REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ANTYZAWADZKI

# MICHAEL

30.10.2006 18:29

Idż Stefanku spać,nie marudż.

# Józek z Erazma

30.10.2006 19:15

Pan Stefan będzie Burmistrzem ,bo ma poparcie AGAPE i Avetek,a ty MIsiu do piaskownicy.

# Wikary

30.10.2006 20:09

Widze, że w naszej dzielnicy karty rozdają organizacje działające przy parafiach..Avetki..Agape..zadbaj o ich poparcie i jesteś burmistrzem..
Ojciec Sławoj będzie z nas dumny!!

REKLAMA

# Włodkowski

31.10.2006 06:47

1. Avetki to tylko jedno z wielu przedsięwzięć Fundacji AVE, której działalność jest znacznie szersza niż Twoje, Księże Wikary wyobrażenia. I dotyczy nie tylko "koscielnych" przestrzeni. Zapraszam: www.avetki.alleluja.pl
2. Pan Stefan nie ma, Drogi Józefie z Erazma, poparcia Avetek - piszę dla jasności formalnej. Nigdy z Avetkami się nie widział, o takowe poparcie nie prosił, więc proszę pozostać wiernym faktom. Cóż, na poparcie Avetek trzeba zasłużyć...

# Zaskoczony

31.10.2006 17:30

Czy minąłem się z prawdą pisząc, że miejscem, przy którym skupia się działalność Avetek jest parafia na Płudach?? Nie bardzo rozumiem twoją reakcje.. Nie bój się, nie każdy chce tu Cię atakować.. Spróbuj wychwycić nutę ironii w mojej wypowiedzi.. Zresztą w kwestii formalnej ja odniosłem się do poprzedniej wypowiedzi a tam nie ma nic o Fundacji AVE tylko o Avetkach.. a mi one kojarzą się głównie z chórem z parafii na Płudach.. wyluzuj trochę..

# Włodkowski

31.10.2006 22:00

1. Jestem wyluzowany. Jak najbardziej.
2. Obecnie działalność Avetek skupia się w równym stopniu w Parafii w Płudach, w BOK, w DK ŚWIT i jeszcze paru miejscach.
3. Nie czułem się atakowany. Po prostu informuję, ponieważ Avetki są synonimem znacznie szerszej działalności, niejednokrotnie niesłusznie spychanej do kościelnej kruchty, z całym szacunkiem dla tej ostatniej.
4. Nick był dość prowokacyjny (ze względu na kontekst), więc moja odpowiedź była również prowokacyjna.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA