REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# z ZB

14.06.2016 11:02

Mieszkańcy od dłuższego czasu zgłaszają nam trudności w podróżowaniu komunikacją miejską pomiędzy wschodnią a zachodnią częścią Białołęki
Czyli od ilu lat? Że tak nagle się koalicja zaktywizowała. Wcale nie chodzi o temat zastępczy po awanturze z Sieczną :-)

# Lew II

14.06.2016 11:13

temat tej komunikacji jest już wałkowany od lat przez opozycję, a tu nagle grupa radnych koalicyjnych składa jedna wspólna interpelacje, radna warszawy - Aleksandra Gajewska składa podobną i zaczynamy zbieranie podpisów.
No tak, słabo wyszło z Sieczna, wiec trzeba jakiś sukces znaleźć :)
i znów będzie targowica, kto jest ojcem sukcesu. To samo co ze szpitalem :)

# pif

14.06.2016 11:27

ZB - powinna być dolaczona do Targowka

REKLAMA

# Tok

14.06.2016 12:06

#pif napisał(a) 14.06.2016 11:27
ZB - powinna być dolaczona do Targowka

Jestem ZA

# dddddd

14.06.2016 13:04

W dup....ie mam kto otrąbi sukces. Ważne aby ZB się rozwijała.

# Lew II

14.06.2016 13:14

a nie powinieneś, bo przez odwieczną walkę pomiędzy koalicja a opozycja jest w tym kraju jak jest.
opozycja wymyśla, napoci się, koalicja wyświadcza przysługę jak nie przeszkadza, ale często gęsto blokuje inicjatywy i ze zwykłej ludzkiej złośliwości nie masz progresu.
#dddddd napisał(a) 14.06.2016 13:04
W dup....ie mam kto otrąbi sukces. Ważne aby ZB się rozwijała.

świat by się zawalił jakby razem postarali się o rozwój? nie, ale kto zrozumie ten polityczny mechanizm?

REKLAMA

 Mieszkaniec1

14.06.2016 19:26

#pif napisał(a) 14.06.2016 11:27
ZB - powinna być dolaczona do Targowka
Lepszym rozwiązaniem byłaby osobna dzielnica. A granica powinna przebiegać wzdłuż modlińskiej i płochocińskiej :).

# Yaneck

15.06.2016 08:41

@pif, @Tok: też jestem za.
I już teraz, jeśli tylko przepisy dają taką możliwość, załatwiam co się da w UD Targówek (akty stanu cywilnego, dowody osobiste). Po prostu mam po drodze, 1 autobusem z Derbów ok. 10-15 minut.

# Tok

15.06.2016 09:54

#Yaneck napisał(a) 15.06.2016 08:41
@pif, @Tok: też jestem za.
I już teraz, jeśli tylko przepisy dają taką możliwość, załatwiam co się da w UD Targówek (akty stanu cywilnego, dowody osobiste). Po prostu mam po drodze, 1 autobusem z Derbów ok. 10-15 minut.

Dokładnie istnieje linia autobusowa !

REKLAMA

# drugastrona

15.06.2016 10:16

Mieszkaniec1 napisał 14.06.2016 19:26
Lepszym rozwiązaniem byłaby osobna dzielnica. A granica powinna przebiegać wzdłuż modlińskiej i płochocińskiej :).

Tak jest, osobna dzielnica. Ale nie wiem, czy granica na Modlińskiej czy lepiej na linii kolejowej. W końcu ratusz jest tuż przy Modlińskiej.

# Tok

15.06.2016 10:24

Władze nigdy nie zgodzą się na podział. Straciłyby wpływy z ZB

# gość

15.06.2016 12:16

#pif napisał(a) 14.06.2016 11:27
ZB - powinna być dolaczona do Targowka
zielona i niezielola czyli cała obecna dzielnica powinna być jak zxa starych czasów częścią Pragi Północ.
Wszelkie swary i waśnie pomiędzy zielonymi i niezielonymi natychmiast znikają a każdy mieszkaniec ma dobry dojazd do siedziby Pragi Północ: zieloni 120 i 527, niezieloni 509.

REKLAMA

# gość

15.06.2016 12:17

#pif napisał(a) 14.06.2016 11:27
ZB - powinna być dolaczona do Targowka
zielona i niezielona czyli cała obecna dzielnica powinna być jak zxa starych czasów częścią Pragi Północ.
Wszelkie swary i waśnie pomiędzy zielonymi i niezielonymi natychmiast znikają a każdy mieszkaniec ma dobry dojazd do siedziby Pragi Północ: zieloni 120 i 527, niezieloni 509.

# Tok

15.06.2016 13:08

Targówek czy Praga Północ coś musi się w końcu zmienić i to zdecydowanie na lepsze dla ZB.

# a moża

15.06.2016 17:45

a może 152 puścić na trasie TARCHOMIN - Galeria Północna, Urząd gminy, Klasyków, PKP Płudy, Białołęka dworska, Brzeziny, Głębocka - OS. DERBY ???

