REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# Mariusz

24.03.2015 22:50

Lipa! Tylko kasa, kasa, kasa.... Na zajęciach nie interesują się się samopoczuciem dzieci. Nie ma odwagi? To proszę nie przeszkadzać.. Moje dziecko się zraziło. Dużo osób rezygnuje i szuka szkółek gdzie są mniejsze grupy. Socatots, Football Kids, Akademia Footballu, i inne. Ja wybrałem Football Kids, bo dla przedszkolaka to idealny poziom.

# rodzic_syn

25.03.2015 20:14

My mieliśmy dobre doświadczenia z Agape, gdy nie było podziału na dwie grupy - lepszą i gorszą, tzn. o większym umiejętnościach i mniejszych. Oczywiście nie mam nic przeciw takiemu podziałowi, ale nie zgadzam się, że w jednej grupie (lepszej) jest kilkunastu chłopców, a drugiej (gorszej) ok. 20-30.
Widać też było inne podejście trenerów do obu grup - w tej gorszej ile razy kończące treningi mecze odbywały się w ten sposób, że trenerzy jedynie gwizdali na początek, potem na koniec i żadnego zaangażowania w trakcie.
W tekście jest o niewymiarowym boisku - efekt? Grupa jest dzielona na kilka mniejszych i gdy jedna gra, pozostałe dzieci siedzą na trawie po 10-15 min. Jeszcze jesienią trenerom chciało się zająć tym dziećmi i szli za boisko ćwiczyć podania, czy ogólnie bawić się piłką. A potem - na wiosnę już dzieciaki tylko czekały.

# Prywaciarz chce zarobic

14.11.2021 09:56

Prywaciarz chce zarobić to zaklada pseudopilkrskie szkółki, albo przejmuje je od Kościoła jak w przypadku agape. Liczy się tylko kasa kasa i jeszcze raz kasa, obojętnie czy dziecko umie kopać piłkę czy nie umie i w pieluchie chodzi. Obojętnie czy się dzieciak nadaje czy nie nadaje, czy jest gruube czy koślawe czy nie umie biegać jak rodzic ma kasę to wezmą do agape!

REKLAMA

# Prywaciarz lubi kasę

14.11.2021 09:59

To nie jest żadna szkółka piłkarska a stowarzyszenie które chyba tylko wyciąga kasę od rodziców dzieciaków którzy myślą że dzieciak będzie drugim Lewandowskim otóż nie będzie, większość tych dzieciaków się nie nadaje, nawet biegać nie potrafi, o kopaniu piłki już nie wspomnę, prędzej wywróci się dzieciak albo poturla jak kulka od tuszy niż wceluje w piłkę

# Nie polecam

14.11.2021 10:05

Czy ktoś kiedyś z Państwa widział taki "trening" agape albo pozal się wilczkow? To nie jest trening sportowy a trening darcia buzi kto głośniej, i kto mocniej kopnie piłkę o murek, siatkę metalowa, albo w kolegę czy koleżankę. Zero podejścia do sportu, zero pokory sportowej, zero wartości które powinny być przekazywane dla dzieciaków. Boisko jest dzielone na milion kawałków bo dziecko wiek ok 13 według trenerów nie jest w stanie przebiegnąć od bramki do bramki bo się zmęczy i nie będzie miało siły dzec buzi.
Nie polecam, lepiej dzieciaka zapisać do klubu sportowego przynajmniej pozna ludzi od których się czegoś nauczy i kimś w życiu będzie bo tu odciągnie to go od nauki, od wartości a będą mu albo jej wpajane wartości nienawiści do drugiego człowieka.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA