REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Winnica

09.07.2012 12:55

Ciekawa sprawa

# Szprotka

09.07.2012 15:33

BARDZO dobra i przemyślana akcja. Palec do góry! :)

# Kaja

09.07.2012 15:41

Wieża dla jerza, koncert reggae, zbiórki charytatywne, spot o śmieciach, czołgi 13 grudnia pod ratuszem, teraz ta akcja - rewelacja, przy tym dziarski i przystojny, zaczynam się podkochiwać w Radnym Korowaju! :x

REKLAMA

# Nowodwory

09.07.2012 15:52

Korowaj ma rozmach, nie da się ukryć! Pod moim blokiem wisi jego baner reklamowy z prośbą o kontakt i numerem telefonu, e-mailem. To faktycznie trzeba docenić, jako jedyny radny wychodzić do ludzi. Stara się rozmawiać z mieszkańcami.

# Darek z Odkrytej

09.07.2012 16:06

Panie Radny winszuję pomysłu i tego, że się Panu chce działać pomimo wakacji, ma Pan mój głos przy następnych wyborach.

# Współorganizator ReggaeFest

09.07.2012 16:08

Pan Korowaj jest jedną z niewielu osób związanych z polityką w naszym kraju do których nie mam zastrzeżeń, współpraca z Nim była przyjemna i łatwa. Mam nadzieję że wspólnie zorganizujemy jeszcze niejeden koncert :)

REKLAMA

# antyurzędnik

09.07.2012 17:37

zachowując schemat:
zgłoszenie w sprawie parkingu przy Urzędzie Dzielnicy,
opis zdarzenia - dlaczego część parkingu jest zajęta przez samochody pracowników urzędu, a szlabany nie pozwalają parkować tam Klientom? Dlaczego nie można zastosować parkometru i tablic z napisami o płatnym parkingu poza godzinami pracy urzędu?
umiejscowienie terenowe - Urząd Dzielnicy, czyli tam gdzie najciemniej.

# kris

10.07.2012 10:05

spoko sprawa. Z chęcią wypełnię formularz bo jest dużo rzeczy, których brakuje naszej dzielnicy

# Radek88

10.07.2012 10:53

Korowaj jako jedyny cokolwiek w tym zapyziałym urzędzie robi, dobra robota, popieram akcję!

REKLAMA

# Reggaebot

10.07.2012 11:35

POPIERAM (Radke88) zgoda korowaj roz... ten system od środka. :D

# markoski

10.07.2012 15:22

Ciekawe, co z tego zostanie załatwione. Mówią: po owocach ich poznacie.
Póki co platformeski PR na całego. Wy sobie pogadajcie, popiszcie, a Hanna wam odpisze, że nie ma pieniędzy, bo musi dać - ustawowe oczywiście - premie!

# mieszkanka Odkrytej

10.07.2012 16:58

Czy naprawdę trzeba rozsyłać 35ooo ulotek, żeby dowiedzieć się jakie sprawy są niezałatwione? Nie łatwiej poczytać na forach i w prasie?

REKLAMA

# FOR

10.07.2012 20:37

Pana radnego Marcina Korowaja miałem przyjemność poznać 13 grudnia pod ratuszem jak zorganizował rekonstrukcję, sympatyczny człowiek. Notabene bardzo oryginalny i ciekawy pomysł na promocje, przy okazji fajna zabawa dla dzieciaków! :) Od tamtej pory obserwuję jego działalność na portalu społecznościowym i w lokalnej prasie. Z pewnością należy do radnych wyjątkowo aktywnych i skutecznych, w historii Echa można odgrzebać artykuł, jak odblokował ulicę współczesną, co przez 7 lat nikt tego nie ruszał, podają się budowy pierwszej w Polsce wieży dla tych ptaków co zjadają komary, co najważniejsze na ulicy, na której mieszkał, rok temu obiecał zorganizować asfalt. Zrobił spotkanie w ratuszu, słowa dotrzymał w tym roku będą go kłaść, a wiec nie zgodzę się, że to tylko cyniczny PR, ja kibicuje radnemu!

# Winnica

10.07.2012 23:56

No to na jakiej ulicy będzie w tym roku asfalt? Też chciałabym wiedzieć.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.07.2012 07:30

Przecież napisano powyżej, że asfaltu doświadczy ulica, przy której mieszka radny I koniec, kropka. Imię, nazwisko, adres... Kłania się Pani Ustawa o Ochronie Danych osobowych... Czy Pani chce, żeby nasz ulubiony Redaktor Naczelny, Pan Krzysztof miał problemy? Jak można tak prowokować? Po nocy. Co?

REKLAMA

# FOR

11.07.2012 10:35

Radny Korowaj na tej ulicy z tego co mi wiadomo już NIE mieszka, tak jak napisałem wyżej, ale drogę obiecał i załatwił mieszkańcom, proszę nie przekręcać moich słów bo dobrą robotę facet robi. Oby więcej takich radnych w naszej dzielnicy.

# zdziwiony

11.07.2012 10:41

Zachwyt nad radnym Korowajem zdaje sie być sterowany.Osobiście 1 raz słysze o tym radnym, a przytaczane tu "dokonania" typu inscenizacja na 13 grudnia czy koncert reggae to śmieszne argumenty. Co przez prawie 2 lata ten radny naprawde zrobił?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.07.2012 11:39, wpis modyfikowany 4 razy,ostatnio 11.07.2012 12:28

Podobno będzie się asfaltować ulicę, przy której mieszkał? Ale już nie mieszka? Podniecenie jest w całym elektoracie z tego powodu i aż się niezarejestrowane Panie tutaj dopytują rozgrzane i rozdygotane całe: gdzie i kiedy?! Asfalt, moje Drogie, to nie perfumy z Sefory: poczujecie, Kochane! Noskami. A wiadomo, że: hałas "pod oknami" i estetyka dojścia do domu, w którym pracowicie czas spędzał samorządowiec ... rzecz kluczowa dla całej naszej gminy! Jak nic, kiedyś przed klatką zawiśnie tafla granitu z kutym napisem:
Tu w latach ( podać kadencje ) żył i tworzył Radny Platformy Obywatelskiej...
Miłośnik ptaków i kat na owady. Aktor.
Imię i nazwisko zawsze można wydłubać po wygaśnięciu mandatu lub po identyfikacji zwłok, jak to ma miejsce w przypadku małego Szymka, chocby. Zaangażowany społecznie kamieniarz, a może ktoś z partii, zrobi to za darmo.
W zamian za ten uzasadniony wysiłek i jako extra dodatek, publiczna ulica, po której jeździ autobus miejski otrzyma stosowne spowalniacze. Aby było ciszej i bezpieczniej i aby nikt ryja nie otwierał z banialuką jakąś o prywacie.

REKLAMA

# gunter

11.07.2012 15:43

Temat mi się osobiście podoba.

# anna

13.07.2012 15:08

Nie podniecajcie się tak! Pan radny nawet nie czyta naszych wniosków. dowiedziałam się o tym przy zgłoszeniu sprawy.Okazało się , że zatrudnił sobie ludzi, którzy wykazują się nieznajomością naszej dzielnicy. Dopiero jak zarzuciłam Panu radnemu tę nieznajomość- to w odpowiedzi dostałam informację,że ktoś inny nie Pan radny odpowiadał na mój wniosek .Mimo to,że nie było takiej informacji.Inaczej jak byśmy dostali info.,że w imieniu radnego ktoś tym się zajmuje. Czuję się oszukana.!

# Paweł

13.07.2012 21:58

No i widać napływowa baba ze wsi nie zna Warszawskich realiów przecież wiadomo że przy 35 tysiącach tych wniosków musi pracować cały sztab ludzi kilka tygodni by to ogarnąć jedna osoba by odpisywała latami.

REKLAMA

# jagger

13.07.2012 23:21

35 tys. to jest ulotek. W zależności od firmy, którą radny wybrał, do skrzynek dotrze 60-90% z nich. Jeśli wybrał Pocztę Polską to do skrzynek trafi 60% przekazanych ulotek. Przyjmijmy, że radny zna realia i wybrał firmę która dostarczy 30.000. Do kosza wyrzuci ją 70%. Przeczyta uważnie 10%, zareaguje i odpowie 2%. Trzeba więc zapoznać się z 600 wnioskami mieszkańców. Zatem rzeczywiście POtrzebny jest sztab!

# antyurzędnik

14.07.2012 00:30

I oczywiście sztab ludzi pochłonie dietę radnego, bo przecież to idealista. Dlatego zresztą zapisał się do partii- dla ideałów.

 tarantula01

14.07.2012 08:51

A ja czekam z niecierpliwością na formularz Marcina.
Powodzenia !
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

14.07.2012 08:51

A ja czekam z niecierpliwością na formularz Marcina.
Powodzenia !
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# antyurzędnik

27.07.2012 21:41

Jak mówi stare przysłowie: " ryba psuje się od głowy".
Poniżej fragment artykułu z WP.pl : " Jak podkreślił (mowa o Tusku) wraz z wicepremierem Waldemarem Pawlakiem będą pracować nad zapewnieniem ściślejszego nadzoru właścicielskiego w tych spółkach, które pozostaną w całości lub częściowo w rękach państwa".
Zwracam uwagę na czas przyszły zaznaczony w wypowiedzi.
Nie dziwiłoby to po pół roku od objęcia rządu, ale podczas drugiej kadencji?????? Zarządzając spółką prywatną po takim czasie jaki miał Tusk z Pawlakiem już by nie mogli tak mówić, bo albo firma już by padła ze względu na zbyt wysokie koszty wynagrodzeń, albo ich już dawno puściliby z torbami akcjonariusze i udziałowcy. Ale budżetówka i urzędasy są nieprzemakalni, a zawsze można ściągnąć pieniądze od obywateli z OFE lub nowych podatków (katastra).

# contredance

17.09.2012 10:23

I co wynika z ankiet? Chyba czas na podsumowanie?

REKLAMA

# Kasiate

17.09.2012 17:34

Ja sobie nie życzę takiego spamu w skrzynce. Chodząc po Białołęce wiadomo co trzeba zrobić. Pan radny M.K. zamiast pilnować realizacji szumnych zapowiedzi HGW z kampanii wyborczych, bawi się w jakieś pozorowanie pracy! Miało być metro, nie ma nawet tramwaju. Nie miało być spalarni na Czajce no to mamy spalarnię. Przykłady można mnożyć. Przypuszczam, że następna rekonstrukcja stanu wojennego pod ratuszem będzie polegała na pałowaniu mieszkańców i wybijaniu im z głowy dawnych zapowiedzi PO!

 tarantula01

17.09.2012 22:04

A ktoś dostał do skrzynki?

 tarantula01

17.09.2012 22:04

A ktoś dostał do skrzynki?

# contredance

24.10.2012 09:41

Przypominam się w sprawie podsumowania ankiet.

# Herbert

24.10.2012 14:14

Wyniki ankiety: chcemy zniknięcia platformy obywatelskiej z Polski :-)

# basik

24.10.2012 14:24

Ja nie dostałam

# antyurzędnik

24.10.2012 20:54

Zabrakło energii spod słupów wysokiego napięcia do dokończenia sprawy...
Klasyk kiedyś mówił: "prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy"
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe