REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Andrzej ciśnij, nie szczyp się, Andrzej noooo...

 Erneścio

25.07.2023 21:19

Andrzej to mój idol. Jedyny gostek w Świecie, który był na mocy oddać obcej cywilizacji ze wschodu naród swój kosztem narodu swego i to bez wojen. Szacun Andrzej! Wnioskuję za Noblem dla Andrzeja oraz przy okazji za kilkoma Oskarami! Brawo Ty, Andrzej, Ciebie to nawet ten u Ciebie w Twoim lustrze by nie pokonał, gość normalnie, ziom prawdziwy, biaoloo czerwony, mój idol.
Najdroższe czynsze w stosunku do dochodów...
Najdroższy prąd w całej UE...
Najdroższe żarcie w stosunku do dochodów...
Najdroższy poleasingowy moto złom w całej UE...
Najdroższe mieszkania i domy w.... w.... całym kosmosie (no bo światowe cenniki Andrzej to już pobił 5 lat temu)
Edukacja społeczna do bani, transów się teraz adoruje, LGBT choduje...
NFZ to jakaś kpina...
ZakładUbojuSpołecznego (ZUS) druga...
Bandytka pełną parą...
Deweloperki hajs za chaty zbierają a dnia następnego upadają... na legalu...
Budowy czegokolwiek trwają wieki...
Remonty skończą się pewnie w roku 2100...
Mamy kilka nowych stadionów zamiast kilkunastu falowców i kompletnego nieBEZdomia...
Pendolino hula 300km/h z miasta do miasta...
Autostradami faktycznie idzie przejechać cały kraj (resorakami po mapie)
a dzięki PKP z Gdańska do Wawy jedzie się tyle samo (3h z hakiem) ile ja jechalem, gdy lat 17 miałem. Dziś mam 47.
Andrzej!
Ciśnij!
Ciekaw jestem ile ten inteligentny naród może jeszcze hekto litrów potu i łez z siebie wylać i dalej będzie uhahany jak ten z żółtymi papierami do sera bez dziurek, no dawaj, nie szczyp się, naród twardzieli z ilorazem inteligencji ślimaków, można jechać. Tak, ja wiem Andrzej, że Ty mówiłeś że ... Ty byś chciał aby każdy Polak zarabiał po 1000 euro, że ... byś chciał a nie że dasz. Ja Ciebie rozumiem doskonale, żalu nie mam, kibicuję, kciuki trzymiem, im prędzej wybije ktoś głodem te nierozumne jamochłony które na Ciebie głosowały... tym dla reszty narodu lepiej.
Serio...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA