REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

10-lecie BOSu

# sportowiec

18.10.2008 13:16

Dziś jest wielka impreza sportowo-kulturalna z okazji 10-lecia Białołęckiego Ośrodka Sportu, w ramach obchodów: turniej piłkarski dla szkół podstawowych z dzielnicy Białołęka, pięknie, byłem tylko nie zauważyłem żadnych drużyn ani zawodników biorących udział w tym turnieju.Po wszystkim napiszą w gazetce Burmistrza "Czas Białołęki" że impreza była udana i ponad 150 najbardziej zainteresowanych, czyli dzieci z białołęckich szkół uczestniczyło w imprezie. Mali sportowcy chętnie startowali w grach, wyścigach i sportowych zabawach, a młodzi piłkarze rozegrali turniej piłkarski na nowym boisku BOSu.

# kibic

20.10.2008 09:52

Nie chce mi się w to wierzyć. Niestety nie było mnie tam.
Nasz BOS zatrudniający tak wielu managerów i organizatorów sportu pod taką dyrekcją i kierownictwem na pewno nie mógł mieć takiej wpadki.
Przecież to boisko na Światowida to oczko w głowie i źrenica w tym oku.
Nie, to nie możliwe aby tak dali ..................

# eo

20.10.2008 11:13

Ależ oczywiście ,że mecze się odbyły - szkoda tylko że pogoda kiepska. W piłce nożnej było 5lub6 drużyn

REKLAMA

# gracz

22.10.2008 21:20

ty kibic trzeba było się zgłosić ja grałem ty jesteś kibic ale w kapciach!

# siekierka kurpiowska

22.10.2008 21:46

A gdzie zdjęcia z turnieju piłkarskiego na stronie BOS-u? Gdzie zdjęcia wygranych?Gdzie nasi włodarze wręczający puchary z p.R.Stachurskim i H.skrobkiem na czele.
Nie wykorzystali wspaniałej sytaucji, aby pokazać się "w tłumie"?
Nieprawdopodobne!!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break