REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Adwokat od kredytu

# cccx

16.08.2021 12:21

Polecacie jakiegoś prawnika, który ewentualnie zajmuje się kwestiami kredytów frankowych i faktycznie warto będzie z nim nawiązać współpracę? Wiadomo, że samemu z bankiem to można walczyć jak z wiatrakami więc tutaj bez pomocy dobrego prawnika trudno będzie coś ugrać. Więc jak coś możecie polecić, podpowiedzieć to byłoby super.

# robertusss

17.08.2021 10:51

Ja mogę polecić moją kancelarię Bewa (www.bewagroup.pl) z okolic Wrocławia. Jeśli chodzi o podejście to starają się indywidualnie ogarniać każdego klienta, szukają po zapoznaniu się ze sprawą takich form prowadzenia, które dla danego klienta będą właściwe i przyniosą ostatecznie pozytywne rozstrzygnięcie sprawy.

 tanko

26.03.2024 12:26

Sprawdź https://kancelaria-domena.pl/jak-najszybciej-przeprowadzic-postepowanie-rozwodowe/ naprawdę warto.

REKLAMA

# Antek

14.04.2024 08:38

Odradzam korzystanie z usług kancelarii Mickiewcz-Szombara. To jak podeszli to sprawy mojego bratanka to jest kpina. Liczyły się tylko ich finanse i nic więcej.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe