REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Ktos

25.05.2016 19:01

Legionoski ops z niczym sie nie spieszy pani dyrektor prawie nigdy nie ma żadko ktory pracownik jest uprzejmy a najmiej pan z rodzinnego trakuja ludzi jak śmieci i gdzies maja ustawy i wyroki sadu w sprawach alimentow z funduszu nikt nie ma pieniędzy w terminie jaki jest na wyrokach sadowych.a pani dyrektor dawno do wymiany

# bemwaw

26.05.2016 14:47

Myśmy złożyli wniosek na Bemowie elektronicznie przez bank na samym początku kwietnia na jedno dziecko, czyli bez weryfikacji dochodów. Jedyne co przyszło do tej pory to potwierdzenie złożenia wniosku :)
Ja się z tego śmieję ale oczywiście jest możliwe szybkie otrzymanie pieniędzy, oczywiście jak zwykle przez znajomości. Pod tym względem w państwowych instytucjach nic się nie zmienia :)

# remka

06.06.2016 15:23

Rodzice, którzy otrzymali pieniądze powinni zainwestować w lokalizator gps dla dziecka. Zobaczcie: http://calmean.com/pl/sklep/lokalizator-gps/smartwatch-calmean-child-watch-zielony Skuteczny sposób na kontrolę nad dzieckiem.

REKLAMA

# Agatale

10.06.2016 11:49

bemwaw bez dochodu od drugiego dziecka niestety a na pierwsze i jedyne z dochodami. Ja tez wciąż jeszcze czekam bo też tylko na 1 dziecko. Szlag człowieka może trafić! W OPS połowa ludzi do zwolnienia. Wstyd!

# KAKA

16.06.2016 15:38

Wniosek o świadczenie na drugie dziecko składałam na początku kwietnia, do dziś nie mam ani decyzji ani tym bardziej pieniędzy. Harmonogram, o który mówi pani dyrektor raczej nie jest realizowany prawidłowo. Znam osoby, które składały wnioski (także na drugie i kolejne dziecko) dużo później niż ja i na decyzje i pieniądze czekały 2 - 3 tygodnie...

# Mieszkaniec Legionowa

17.06.2016 10:18

Tak właśnie wygląda praca w OPS - wszyscy są zatrudnieni jako rodzina i znajomi ale żaden nie zna się na robocie :(

REKLAMA

# Pierre de Lony

23.06.2016 12:11

Widać jak polskie społeczeństwo jest biedne skoro program 500+ to wydarzenie roku a ludzie czują się jakby wygrali w totka. Żenujący spektakl.
To tylko 100 EUR a ludzie się cieszą jakby dostali 10 tys.zł/mc.

# arek_ch

26.02.2017 19:24

Może przekroczyli progi dochodowe? Nie każdemu należą się pieniądze z programu 500+. Na https://poradnikpracownika.pl/ szczegółowo opisano kto może się starać o zapomogę i jak.

# BluE

21.11.2017 16:20

Ostatnie dni zapisów! Przyjdź do BLUE Education!!!Potrzebujesz statusu ucznia, uprawnień do zniżek na przejazdy, legitymacji, zaświadczenia renty, do ZUS? Zapisz się na ciekawe kierunki bez czesnego w BLUE Education i podnieś swoje kwalifikacje! Zapraszamy do sekretariatu przy ul. Szpitalna 1/10, piętro 3, Warszawa. Więcej informacji pod numerem tel. 533 075 975

REKLAMA

# syfiassta reklama.

21.11.2017 19:23

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy