REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

ASO

# Balon

16.09.2015 12:44

Serwisujecie auta w ASO?

# majkel

23.09.2015 19:23

Ja swojego C-Maxa serwisuję w ASO. Mam kupiony pakiet dla aut 4+ i płacę 279zł za rok, a w tym mam m.in. wymianę oleju i filtra oleju oraz filtra powietrza http://t.qservz.com/cl. aspx?tc=fb6e87a0b44d8ed896b9a71956df8c3b

# tracker

28.09.2015 00:18

A zawsze mi się wydawało, że w ASO to drogo jest. 279 zł to nie jest wcale dużo. Majkel, a na ten pakiet co ty masz wykupiony to łapie się samochód, który ma mniej niż 4 lata?

REKLAMA

# maniekk

30.09.2015 23:21

Z tego co wiem, to jest dla aut czteroletnich i starszych, więc młodsze się raczej nie łapią.

# Millosz

04.08.2016 11:10

no cos ty, juz dawno nie jeżdżę do ASO, tylko do Euromastera

# Gniewkko

09.08.2016 10:06

no cos ty, juz dawno nie jeżdżę do ASO, tylko do Euromastera

REKLAMA

# Bajaderka

31.10.2017 22:19

ASO to dobre wyjście. Nigdy się nie zawiodłam, więc moim zdaniem warto. Ceny wcale nie idą w górę. Teraz znów jest przegląd w cenie 279zł. Można też po niewielkich kosztach wymienić opony https://akcjaserwisowa.pl/oponyzimowe

# Naruto11

02.11.2017 11:18

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# BogdnSito

03.11.2017 08:24

Nasza firma korzysta z opcji jaką jest http://euro-style.pl/wynajem-dlugoterminowy-samochodow-warszawa/ i wszystkie ewentualne naprawy organizuje nam wypożyczalnia. To dla nas duża wygoda. Polecam takie rozwiązania

REKLAMA

# syfiasssta reklama

03.11.2017 10:14

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy