REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Marian

08.02.2022 15:02

Tak gospodarz Trzaskoski dba o ulice. Dobrze że Polacy byli mądrzy i nie wybrali tego nieudacznika na prezydenta.
W ubiegłym tygodniu na Wale Miedzeszyńskim 10 samochodów rozwaliło koła a ten nieudacznik tylko spowalniacze buduje i niszczy ulice

# ***** ***

08.02.2022 20:35

maryjan , ty pisia pało

# Robertxxxdd33

08.02.2022 20:51

ssss

REKLAMA

# Robertxxxdd33

08.02.2022 20:54

O usuniecie tej dziury walczyłem od 28 Stycznia najpierw były dwie wielkie później jedna gigantyczna nikt nie kwapił się by nawet zabezpieczyć ta dziurę zgłoszeń było przynajmniej 5 z mojej strony .
Raz nawet GDDIK przyjechało w zeszły piątek gość wlazł do dziury zapisał i pojechali . Uszkodzonych pojazdów było więcej ! przez ten okres aż do dzisiaj ! Panowie przyjechali zrobili ten krater zostawili resztę dziur , trzeba było zadzwonić powiedzieć ze są kolejne dziury 20 cm od tego głównego krateru .

# Robertxxxdd33

08.02.2022 20:55

OD 28 Stycznia kierowcy niszczyli swoje samochody . Rozmawiałem z ta panią z Toyoty bo akurat przechodziłem Śmieszne jest to ze tyle czasu nikt nie odgrodził lub nie postawił słupków by ostrzegać kierowców nawet jak tego się domagałem ! I nie prawdą jest to że strażnicy po zdarzeniu zabezpieczyli miejsce czyli dziury tylko stali 100m dalej z panią na skrzyżowaniu.

# Robertxxxdd33

08.02.2022 20:57

Marian to tern GDDIKA wiec tych twoich z PIS :) dziekujemy za samo oranie

REKLAMA

# zeno

09.02.2022 11:53

#Robertxxxdd33 napisał(a) 08.02.2022 20:57
Marian to tern GDDIKA wiec tych twoich z PIS :) dziekujemy za samo oranie

To jest jedyny argument w obronie Trzaskowskiego? Jak masz zastrzeżenia, znaczy że jesteś za PiSem? Nie wiem kto tu jest bardzie zaorany... abstrachując od tego że to faktycznie teren Gdaki.

# Zwollnijj

09.02.2022 22:08

Chciała przyszpanować niskoprofilowymi oponkami to ma. A poza tym, ileż ona musiała popylać na tej jezdni, żeby tak zniszczyć opony?

# Abstrahuję

09.02.2022 22:11

#zeno napisał(a) 09.02.2022 11:53
abstrachując od tego
zeno, do szkoły (podstawowej) po naukę oraz do biblioteki po słownik ortograficzny, WRRRÓĆ!!!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break