REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

AFiB Vistula

 doradcaonlinevistula

17.06.2020 15:32

Witam!
W ramach kampanii informacyjnej mam zaszczyt zostać Waszym Doradcą Online. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiowania na naszej uczelni. Zachęcam do podjęcia dyskusji.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

# Laura

22.06.2020 09:56

Dzień dobry, chciałam zapytać jak wygląda rekrutacja na najbliższy semestr? Czy trzeba się osobiście pojawiać na uczelni czy można to jakoś online załatwić ?

# Kaja

25.06.2020 15:35

@Laura no właśnie dobry pytanie, ale na pewno wprowadzili jakiś system, dzięki któremu będzie można się online zapisać. Mnie natomiast ciekawi jak wyglądają dni otwarte ?

REKLAMA

 doradcaonlinevistula

25.06.2020 17:49

#Laura napisał(a) 22.06.2020 09:56
Dzień dobry, chciałam zapytać jak wygląda rekrutacja na najbliższy semestr? Czy trzeba się osobiście pojawiać na uczelni czy można to jakoś online załatwić ?

Witaj, Laura!
Nasze Biuro Rekrutacji jest ponownie otwarte, więc możesz aplikować osobiście (oczywiście z zachowaniem środków ostrożności) lub tak jak w poprzednich semestrach - online.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

25.06.2020 17:52

#Kaja napisał(a) 25.06.2020 15:35
@Laura no właśnie dobry pytanie, ale na pewno wprowadzili jakiś system, dzięki któremu będzie można się online zapisać. Mnie natomiast ciekawi jak wyglądają dni otwarte ?

Witaj, Kaja!
Podczas naszych dni otwartych opowiemy o danym kierunku studiów, który Cię zainteresuje, o przebiegu edukacji, dostępnych specjalizacjach. Przewidziany jest także temat przewodni, który dotyczy zmian na świecie w kontekście danego kierunku.
Dni otwarte odbędą się online, w postaci webinarów. Na webinar trzeba się zapisać przez naszą stronę internetową. Wystarczy wybrać kierunek, który Cię interesuje i postępować zgodnie z dalszą instrukcją.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

# Milenasss

29.06.2020 19:01

Witam!
Jestem osobą niepełnosprawną i zastanawiam się nad studiami online I stopnia na Akademii Finansów i biznesu vistula. Interesują mnie dwa kierunki: ekonomia lub zarządzanie. Który powinnam wybrać, jeśli chcę potem studiować II stopnia na SGH, gdzie trzeba zdawać potem test kwalifikacyjny z wiedzy o gospodarce oraz wybrany z ekonomii/analizy danych - big data. Czy te przedmioty są w Vistuli np tylko na ekonomii lub na obydwu kierunkach?
Pozdrawiam serdecznie,
Milena

REKLAMA

# Laura

16.07.2020 14:04

@doradcaonlinevistula A jakie dokumenty trzeba mieć żeby móc aplikować? Czy trzeba je osobiście dostarczać czy w jakiś sposób, online, można to wszystko załatwić?
@doradcaonlinevistula Chciałam jeszcze zapytać o ofertę 3x0- czy ona dotyczy wszystkich kierunków na wszystkich stopniach czy są może jakieś wyjątki ? Czy promocje łączą się ze sobą ?

# janek22

18.07.2020 16:12

Do kiedy trwa rekrutacja?

# Nastka

08.08.2020 20:55

#janek22 napisał(a) 18.07.2020 16:12
Do kiedy trwa rekrutacja?
Z tego co orientuje się to rekrutacja trwa właśnie do końca września. Co prawda jest jeszcze trochę czasu, ale nie wiadomo jak z miejscami ;)
Na jaki kierunek i uczelnię się wybierasz ?

REKLAMA

 doradcaonlinevistula

11.08.2020 19:08

#Laura napisał(a) 16.07.2020 14:04
@doradcaonlinevistula A jakie dokumenty trzeba mieć żeby móc aplikować? Czy trzeba je osobiście dostarczać czy w jakiś sposób, online, można to wszystko załatwić?
@doradcaonlinevistula Chciałam jeszcze zapytać o ofertę 3x0- czy ona dotyczy wszystkich kierunków na wszystkich stopniach czy są może jakieś wyjątki ? Czy promocje łączą się ze sobą ?

Witaj, Laura!
Wszystko zależy od tego, czy chcesz aplikować na studia I czy też II stopnia. Aby aplikować na studia I stopnia należy dostarczyć kserokopię świadectwa maturalnego, jedno zdjęcie, potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej oraz podpisany formularz zgłoszeniowy wydrukowany ze strony, natomiast na studia II stopnia kopię dyplomu studiów licencjackich/ inżynierskich z suplementem, potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej oraz jedno zdjęcie. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić zarówno online jak i stacjonarnie. W przypadku dostania się na studia należy dostarczyć dokumenty osobiście.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

11.08.2020 19:11

#Laura napisał(a) 16.07.2020 14:04
@doradcaonlinevistula A jakie dokumenty trzeba mieć żeby móc aplikować? Czy trzeba je osobiście dostarczać czy w jakiś sposób, online, można to wszystko załatwić?
@doradcaonlinevistula Chciałam jeszcze zapytać o ofertę 3x0- czy ona dotyczy wszystkich kierunków na wszystkich stopniach czy są może jakieś wyjątki ? Czy promocje łączą się ze sobą ?

Witaj, Laura!
Promocja 3x0 była skierowana do wszystkich osób rozpoczynających naukę na naszej uczelni. Z aktualnych promocji dostępna jest przykładowo promocja 1000zł na start. Czy jesteś zainteresowana szczegółami? :)
Zapraszam również na drugą odsłonę Dni Otwartych. Rozpoczynają się one 24 sierpnia bieżącego roku.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

11.08.2020 19:12

#janek22 napisał(a) 18.07.2020 16:12
Do kiedy trwa rekrutacja?

Witaj, janek22!
Rekrutacja trwa do końca września bieżącego roku.
Czy jesteś zainteresowany studiowaniem na naszej uczelni?
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

REKLAMA

 doradcaonlinevistula

11.08.2020 19:14

Witaj, Nastka!
Tak jak napisałaś, rekrutacja trwa do końca września. Miejsca szybko się zapełniają, więc lepiej nie zwlekać - warto zapisać się już dziś! Osoby niezdecydowane (i nie tylko) zapraszam na Dni Otwarte. Podczas Dni Otwartych w Vistuli zyskasz również możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji - jeden semestr studiów licencjackich lub magisterskich za 0 zł.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

# Nastka

15.08.2020 13:15

doradcaonlinevistula napisała 11.08.2020 19:14
Witaj, Nastka!
Tak jak napisałaś, rekrutacja trwa do końca września. Miejsca szybko się zapełniają, więc lepiej nie zwlekać - warto zapisać się już dziś! Osoby niezdecydowane (i nie tylko) zapraszam na Dni Otwarte. Podczas Dni Otwartych w Vistuli zyskasz również możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji - jeden semestr studiów licencjackich lub magisterskich za 0 zł.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
To dni otwarte jeszcze trwają ? Nie wiem czemu ale wydawało mi się, że one są tak bardziej na początku czerwca/lipca i koniec. Jestem zaskoczona :o wowowow promocja super brzmi 1 semestr za free. a co należy zrobić aby skorzystać z tej promocji ? Ona obejmuje na wszystkie kierunki ?

 doradcaonlinevistula

16.08.2020 18:29

Witaj, Nastka!
Nasze pierwsze Dni Otwarte odbyły się w lipcu bieżącego roku. Dzięki sporemu zainteresowaniu oraz chęci dania szansy innym osobom, które chciałyby rozpocząć naukę na naszej uczelni, zgodnie ustaliliśmy kolejny termin Dni Otwartych. Aby móc skorzystać z promocji należy zapisać się na Dni Otwarte dla kierunku, który Cię interesuje. Resztę tłumaczymy podczas spotkania :) Obejmuje ona wszystkie osoby aplikujące na studia I oraz II stopnia.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

REKLAMA

# Izabela95

17.08.2020 12:32

Dzień dobry, czy zajęcia od semestru zimowego będą odbywały się online czy w trybie stacjonarnym?

# boa

18.08.2020 12:21

@Nastka kurde nie wiedziałem, że jest taka promocja - fajna sprawa!
@doradca a wiadomo kiedy jest kolejny termin dni otwartych?

 doradcaonlinevistula

19.08.2020 12:15

Witaj, boa!
Dni Otwarte zaczynają się 24 sierpnia 2020 roku a kończą się 29 sierpnia.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

REKLAMA

# Aga745

20.08.2020 20:04

@doradcaonlinevistula A jak dokładniej wyglądają takie drzwi otwarte? Bo rozumiem, że wszystko będzie się odbywać za pośrednictwem internetu i jakieś platformy?
@doradca Chciałam przy okazji zapytać co to za promocja, dzięki której zapisując się teraz na studia możemy skorzystać ze zniżki 1000żł??

