REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

2:2:0

# 1875

19.09.2008 16:57

Niedopatrzeniem pierwszego wydania burmistrzowskiej gazetki jest to, że A.Opolski nie został pokazany na żadnym ze zdjęć. Na dwóch jest J. Kaznowski i na dwóch Smoczyński Piotr. Koledzy z partii potraktowali sie sprawiedliwie, ale zlekceważyli koalicjanta. Starszego - bądź co bądź - pana.

# siekierka kurpiowska

20.09.2008 08:41

Ciekaw jestem jaki jest nakład tej tubki propagandowej i koszty jednego numeru?
Ale przecież najważniejsze, aby pochwalić się, że budujemy, pracujemy, otwieramy, przemawiamy. Ciemny lud to kupi?
To, że budujemy drożej i mniej niż inni. To, że ściągamy do dzielnicy wszystkie niechciane inwestycje to o tym już nie piszemy?

# znudzony frustratem

20.09.2008 09:31

Kolego rąbiący!
Czytacie nieuważnie. We wstępniaku burmistrz Dżek wyraźnie definiuje linię ideologiczą Trybuny Białołęckiej, dla niepoznaki nazwanej Czasem. Będzie ten Czas "pismem pozytywnych wiadomości o naszym życiu". Zatem nie napisze burmistrz np. o tym, że zabraknie sześć mestrów boiska na Picassa. Pominie też milczeniem to, że nie będą budowane u nas żadne drogi, bo nie ma pieniędzy na wykup gruntów. Nie napisze również, że na festynie przy ratuszu było zaledwie 50 osób publiki, a festyn kosztował 100.000. To są - Kolego - informacje negatywne. Takie możecie sobie poczytać w brukowej prasie lokalnej, aż boję się nazwę wymienić, bo zastępca Dżeka - Piotr - na jednej z ostatnich komisji zabraniał radnym to ścierwo czytać.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

20.09.2008 13:32

Nie chciałbym polemizować ze znudzonym frustratem, ale czytałem dosyć dokładnie wstępniaka i ze względu na jedynie słuszny i pozytywny charakter pisma chciałbym, aby docierał on do jak największej liczby mieszkańców ( stąd pytanie o nakład) i w trosce o kolejne super pozytywne inwestycje zapytałem o koszty ( czy aby wystarczy na kolejny równie udany pomysł?).
Swoją drogą w radzie burmistrz ma większość, więc brukowa prasa znalazła swoje miejsce blisko bruku ( a raczej podłogi). Niestety jedynie słuszne wydawnictwo znalazło się w sąsiedztwie.
Ale podobnież ideał również sięgnął bruku?

# taka prawda

21.09.2008 20:49

Siekiera..spadaj wieśniaku. Kilka lat temu zakochany byłeś w Paltformie Obes...rańców. Teraz krytykujesz i ich. Jak na wiochmena przystało jesteś elektoratem nomadycznym. Spadaj na szczaw.

# siekierka kurpiowska

21.09.2008 21:10

Kilka lat temu krytykowałem tych, którzy są u żłoba. W tej chwili krytykuję tych co są u żłoba. Jakimś stabilnym nomadem jestem.
Pewien Pyzdra gadał, że są trzy prawdy. Twoja prawda, moja prawda i g...no prawda.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.09.2008 10:22

A czy byc nie moze tak, ze to nic nadzwyczajnego pokazac twarz w takim towarzystwie ? I pchac sie nie ma do czego. Co to bowiem ma byc za nobiltacja ? Obciach raczej... wstyd to jest i kompromitacja !
A Twarz ? Twarz ... badz, co badz... to twarz. Zawsze mozna w nia dostac... z reki, z buta, albo ot tak, symbolicznie, plwocina ino... ha, ha, ha... pod oko, prawda ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024