REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ahh ci terroryści

# SWOT

12.03.2004 15:33

Niestety terror dotarł i do Europy, mam nadzieie że trzeci sojusznik nie będzie miał takich aktów przemocy, choć wiem że to kiedys bedzie musiało nastapić.
11 każdego miesiąca będe bardziej sie przygladał niż zwykle ponieważ nie sadze ze data tragedii z hiszpani i usa to czysty przypadek.
Jest to ostrzeżenie na przyszłośc,ale i co z tego lipa nie jestesmy przygotowani do tego.
Co wy sądzicie na ten temat czy Polska może być nastepna?

# piotr

12.03.2004 19:27

może nie następna, ale stoi w kolejce. po spektakularnych przedstawieniach, przyjdzie i czas na nas maluczkich, ponieważ tak jak wspomniałeś nie jesteśmy przygotowani do zapobieżenia i odparcia terroryzmu(im większa dezorganizacja po ataku, tym większe sukcesy święcą terroryści). ameryka- kraj przygotowany, doświadczony, z kapitałem, okazał się bezsilny.
p.s. terroryzm to najgorsza rzecz na świecie, ponieważ giną dzieci, kobiety, cywile, a ci którzy doprowadzają do rozlewu(politycy), bawią się i są najbezpieczniejsi i to jest największą tragedią światowego terroryzmu.

# NN

13.03.2004 12:43

Najgorszą rzeczą na świecie jest nędza, także umysłowa. Korea przykładem, ale przykładów znaleźć można więcej.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break