REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# lucek

22.03.2016 21:02

Absurdów na dzielnicy Bielany jest więcej .Na ulicy Lindego dzielnica zakupiła i ustawiła wiate przystankową oraz wykonała zatokę autobusową dla przystanku z którego nie odjeżdża żaden autobus.
A na ulicy Kwitącej gdzie wysiada się z autobusu 203 brak jest takiej wiaty .

# eRDe

23.03.2016 08:53

Niestety Bielany to dzielnica wielu absurdów.

# Baśka

23.03.2016 11:18

#lucek napisał(a) 22.03.2016 21:02
Absurdów na dzielnicy Bielany jest więcej .Na ulicy Lindego dzielnica zakupiła i ustawiła wiate przystankową oraz wykonała zatokę autobusową dla przystanku z którego nie odjeżdża żaden autobus.
A na ulicy Kwitącej gdzie wysiada się z autobusu 203 brak jest takiej wiaty .
Odczuwam głęboki wstyd i zażenowanie, czytając post osoby, która nie umie posługiwać się poprawnie (IV klasa szkoły podstawowej) językiem polskim. Resztę zostawiam bez komentarza...

REKLAMA

# zyta

23.03.2016 12:25

lucek,
To, że coś stoi na terenie dzielnicy - nie oznacza, że "dzielnica zakupiła i ustawiła"...

# zbielan

23.03.2016 13:31

#zyta napisał(a) 23.03.2016 12:25
lucek,
To, że coś stoi na terenie dzielnicy - nie oznacza, że "dzielnica zakupiła i ustawiła"...
Patrząc na to co dzieje się w naszej dzielnicy i słuchając wyjaśnień bielańskich urzędników odnoszę wrażenie, że dzielnica nie ma wpływu ani nie ponosi odpowiedzialności prawie za nic. Zastanawiam się tylko dlaczego musimy ich wszystkich utrzymywać

# Kaziu

24.03.2016 19:29

Przepraszam drodzy filozofowie, ale niestety mylicie pojęcia, czepiacie się stylistyki a nie zauważacie
podstawowego błędu ...
W wielkim skrócie :
Nonsens- coś nie mającego sensu.
Absurd - coś niemożliwego
Paradoks- sprzeczność
Tu mamy do czynienia z ewidentnym nonsensem, ponieważ absurd jest to coś niemożliwego (z definicji)
Droga rowerowa istnieje realnie ....

REKLAMA

# rick

24.03.2016 19:42

W Urzędzie Dzielnicy Bielany chyba nikt nie pracuje. Nie panowali nad budową ul. Reymonta. Wiaty stawiają gdzie chcą. Bielany kiedyś najpiękniejsza dzielnica w Warszawie, teraz tonie w brudach. Po mimo pism i prób Urzędnicy nie są w stanie nikogo zmusić do uprzątnięcia działek.

 Youdyta

07.10.2016 02:47

Niedaleko tego miejsca coś oberwałam pod zderzakiem, czy po prostu naderwałam zderzak, trudno obecnie stwierdzić. Szukałam dlatego w niezbyt odległej okolicy jakiejś stacji diagnostycznej, cokolwiek, żeby sprawdzić co z tym podwoziem i wybór mój padł na Diag-mot na Ostroroga 20a, głównie dzięki możliwości rejestracji internetowej: http://www.diagmot.waw.pl/ . Czy ktoś z państwa korzystał już z ich usług?

# Dywan

07.10.2016 06:33

Youdyta napisała 07.10.2016 02:47
Niedaleko tego miejsca coś oberwałam pod zderzakiem, czy po prostu naderwałam zderzak, trudno obecnie stwierdzić. Szukałam dlatego w niezbyt odległej okolicy jakiejś stacji diagnostycznej, cokolwiek, żeby sprawdzić co z tym podwoziem i wybór mój padł na Diag-mot na Ostroroga 20a, głównie dzięki możliwości rejestracji internetowej: http://www.diagmot.waw.pl/ . Czy ktoś z państwa korzystał już z ich usług?
To temat o ścieżce rowerowej a nie o stacji disgnstycznrj. Po *uj Ci stacja duagnostyczna, jedź do zwykłego warsztatu. Widać nie masz pojęcia o samochodach. Pewnie jeździsz trupem za 2 tyś.zł bez AC.

REKLAMA

# wiat

22.05.2017 20:48

niestety takie mamy władze. Nie potrafią nawet http://www.toparchitektura.pl/wiaty-przystankowe.html postawić.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA