REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

30.03.2012 Piątki w Piątkach. Przeplach, Def @ 55

 Klub 55

27.03.2012 17:55

"Piątki w Piątkach" // We Are Back
5w55 to: "imprezy bez ciśnień, z dobrą muzą dla dobrych ludzi którzy wiedzą czego szukają, czego chcą i potrafią się dobrze bawić"
Na tej imprezie prócz Dj Defa, którego Warszawskim lokalsom nie trzeba przedstawiać, zagości fenomenalny Dj Przeplach, jest on dj'em i bboyem w jednej osobie... i w obu dziedzinach jest za..bisty.
Reprezentuje grupę Stylowa Spółka Społem - jedną z najstarszych ekip b-boyowych w kraju, gra od 2000 r., zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Za gramofonami pojawia się głównie podczas walk b-boy`s, takich jak np. polska edycja Circle Prinz, europejskie eliminacje do Freestyle session, Over the top, Skill masters, All About Style, czy Wrocławskie Konfrontacje.
Jego sety to duża dawka funku, breaków, klasycznego rapu i innych gatunków.
Na stałe współpracuje ze znanymi polskimi jazzmanami takimi jak Jarosław Śmietana (m.in. założyciel słynnego Big Band Katowice), gra także w hardcorowym zespole Wu-Hae z którym wystąpił przed legendarnym zespołem Korn.
Supportował również Dilated Peoples, i'am, Malę Rodriguez, Kero one,Kultame, Afu-Rę, czy Scratch Perverts.
Wszyscy tancerze, b'girls, b'boys...parkiet jest Wasz!
30.03.2012 (piątek)
Warszawa, Klub 55 ul. Żurawia 32/34 (wejście od ul. Parkingowej)
Start 22:00
Wstęp 10
Od 21 lat
Kultura osobista mile widziana :D
Zagrają:
DJ Przeplach
DJ Def
/ Bboying Jam /

# Picka

10.09.2019 20:22

ja chodze do Centrum Demed i szczerze mówiać bardzo dobre miejsce do leczenia zębów! komfortowo i bezpiecznie! jestem bardzo zadowolona
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024