# Nastka

29.08.2020 12:48

#boa napisał(a) 18.08.2020 12:21
@Nastka kurde nie wiedziałem, że jest taka promocja - fajna sprawa!
@doradca a wiadomo kiedy jest kolejny termin dni otwartych?

No pewnie że fajna sprawa, co jak co sporo kasy można zaoszczędzić !
I co udało Ci się zapisać na te dni otwarte ?

# Werona

31.08.2020 22:22

@Nastka wiadomo, zawsze dobrze jak można jakiś grosz zaoszczędzić :) Szczególnie jak ktoś nie jest z Wawy i musi coś wynajmować..
@Nastka planujesz się zapisać na Vistulę? Masz już wybrany kierunek ? Wiesz może co z kwestią akademików?

REKLAMA

# Nastka

26.09.2020 12:16

#Werona napisał(a) 31.08.2020 22:22
@Nastka wiadomo, zawsze dobrze jak można jakiś grosz zaoszczędzić :) Szczególnie jak ktoś nie jest z Wawy i musi coś wynajmować..
@Nastka planujesz się zapisać na Vistulę? Masz już wybrany kierunek ? Wiesz może co z kwestią akademików?
No chyba, że ktoś wybiera tryb online to nie musi się tym martwić :) ogólnie udało mi się dostać na zarządzanie online, zobaczymy jak to będzie
z tego co wiem to oni typowo akademików nie mają, ale mają jakieś tam domy. Ale nie zagłębiałam się w to, bo mnie to nie dotyczy. Warto się chyba bezpośrednio z nimi skontaktować :)

 doradcaonlinevistula

26.09.2020 15:18

Witaj, Izabela!
Zajęcia będą się odbywały w formie hybrydowej, co oznacza, że część zajęć może odbywać się stacjonarnie, a część online.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

26.09.2020 15:23

Witaj, Aga745!
Tak, Dni Otwarte odbywają się w trybie online, w formie webinarów.
Czy wzięłaś w nich udział?
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

REKLAMA

 doradcaonlinevistula

26.09.2020 15:25

Witaj, Aga745!
Dzięki promocji 1000 zł na start możesz realnie obniżyć koszty nauki. Kwota jest odejmowana od wysokości płatności za czesne.
Promocja kończy się 30 września 2020 roku, więc warto się pośpieszyć.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

26.09.2020 15:27

Witaj, Nastka!
Nasze Dni Otwarte dobiegły już końca.
Czy uczestniczyłaś w którymś z webinarów i otrzymałaś zniżkę na pierwszy rok studiów? :)
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

26.09.2020 15:30

Witaj, Werona!
Dla studentów spoza Warszawy mamy specjalne stypendium socjalne powiększone ze względu zamieszkania :) Warto z niego skorzystać.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

26.09.2020 15:31

Witaj, Werona!
Nasza uczelnia nie posiada własnego akademika, jednak współpracujemy z kilkoma zaprzyjaźnionymi Domami Studenckimi. Jeśli jesteś zainteresowana - wstawię do nich link, żebyś mogła wybrać najlepszy dla siebie.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

# Nastka

04.10.2020 11:18

doradcaonlinevistula napisała 26.09.2020 15:27
Witaj, Nastka!
Nasze Dni Otwarte dobiegły już końca.
Czy uczestniczyłaś w którymś z webinarów i otrzymałaś zniżkę na pierwszy rok studiów? :)
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
Tak udało mi się uczestniczyć jednym z wbinarów i nie ukrywam było to bardzo fajnie przygotowane. Super :)
Na szczęście udało mi się załapać, zawsze to troszkę pieniędzy się zaoszczędzi.

# Eliasz

27.10.2020 18:43

#Nastka napisał(a) 04.10.2020 11:18
Tak udało mi się uczestniczyć jednym z wbinarów i nie ukrywam było to bardzo fajnie przygotowane. Super :)
Na szczęście udało mi się załapać, zawsze to troszkę pieniędzy się zaoszczędzi.

