotowanie i sprawowania odpowiedzialnej funkcji Radnego.
Te wszystkie obiecanki, które Pan ostatnio (nie sam ale pod swoim nickiem) wypisuje na forum Echa trzeba będzie móc i umiec zrealizowac.
Na jakiej podstawie Pan ocenia kompetencję tak doświadczonych samorządowców.
Chyba, że przyjmiemy ideologię Pana Posła Kurskiego "Naród ciemny - naród uwierzy".
pozdrawiam
Piotr Jaworski
www.jaworski.waw.pl

REKLAMA

# Bartek W.

08.10.2006 19:56

Co znaczy: "nie sam ale pod swoim nickiem"?
Co znaczy: "tak doświadczonych samorządowców"? - o kim mowa?
wykształcenie: prawo i historia
przygotowanie: mieszkam tutaj 12 lat - znam środowisko i problemy mieszkańców Zielonej Białołęki i Tarchomina z perspektywy ponad 150-osobowego ruchu Avetkowego, związanego z Fundacją Ave, który od 10 lat działa na Białołęce. Także pozwolę sobie zaprosić - www.avetki.alleluja.pl

# kos

09.10.2006 07:20

Najważniejszy plus to ten (tak mi sie wydaje) że zna nuty.Moze gdyby był (póżniej ) blisko Smoka to ędzie śpiewać tak jak on.

# Piotr Dąbrówka W

09.10.2006 09:23

"znam środowisko i problemy mieszkańców Zielonej Białołęki i Tarchomina z perspektywy ponad 150-osobowego ruchu Avetkowego, związanego z Fundacją Ave"
Moje gratulacje, szczególnie tej perspektywy
Radny powinien oceniać problemy Białołęki z perspektywy wszystkich mieszkańców a nie wąskiej grupy osób - o określonym zabarwieniu ideologicznym.
Zaskakujące, że w ciagu kilku dni zmienił Pan także perspektywy z PISu na Gospodarność. Można wiedzieć czy według Pana są one tak zbliżone, że między jednym i drugim ugrupowniem nie ma wielkeij różnicy.

REKLAMA

# Włodkowski

09.10.2006 12:28

Szanowny Panie, Pańska fobia związana z ideologicznym zabarwieniem jest tyle żenująca co nieelegancka. Zabarwienie ideologiczne to jedno a problemy mieszkańców to drugie. I generalnie problemy są wspólne niezależnie od zabarwienia ideologicznego. I jak to jest, że jeśli ktoś sympatyzuyje z PO to nie jest ideologicznie zabarwiony,a jak ktoś ma inne poglądy - to po prostu obywatel drugiej kategorii.
Czy Dąbrówka Wiślana (na którym piętrze Pan mieszka) daje tak szeroką panoramę? A może społeczność tamtejsza jest absolutnie reprezentatywna i elitarna?
***
Powtarzam po raz 100: PiS nie był moją perspektywą. To kolejne ideologiczne porządkowanie świata wg własnych norm przez ludzi Pańskiego pokroju.
***
Smok śpiewa? Nie słyszałem. W każdym razie nie wygląda!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break