REKLAMA

# Lewandów

15.06.2016 20:04

Galeria Północna zostanie uruchomiona, to dla inwestora puści się linię z ZB, by nakręcać biznes.
To samo z tramwajem na Białołękę - jest, bo jakoś Klient musi dojechać.
Czy most Krasińskiego nie buduje się dla dewelopera?
Dla kogo jest ost. stacja metra na Bródnie? jakie ma uzasadnienie? wiecie, ze Kondratowicza zostanie zwężona? wiecie co powstanie na uwolnionym terenie? a czy park bródnowski nie zostanie zmniejszony? Kto na tym zyska?
Ost. w tym łańcuchu pokarmowym jest "mieszkaniec" tak to działa.
http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/rada_warszawy_2014_2018/Komisje/Posiedzenia_komisji/komisja-infrastruktury-inwestycji/komisja_inwest_20150915.htm

# Jolka

15.06.2016 21:42

Najwyższy czas na takie połączeni bo to wstyd aby w granicach dzielnicy dojazd trwał nieraz dłużej niż z Warszawy do innego miasta.

# Mirecki

16.06.2016 07:53

I tak linia jak ma jechać przez Białołękę Dworską też będzie miała czas przejazdu 60 minut. :)

REKLAMA

# Tok

16.06.2016 08:14

Mnie się wydaje że linia autobusowa ominie Białołękę Dworską. Władze będą się tłumaczyły brakiem możliwości wjazdu w "ostry" zakręt na Ciupagi.

# ZB2

16.06.2016 08:19

Boją się, że PO radni nie wejdą, co robiła wcześniej Łącka i Myślińska? Nic, a teraz nagle zachwyt buhahah :)
#z ZB napisał(a) 14.06.2016 11:02
Mieszkańcy od dłuższego czasu zgłaszają nam trudności w podróżowaniu komunikacją miejską pomiędzy wschodnią a zachodnią częścią Białołęki
Czyli od ilu lat? Że tak nagle się koalicja zaktywizowała. Wcale nie chodzi o temat zastępczy po awanturze z Sieczną :-)

# gość

16.06.2016 09:38

No właśnie, było pytanie czym p. Myślińska zasłynęła na ZB i kurde nikt nic nie znalazł :P
to teraz zbieranie podpisów, petycja, zbiorowa interpelacja, angaż A. Gajewskiej z Rady Miasta - zmasowany atak by w końcu zając się komunikacja ZB z UD :)
Szanowna Pani, od razu proszę o kolejną petycję w sprawie metra na ZB. Co Panstwo w tym zakresie robią? Bo poza inicjatywą mieszkańców, a zaraz po niej Stanowiska Rady Dzielnicy nic nie ma.
W jaki sposób Państwo o to zabiegacie? trwają rozmowy? co Pani w tym zakresie zrobiła?
To samo do reszty populistów:
Świtalska, Borowska, Majchrzak, Łącka, Tyburc, Roszak, Madziar, Roguska - co Państwo zrobili/ robią na rzecz metra na ZB??? Pani A. Gajewska - co Pani zrobiła/robi na rzecz metra na ZB???
To jest ważny temat i proszę mi tu nie pisać, ze nie są to kompetencje dzielnicy. Nie są, ale żeby przez kilka kadencji mieć w dzielnicy i mieście tą samą opcje i nic nie zrobić na rzecz ZB świadczy tylko o Waszej nieudolności. Albo o świetnym biznesie na rzecz Waszych stowarzyszeń. Moja Białołęka - Borowska & Majchrzak company!!!

# TuBiałołęka

16.06.2016 10:21

Metro nie jest w kompetencji dzielnicy, no chyba że jest kampania wyborcza a Roszak i spółka muszą coś obiecać, wtedy nagle metro, tramwaj, ulice, wszystko leży w ich kompetencjach! :-)
Żeby nie było, bardzo kibicuję żeby ten autobus powstał tak samo jak tramwaj na ZB - metro jest mało realne za naszego życia, ale prawda jest brutalna. Po latach zaniedbań i przywoleniu na traktowanie Białołęki po macoszemu, ZTM nagle nie obudzi się nie krzyknie eureka! i nie stworzy nowej linii bo kilkau radnych z PO napisało jakiś papier. Takie są realia
Realia są takie że 99% działań radnych PO to pozoranctwo, które na przestrzeni lat guzik nam daje. Ile lat obiecują poprawę komunikacji i co sie zmieniło? Trzeba ich zacząć rozliczać za efekty a nie za obietnice bo inaczej nigdy nie będzie dobrze i zawsze będziemy w ogonie. Obiecaliście, nie dotrzymaliście, out z ratusza! Po co komu tacy radni-nieporadni?

# gość

16.06.2016 10:33

Prawda, w obietnicach PO jest liderem.
#TuBiałołęka napisał(a) 16.06.2016 10:21
Realia są takie że 99% działań radnych PO to pozoranctwo, które na przestrzeni lat guzik nam daje. Ile lat obiecują poprawę komunikacji i co sie zmieniło? Trzeba ich zacząć rozliczać za efekty a nie za obietnice bo inaczej nigdy nie będzie dobrze i zawsze będziemy w ogonie. Obiecaliście, nie dotrzymaliście, out z ratusza! Po co komu tacy radni-nieporadni?

# sssss

16.06.2016 15:06

Dobrze prawisz! O mój rozmarynie rozwijaj się!!!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024