Ja po takim webinarze zdecydowałem się na podjęcie studiów i nie żałuję. Na prawdę ciekawie są zajęcia prowadzone, a wykładowcy podają dużo przykładów z swojego życia zawodowego co jest na duży plus!
doradcaonlinevistula napisała 26.09.2020 15:30
Witaj, Werona!
Dla studentów spoza Warszawy mamy specjalne stypendium socjalne powiększone ze względu zamieszkania :) Warto z niego skorzystać.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Korzystam z stypendium socjalnego! Wydaje mi się, że jest ono na tyle atrakcyjne, że dostaję nawet więcej niż moi znajomi na innych uczelniach. Teraz gdy ciężko o pracę studencką jeszcze bardziej doceniam takie wsparcie!

# awqe

31.10.2020 21:19

I ja się zdecydowałam na Vistulę! Powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem jak wszystko jest dobrze zorganizowane no i studenci nie sa pozostawieni sami sobie. Super!
@doradca a w jaki sposób obecnie można składać wnioski o stypendium??

 doradcaonlinevistula

09.11.2020 17:25

Witaj, Nastka!
Cieszę się, że podobał Ci się webinar i że zdecydowałaś się na podjęcie nauki na naszej uczelni.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

09.11.2020 17:26

Witaj, Eliasz!
Uczelnia posiada bogaty system stypendialny właśnie po to, by wspierać naszych studentów :)
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

09.11.2020 17:27

Witaj, Eliasz!
Cieszę się, że podjąłeś naukę na naszej uczelni.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

09.11.2020 17:32

Witaj, awque!
Wnioski o stypendia mogą być składane online, w wersji elektronicznej za pomocą systemu USOS web. Wniosek o stypendium socjalne mimo złożenia elektronicznego musi zostać podpisany i skutecznie dostarczony wraz z pełną dokumentacją do siedziby Uczelni. Data przyznania będzie liczona od dnia złożenia go on-line. We wszystkich pozostałych wnioskach załączniki powinny zostać dołączone, elektronicznie w wersji pdf, podczas wypełniania wniosku.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

09.11.2020 17:33

Witaj, awque!
Cieszę się, że podjęłaś naukę na naszej uczelni :)
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

# awqe

14.11.2020 11:03

@Doradca dziękuję za odpowiedź! a czy biuro karier działa w czasie gdy zajęcia są w trybie zdalnym?

# Nastka

14.11.2020 12:46

@doradca naprawdę nie żałuje, zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, na pewno się nie nudzę :D

# butla

14.11.2020 14:18

@Nastka właśnie planuje przepisać się na vistule bo moja obecna uczelnia nie daje mi tego co oczekiwałem.

 doradcaonlinevistula

15.11.2020 17:11

Witaj, awqe!
Tak, Biuro Karier niezmiennie pomaga studentom w znalezieniu ofert pracy.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

15.11.2020 17:12

Witaj, Nastka!
Cieszę się, że uważasz zajęcia na Vistuli za interesujące.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

 doradcaonlinevistula

15.11.2020 17:13

Witaj, butla!
Jeśli uczelnia nie spełnia Twoich wymagań nie ma problemu by zmienić ją na inną :).
Czy potrzebujesz pomocy w przeniesieniu z innej uczelni?
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

# Nastka

22.11.2020 10:46

#butla napisał(a) 14.11.2020 14:18
@Nastka właśnie planuje przepisać się na vistule bo moja obecna uczelnia nie daje mi tego co oczekiwałem.
@butla co to znaczy ? czego dokładnie oczekujesz od uczelni ?

# ewik23

24.11.2020 15:46

A jakie są opłaty za czesne? Czy jest ono stałe dla wszystkich kierunków czy może się jakoś różni ?

# nici

28.11.2020 17:46

#ewik23 napisał(a) 24.11.2020 15:46
A jakie są opłaty za czesne? Czy jest ono stałe dla wszystkich kierunków czy może się jakoś różni ?
Najlepiej wybrać sobie kierunek i wtedy sprawdzić jakie są wymagania i ewentualne opłatyn;)
#Nastka napisał(a) 22.11.2020 10:46
@butla co to znaczy ? czego dokładnie oczekujesz od uczelni ?
Ja na przykład oczekuje od uczelni tego ze przygotuje mnie praktycznie do pracy, a nie tylko przekaże mi teoretyczną wiedzę.

# Olias

07.12.2020 16:35

Ja już od października studiuję na Vistula i bardzo sobie chwalę profesjonalizm i prostudenckie podejście wykładowców.

# Pit

18.10.2021 14:19

Witam,chciałybm się zorientować ile wynosi maksymalne stypendium socjalne,lub ile wynosiło w zeszłym roku?
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024