REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Alkomat Osobisty BACtrack Trace

# Sławek

23.01.2017 07:09

Alkomat BACtrack Trace
Alkomat BACtrack Trace to urządzenie stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy pragną dokładnie, szybko i w łatwy sposób oszacować poziom alkoholu we krwi w dowolnym miejscu.
Zaawansowana technologia sprawia, że wyniki testów cechują się najwyższym poziomem dokładności pomiarów, porównywalnym z dokładnością testów wykonywanych przez nowoczesne urządzenia policyjne.
Uruchomienie urządzenia i przeprowadzenie badania zajmuje nie więcej niż kilkanaście sekund.
Produkt ten bez wątpienia sprawdzi się zarówno do użytku indywidualnego jak i na potrzeby firm i instytucji publicznych takich jak szkoły czy szpitale.
BACtrack Trace cechuje się szerokim zakresem testowania - produkt bez większych trudności wykryje nawet śladowe ilości alkoholu.
Praktyczny, czytelny wyświetlacz LCD umożliwia łatwe odczytywanie wyników.
Aby wykonać test wystarczy nacisnąć jeden przycisk - łatwość użycia sprawia, że urządzenie te sprawdzi się w każdych warunkach.
Zamówienia tel. (71) 712 83 05

# Jaś

25.06.2021 23:16

Ja dużo czytam o rodzajach alkomatów, jak go kalibrować, jak działa itd. Bardzo pomogła mi strona https://bean.pl/ dużo z niej wniosków wyciągnąłem. Ogólnie warto mieć taki sprzęt w domu, dla własnego bezpieczeństwa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy