REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Autobusy

# DAG

28.05.2003 12:01

Czytaliście w Gazecie Wyborczej o cięciach w kursowaniu autobusów? Wychodzi mi na to, że E-4 będzie kursowało w czasie wakacji (jak nigdy dotąd).

# Basia

28.05.2003 14:02

Raczej nie liczyłabym na to.

# Debil

28.05.2003 19:50

Ja chce dużo autobusów, dużo, dużo. Czerwono - żółtych autobusów.

REKLAMA

# Vladymir

28.05.2003 23:30

DAG, to pomylka literowa, przeczytaj tekst w GW o wietrzeniu busów, tam wyraźnie napisano, że na okres wakacji likwiduje sie wszystkie ekspresiaki.

 m0n1ka

29.05.2003 10:39

No właśnie, mnie też wynikało, że E4 zostaje, ale wydało mi się to podejrzane w świetle informacji o znacznym zmniejszeniu ilości autobusów.
Z pół roku temu czytałam w GW, że gdy oddadzą stację metra Dworzec Gdański, skrócą trasę E4 właśnie do tej stacji i wprowadzą nam dodatkowo E6 z Tarchomina. W sumie dobrze, choć wtedy chyba już rozważę tę nieszczęsną zabudowę balkonu. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał na wprowadzeniu nocnych - jeśli tak, to proszę o wpis, to będę o Was myśleć, zeby obie poprawić humor w godzinach nocnych, gdy nie uda mi się zasnąć :)

# anty508

29.05.2003 15:23

no to pozostaje nam 508 i milion przystanków do centrum

REKLAMA

# Basia

29.05.2003 15:44

Wbrew pozorom to czas przejazdu na Bankowy tak strasznie się nie wydłuży.

 ania

29.05.2003 20:33

Basiu a jaki bedzie scisk w autobusach. Przeciez wszyscy pracy nie rzucimy na wakacje a dojechac do firm i firemek trzeba.
A z nocycy pod sam niemal dom skorzystalam, wiec przynajmiej na pusto nie jezdza

# ***

29.05.2003 20:36

Poza godzinami szczytu nie ma żadnej różnicy między E4 i 508. Dowiedzione empirycznie, spotykają się przy metrze Ratusz. A w wakacje i tak jest luźniej w busach, nie wiem, dlaczego, ale jest. Też sprawdziłam.

REKLAMA

# martyna

30.05.2003 09:30

Dlatego, że młodzież nie dojeżdża do szkół i na uczelnie, to oczywiste. I jakaś część ludzi wyjeżdża na wkacje.

# Vladymir

30.05.2003 23:27

Z uzasadnienia ZTM wynika, że Wawa to miasto studentów, bo cięcia komunikacyjne dopasowuje sie do wakacji studenckich, fajnie, że mamy 2 miliony studenciaków w Wawie, no nie ? No bo innych uzytkowników autobusów nie ma, skoro pomija sie ich w tym komunikacie. A wystarczyło napisać: autobusów nie ma i nie będzie, bo miasta na to nie stać, pieniądze z podaktów mieszkańców zostały rozkradzione lub utopione w durne inwestycje /tunel pod Wislostradą, most Świętokrzyski/, a tak w ogole to komunikację miejską mamy w dupie, bo nas interesuje tylko jedna trasa, do pałacu Namiestnikowskiego i już czulibyśmy sie lepiej, bo nic tak nie jest budujące, jak prawda. Panie Kaczyński, dośc już wycierania sobie gęby studentami, bo co powie się nam, gdy zawala się wiadukty trasy Toruńskiej ? Że studenci zawinili, bo w porę nie podparli skryptami ?!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA