REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Autobusy

28.05.2003 12:01 #DAG
Czytaliście w Gazecie Wyborczej o cięciach w kursowaniu autobusów? Wychodzi mi na to, że E-4 będzie kursowało w czasie wakacji (jak nigdy dotąd).
28.05.2003 14:02 #Basia
Raczej nie liczyłabym na to.
28.05.2003 19:50 #Debil
Ja chce dużo autobusów, dużo, dużo. Czerwono - żółtych autobusów.
28.05.2003 23:30 #Vladymir
DAG, to pomylka literowa, przeczytaj tekst w GW o wietrzeniu busów, tam wyraźnie napisano, że na okres wakacji likwiduje sie wszystkie ekspresiaki.
29.05.2003 10:39 m0n1ka
No właśnie, mnie też wynikało, że E4 zostaje, ale wydało mi się to podejrzane w świetle informacji o znacznym zmniejszeniu ilości autobusów.
Z pół roku temu czytałam w GW, że gdy oddadzą stację metra Dworzec Gdański, skrócą trasę E4 właśnie do tej stacji i wprowadzą nam dodatkowo E6 z Tarchomina. W sumie dobrze, choć wtedy chyba już rozważę tę nieszczęsną zabudowę balkonu. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał na wprowadzeniu nocnych - jeśli tak, to proszę o wpis, to będę o Was myśleć, zeby obie poprawić humor w godzinach nocnych, gdy nie uda mi się zasnąć :)
REKLAMA
29.05.2003 15:23 #anty508
no to pozostaje nam 508 i milion przystanków do centrum
29.05.2003 15:44 #Basia
Wbrew pozorom to czas przejazdu na Bankowy tak strasznie się nie wydłuży.
29.05.2003 20:33 ania
Basiu a jaki bedzie scisk w autobusach. Przeciez wszyscy pracy nie rzucimy na wakacje a dojechac do firm i firemek trzeba.
A z nocycy pod sam niemal dom skorzystalam, wiec przynajmiej na pusto nie jezdza
29.05.2003 20:36 #***
Poza godzinami szczytu nie ma żadnej różnicy między E4 i 508. Dowiedzione empirycznie, spotykają się przy metrze Ratusz. A w wakacje i tak jest luźniej w busach, nie wiem, dlaczego, ale jest. Też sprawdziłam.
30.05.2003 09:30 #martyna
Dlatego, że młodzież nie dojeżdża do szkół i na uczelnie, to oczywiste. I jakaś część ludzi wyjeżdża na wkacje.
REKLAMA
30.05.2003 23:27 #Vladymir
Z uzasadnienia ZTM wynika, że Wawa to miasto studentów, bo cięcia komunikacyjne dopasowuje sie do wakacji studenckich, fajnie, że mamy 2 miliony studenciaków w Wawie, no nie ? No bo innych uzytkowników autobusów nie ma, skoro pomija sie ich w tym komunikacie. A wystarczyło napisać: autobusów nie ma i nie będzie, bo miasta na to nie stać, pieniądze z podaktów mieszkańców zostały rozkradzione lub utopione w durne inwestycje /tunel pod Wislostradą, most Świętokrzyski/, a tak w ogole to komunikację miejską mamy w dupie, bo nas interesuje tylko jedna trasa, do pałacu Namiestnikowskiego i już czulibyśmy sie lepiej, bo nic tak nie jest budujące, jak prawda. Panie Kaczyński, dośc już wycierania sobie gęby studentami, bo co powie się nam, gdy zawala się wiadukty trasy Toruńskiej ? Że studenci zawinili, bo w porę nie podparli skryptami ?!!!

7116/7505 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA