REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Alkomat Osobisty BACtrack Trace

# Sławek

23.01.2017 07:09

Alkomat BACtrack Trace
Alkomat BACtrack Trace to urządzenie stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy pragną dokładnie, szybko i w łatwy sposób oszacować poziom alkoholu we krwi w dowolnym miejscu.
Zaawansowana technologia sprawia, że wyniki testów cechują się najwyższym poziomem dokładności pomiarów, porównywalnym z dokładnością testów wykonywanych przez nowoczesne urządzenia policyjne.
Uruchomienie urządzenia i przeprowadzenie badania zajmuje nie więcej niż kilkanaście sekund.
Produkt ten bez wątpienia sprawdzi się zarówno do użytku indywidualnego jak i na potrzeby firm i instytucji publicznych takich jak szkoły czy szpitale.
BACtrack Trace cechuje się szerokim zakresem testowania - produkt bez większych trudności wykryje nawet śladowe ilości alkoholu.
Praktyczny, czytelny wyświetlacz LCD umożliwia łatwe odczytywanie wyników.
Aby wykonać test wystarczy nacisnąć jeden przycisk - łatwość użycia sprawia, że urządzenie te sprawdzi się w każdych warunkach.
Zamówienia tel. (71) 712 83 05

# Jaś

25.06.2021 23:16

Ja dużo czytam o rodzajach alkomatów, jak go kalibrować, jak działa itd. Bardzo pomogła mi strona https://bean.pl/ dużo z niej wniosków wyciągnąłem. Ogólnie warto mieć taki sprzęt w domu, dla własnego bezpieczeństwa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA